Horoskop Vodnár máj 2021

Máj by mal Vodnár využiť na to, aby na sebe zapracoval, a to ako po psychickej, tak i fyzickej stránke. Nastáva ideálna doba na to, aby ste sa zbavili závislosti a osvojili si nové, lepšie návyky. Namiesto vysedávanie pri televízii radšej vytiahnite bicykel alebo si pripravte nejaké zdravé jedlo. V máji Vodnárov čaká harmónia takmer vo všetkých oblastiach. Je však nutné dať si pozor v rodinnom kruhu. Jeden z členov vášho klanu sa ocitne v ťažkostiach a bude na vás, aby ste mu podali pomocnú ruku. Vyhnúť by ste sa pritom mali predčasného odsudzovania, tak nešťastného jedinca iba vyplašíte.
Horoskop máj 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Na obzore sú zmeny, dúfajme, že k lepšiemu. Mať dobrý, stabilný vzťah je najväčšie šťastie v osobnom živote. Hovorí sa, že ten pravý partner je ten, u ktorého máme pocit, že sme doma. Vsaďte na svoju božskú iskru vo vašom srdci! Tá vás povedie k šťastiu, ktoré každý hľadá. Predtým odpustite, keď vám niekto ublížil, a to bez podmienok! Hrdosť či pýcha má ísť v láske bokom. 

Peniaze a práca

Pri názve karty vás môže napadnúť aj slovo výhra. Môže byť, jeden teda nikdy nevie! Koleso sa však často zastaví aj na nule, a to znamená stagnáciu, až stratu. Kto chce vsadiť na istotu a bude na nej lipnúť, môže prísť taktiež o všetko. Život je ustavičný pohyb, preto sa nebráňte novotám v práci, aby vás nedali bokom ako neflexibilného kolegu. Buďte teda radšej prezieraví, ako by ste sa mali dopredu veľmi tešiť. 

Krása

Neduhy trápia mnohých. Nečakajte pokým sa „koleso šťastia“ pohne a niekto vás posunie dopredu! Urobte sami čo najviac pre svoje zdravie! Pite teraz dostatok tekutín a nejedzte zbytočne veľa sladkostí. Dýchajte správne a pohybujte sa v prírode zakaždým, pokiaľ to len ide. 

Láska

Nezadaní Vodnári, v zimných mesiacoch ste nejako nemali energiu nadväzovať vzťahy. Aj v tomto období ste možno viac pesimisti ako optimisti a nájdete si výhovorky sami pred sebou, prečo nehľadať…Ale osud vám napomôže, že sa vám ozve človek z minulosti, s ktorým ste možno aj prežili radostné chvíle, ale niekde to stroskotalo… Ak sa takto stane, dajte tomu niekomu novú šancu, lebo sa zmenil a chce to s vami skúsiť znova, bez tých chýb, ktoré sa v minulosti stali. Zadaní Vodnári, momentálne sa šalamúnsky rozhodujete, ako by ste partnerovi a rodine vynahradili čas, ktorý ste nemohli v nedávnej minulosti s nimi stráviť kvôli hektickej pracovnej zaneprázdnenosti. Určite ich prekvapíte hodnotným darčekom alebo poukazom na exotickú dovolenku, ale hodnotnejšie pre nich bude, že si niekde sadnete v prírode, na záhrade a od srdca sa porozprávate a vypočujete si ich. Toto málo stačí, aby sa vaša milujúca rodina upokojila a v letnom období očakávajte príjemné bezvetrie a harmonický súlad.

Financie a kariéra

V kariérnej a finančnej oblasti vám hviezdy mimoriadne prajú – najmä tým, ktorí chcú začať samostatný biznis. Môžete aj trošku zariskovať, máte možnosť zarobiť aj jednorazovo väčšie peniaze, ale mali by ste fungovať ako samostatná jednotka a zdôveriť sa s vašimi aktivitami naozaj ľuďom, ktorým dôverujete. Výborné dlhodobé pracovné a finančné vyhliadky.

Zdravie

Ustrážte si svoj krvný tlak, nerobí vám dobre ani prudká zmena počasia. Dokonca by som odporúčala aj mladším ročníkom, aby si kúpili tlakomer. Nepodceňujte túto záležitosť – neprejavuje sa bolesťami, ale je to tichý nepriateľ vášho organizmu!

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár marec 2021

Každý Vodnár by sa mal radšej pripraviť na to, že mu začínajúcich marec zrejme prinesie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *