Horoskop Vodnár november 2021

Horoskop november 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

V láske vlastne vyhráva ten, kto naozajstne miluje. Praje totiž úprimne tomu druhému len to najlepšie. Ak ľúbite, tešte sa z toho, lebo nie každý človek je toho schopný. Pokiaľ je váš cit opätovaný, vážte si toho. Je to pozitívna karta v oblasti partnerských vzťahov. Pozor však, je ohnivá. Prajem vám všetkým, aby sa vám splnili vaše plány i túžby.

Peniaze a práca

Dobrá karta so skvelými správami pre vás, ale je to len karta. Počiatočné úsilie musí vyjsť od človeka. Palice vyjadrujú úspechy hlavne na poli práce. Najväčším víťazstvom pre vás však bude, ak ovládnete slabšie stránky svojej osobnosti. Určite si ich treba priznať. Tak sa vám bude dariť v kariére i v medziľudských vzťahoch medzi kolegami či klientmi. 

Krása

Palice nám dodávajú energiu do života. V tomto prípade nezabúdajte na šport a snahu, aby zvíťazila chuť do života nad letargiou i lenivosťou. Akčná energia by vám nemala chýbať, využite ju k prospechu! 

Kariéra a financie

U Vodnárov panuje v pracovnej a finančnej oblasti pokojné bezvetrie. Je tu len upozornenie, aby ste si dali pozor na medziľudské vzťahy. V pracovnej oblasti tým, že sa vám darí, nemusí byť každý kamarát, ako sa tvári… Buďte opatrní, nehovorte o vašich pracovných výsledkoch, plánoch, financiách, názoroch na šéfov, spoločníkov. Zbytočne by ste sa mohli dostať do nepríjemných problémov. Ináč, podľa hviezd sa vám črtá sľubný rok, V práci, v biznise a samozrejme, aj vo financiách.

Zdravie

Pozor na žalúdočné problémy, infekčnú črevnú chrípku. Odporúčam ľahkú stravu a užívať laktobacily. Ak by problémy neprechádzali, skúste si nechať urobiť vyšetrenie na helikobakter. Vodnár na mesiac november

Vodnár na mesiac november – Kúzlo so sviečkou: Odvaha

Ak potrebujete nájsť na niečo odvahu, zažínajte si v utorok červenú a oranžovú sviečku

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár január 2022

Len čo začne nový rok, Vodnár sa ocitne vo víre nových objavov a zážitkov. Ak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *