Horoskop Vodnár september 2021

V septembri sa Vodnár bude musieť vrátiť do kolobehu pracovného života. Vzhľadom k tomu, že vaše pocity budú skôr otupelé, sa do práce vrhnete s radosťou. Merkúr v Panne vám navyše prepožičia analytické myslenie, vďaka ktorému ľahko preniknete k jadru každého problému, a tak ho hravo vyriešite. V osobnom živote vás čaká skôr seriózne jednanie. Počiatočná zamilovanosť u Vodnárov už zrejme opadla, ale to neznamená, že váš vzťah už prestáva mať zmysel. Práve naopak. Len vzťahy, ktoré zvládnu takúto skúšku, môžu byť skutočne pevné a dlhodobé. Doprajte si taktiež relax, nestresujte sa.Vodnár október >>
Horoskop september 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Tarot uvádza pri tejto karte i svadbu. No čo ak ste sami? Málokedy sa stane, že vám niekto priamo zaklope na okienko či dvere a bude z toho nádherný vzťah! Neseďte preto doma!  Zaujímavé bude vaše stretnutie s Levom, ktorý je s vami vo večnej opozícii. Tá sa však môže zmeniť na doplnenie toho, čo vy ako Vodnári nemáte. 

Peniaze a práca

V bežných činnostiach sa vám môže dariť, a to hlavne tam, kde je potrebná tvorivosť. Pokiaľ vám chýba inšpirácia, nechajte si poradiť niekým, kto je kreatívny. Možno sa stretnete s kolegami aj mimo pracoviska. Pri májovej oslave sa utužia vzťahy a padnú okovy škrobenosti. Príde inšpirácia, ktorá sa neskôr zmení na skutky. 

Krása

Človeka rokmi trápia mnohé veci i telo sa ozýva. Jeden má kilá navyše, iný nejakú závislosť či boľavé kolená. To, že každá choroba má svoju príčinu i v našej psychike ste už iste počuli. Prečítajte si o tom v ezoterickej i odbornej literatúre. Navštívte holistického lekára alebo liečiteľa. 

Láska

Nezadaní Vodnári, ak cítite túžbu mať pri sebe partnera, musíte na sebe  popracovať, vymazať svoje pochybnosti ohľadom toho, že ak niekto príde, či to vyjde, či budete dosť dobrí… Ak sa trošku uvoľníte, v blízkej budúcnosti cez vaše pracovisko môžete stretnúť milú osobu, ktorá si vás obľúbi takého, aký ste… Zadaní Vodnári, v tomto období vy sám ste v partnerstve veľmi spokojný, lebo ste si vytvorili ideu, že všetko, čo robíte, je úžasné… Ale aj tak by ste sa mali zaujímať o názor a mienku svojho partnera, pretože to môže byť iba navonok, že so všetkým súhlasí. A môže nečakane vybuchnúť časovaná bomba a vy sa budete len čudovať, aké sú partnerove názory odlišné a aké sú jeho potreby. Tak sa trošku stiahnite z oblakov a začnite vnímať realitu, aby ste mali pohodový a harmonický vzťah.

Kariéra a financie

V kariérnej oblasti ste trošku na tenkom ľade, preto by sa v tomto období bolo dobré trošku stiahnuť a pozorovať dianie okolo vás. Ak zaujmete diplomatický postoj, toto nebezpečné a neisté obdobie pominie a vy sa posuniete aj na kariérnom rebríčku, aj finančne.

Zdravie

Pozor na zaťaženie žlčníka a žalúdka. Odporúčala by som jesenný detox.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár marec 2021

Každý Vodnár by sa mal radšej pripraviť na to, že mu začínajúcich marec zrejme prinesie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *