Horoskop Vodnár máj 2021

Máj by mal Vodnár využiť na to, aby na sebe zapracoval, a to ako po psychickej, tak i fyzickej stránke. Nastáva ideálna doba na to, aby ste sa zbavili závislosti a osvojili si nové, lepšie návyky. Namiesto vysedávanie pri televízii radšej vytiahnite bicykel alebo si pripravte nejaké zdravé jedlo. V máji Vodnárov čaká harmónia takmer vo všetkých oblastiach. Je však nutné dať si pozor v rodinnom kruhu. Jeden z členov vášho klanu sa ocitne v ťažkostiach a bude na vás, aby ste mu podali pomocnú ruku. Vyhnúť by ste sa pritom mali predčasného odsudzovania, tak nešťastného jedinca iba vyplašíte.
Horoskop máj 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Na obzore sú zmeny, dúfajme, že k lepšiemu. Mať dobrý, stabilný vzťah je najväčšie šťastie v osobnom živote. Hovorí sa, že ten pravý partner je ten, u ktorého máme pocit, že sme doma. Vsaďte na svoju božskú iskru vo vašom srdci! Tá vás povedie k šťastiu, ktoré každý hľadá. Predtým odpustite, keď vám niekto ublížil, a to bez podmienok! Hrdosť či pýcha má ísť v láske bokom. 

Peniaze a práca

Pri názve karty vás môže napadnúť aj slovo výhra. Môže byť, jeden teda nikdy nevie! Koleso sa však často zastaví aj na nule, a to znamená stagnáciu, až stratu. Kto chce vsadiť na istotu a bude na nej lipnúť, môže prísť taktiež o všetko. Život je ustavičný pohyb, preto sa nebráňte novotám v práci, aby vás nedali bokom ako neflexibilného kolegu. Buďte teda radšej prezieraví, ako by ste sa mali dopredu veľmi tešiť. 

Krása

Neduhy trápia mnohých. Nečakajte pokým sa „koleso šťastia“ pohne a niekto vás posunie dopredu! Urobte sami čo najviac pre svoje zdravie! Pite teraz dostatok tekutín a nejedzte zbytočne veľa sladkostí. Dýchajte správne a pohybujte sa v prírode zakaždým, pokiaľ to len ide. 

Láska

Nezadaní Vodnári, v zimných mesiacoch ste nejako nemali energiu nadväzovať vzťahy. Aj v tomto období ste možno viac pesimisti ako optimisti a nájdete si výhovorky sami pred sebou, prečo nehľadať…Ale osud vám napomôže, že sa vám ozve človek z minulosti, s ktorým ste možno aj prežili radostné chvíle, ale niekde to stroskotalo… Ak sa takto stane, dajte tomu niekomu novú šancu, lebo sa zmenil a chce to s vami skúsiť znova, bez tých chýb, ktoré sa v minulosti stali. Zadaní Vodnári, momentálne sa šalamúnsky rozhodujete, ako by ste partnerovi a rodine vynahradili čas, ktorý ste nemohli v nedávnej minulosti s nimi stráviť kvôli hektickej pracovnej zaneprázdnenosti. Určite ich prekvapíte hodnotným darčekom alebo poukazom na exotickú dovolenku, ale hodnotnejšie pre nich bude, že si niekde sadnete v prírode, na záhrade a od srdca sa porozprávate a vypočujete si ich. Toto málo stačí, aby sa vaša milujúca rodina upokojila a v letnom období očakávajte príjemné bezvetrie a harmonický súlad.

Financie a kariéra

V kariérnej a finančnej oblasti vám hviezdy mimoriadne prajú – najmä tým, ktorí chcú začať samostatný biznis. Môžete aj trošku zariskovať, máte možnosť zarobiť aj jednorazovo väčšie peniaze, ale mali by ste fungovať ako samostatná jednotka a zdôveriť sa s vašimi aktivitami naozaj ľuďom, ktorým dôverujete. Výborné dlhodobé pracovné a finančné vyhliadky.

Zdravie

Ustrážte si svoj krvný tlak, nerobí vám dobre ani prudká zmena počasia. Dokonca by som odporúčala aj mladším ročníkom, aby si kúpili tlakomer. Nepodceňujte túto záležitosť – neprejavuje sa bolesťami, ale je to tichý nepriateľ vášho organizmu!

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár november 2021

Horoskop november 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *