Horoskop Vodnár marec 2021

Každý Vodnár by sa mal radšej pripraviť na to, že mu začínajúcich marec zrejme prinesie ťažkosti, čo sa partnerských vzťahov týka. Na prvý pohľad sa vám možno budú zdať neriešiteľné, ale s odstupom zistíte, že to nebolo tak horúce, ako sa zdalo. Útočisko teraz nájdete najmä u svojich priateľov. Situácia v osobnom živote sa v marci konečne obráti. Môžete očakávať pozitívnu energiu. Každý Vodnár teraz bude doslova vynikať v komunikácii, preto sa ľahko a rýchlo dokážete zoznámiť so svojim možno potenciálnym partnerom. Tých sa môže vyskytnúť hneď niekoľko, preto sa tí, ktorí sú doposiaľ nezadaní, rozhodne nudiť nebudú.k30.3.
Horoskop marec 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Vodnári môžu mať teraz menší problém. Treba brať totiž vzťah aj trochu prakticky, nelietať v oblakoch. Mincový princ nám prináša budovanie a usporiadanie energií do určitého systému, aby sme sa vyznali v bežnom živote. Niekedy to nejde bez určitej tvrdohlavosti. Hlavne, keď sa potrebujeme presadiť. Všetko však treba robiť s mierou, aby sme nepoškodili svoje partnerstvo.

Peniaze a práca

Princovia nám prinášajú čerstvú energiu, teda môžete začať niečo nové v práci, alebo dokonca po zrelom úsudku začať samostatne podnikať. Nezabúdajte na zdravý sedliacky rozum. Zemský živel mincí čiže diskov, by mal spoľahlivo ovplyvniť i vašu kariéru a výplatnú pásku. Samozrejme, že to nebude platiť, ak budete sedieť len tak, so založenými rukami.

Krása

Pozor na zápchu! Psychická príčina tohto zdravotného neduhu je v lipnutí na minulosti. Pre zdravých platí, že prevencia je lepšia. Pomáha prírodná liečba. Aspoň jeden deň v týždni jedzte len živú stravu. Je bohatá na balastné látky, ktoré túto nepríjemnú poruchu tela upravia. 

Láska

Nezadaní Vodnári, máte po narodeninách a bude z vás vyžarovať silná energia. Zahoďte svoje ilúzie a snívanie o minulosti, nevyťahujte kostlivcov zo skrine – možno osobné zoznamovanie na večierkoch a diskotékach nie je práve vaša šálka kávy, ale vášmu znameniu by výnimočne prinieslo šťastie zoznámiť sa cez internet. Môžete si začať písať s milou osobou na tej druhej strane a keď sa už osobne stretnete, budete mať pocit, že ste si veľmi blízki a máte rovnaké názory na život. Zadaní Vodnári, ak máte v partnerstve pocit, že ste ako slon v porceláne, s partnerovým súhlasom si urobte nejaký víkendový pobyt v prírode, kde si všetko premyslíte a domov sa vrátite s tým, že ste šťastný človek a prídete na to, aké sú pravé hodnoty rodiny. Krátke odlúčenie môže naštartovať staro-nový vzťah, plný lásky a pochopenia.

Financie a kariéra

Netreba dávať problémy pod pokrievku, ale okamžite ich riešiť a všetko si vydiskutovať. Takto budete vedieť na rovinu, na čom ste, nebude vás zožierať vnútorný nepokoj a naplno sa môžete venovať pracovnej činnosti, v ktorej sa vám bude dariť. Otvárať sa vám budú aj nové možnosti, ktoré prinesú hojný tok finančnej prosperity.

Zdravie

Dávajte si pozor na obličky a doprajte si dostatok tekutín v podobe neperlivej vody a čistiacich močopudných bylinkových čajov.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár január 2022

Len čo začne nový rok, Vodnár sa ocitne vo víre nových objavov a zážitkov. Ak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *