Horoskop Vodnár október 2021

Ak vo vás sychravú október vyvolá zlú náladu, spoľahlivo ju zaženiete nejakú novú aktivitou. Ste Vodnár, a tak je vašou prirodzenosťou, že sa radi púšťate do doposiaľ nepreskúmaných vecí. Ak máte dojem, že vo vašom živote panuje chaos, urobte si doma poriadok. Uvidíte, že sa vám uľaví.Mesiac október bude podľa horoskopu priať predovšetkým dlhodobým vzťahom. Nezadaní svoju šancu dostali už skôr, a pokiaľ ju premárnili, nedá sa už nič robiť. Voľný čas je teraz výhodné venovať sebe a rozvoji svojej osobnosti. Jedine tak sa môže Vodnár konečne posunúť ďalej a ešte viac dospieť.
Horoskop október 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Cítite sa osamelí, máte už dosť toho, že na stole je vždy len jedna šálka? Málokedy sa stane, že vám niekto priamo zaklope na okienko či dvere a bude z toho nádherný vzťah! Neseďte preto doma!  Zaujímavé bude vaše stretnutie s Pannou, ktorá je s vami vo večnej opozícii. Tá sa však môže zmeniť na doplnenie toho, čo vy ako Ryby nemáte, napríklad pragmatickosť. Tarot uvádza pri tejto karte i svadbu. 

Peniaze a práca

Ľady sa pohli. V bežných činnostiach sa vám môže dariť, a to hlavne tam, kde je potrebná tvorivosť. Nechajte si poradiť niekým citlivým vo vašom kolektíve. Možno sa stretnete s kolegami mimo pracoviska. Pohárikom vína sa utužia vzťahy a padnú okovy škrobenosti. Príde inšpirácia, ktorá sa neskôr zmení na skutky. 

Krása

Trápia nás mnohé veci, potom sa i telo sa ozýva. Jeden má kilá navyše, iný nejakú závislosť či boľavé kolená. To, že každá choroba má svoju príčinu i v našej psychike ste už iste počuli. Prečítajte si o tom v ezoterickej i odbornej literatúre. Navštívte holistického lekára alebo liečiteľa. 

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti môže vzniknúť mierny chaos, ale nemusíte sa obávať – v dobrom zmysle slova! Môžu vás nečakane dobehnúť pracovné ponuky, o ktoré ste sa uchádzali v minulosti, ale taktiež sa otvárajú aj nové možnosti. Hviezdy ukazujú, že si máte vybrať skôr z momentálnych a novších príležitostí, lebo na dlhodobé trate sa vám lepšie osvedčia. Samozrejme, prináša to aj finančné zabezpečenie a spokojnosť.

Zdravie

Pozor na tráviaci trakt a prekyslenie organizmu, ako aj na správnu funkciu čriev.

Váš oltárik

Na kovový tanierik položíme žltú sviečku, vyrezávanú tekvičku, znak pentagramu, jedno surové vajíčko (v starom pohanstve sa využívalo pri rituáloch ako silná ochrana), ako kadidlo použijeme štipku šafranu.  Po tri večery od Samhainu budeme páliť na uhlíku vždy malú štipku šafranu.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár november 2021

Horoskop november 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *