Horoskop Vodnár jún 2021

Jún so sebou prinesie túžbu objavovať, a tak sa Vodnár môže pripraviť na mesiac naplnený novými skúsenosťami. Šťastie vám bude priať hlavne v láske – príležitostí k novým známostiam budete mať veľa, a tak sa môžete tešiť na letný flirt alebo dokonca začiatok vážneho vzťahu, na ktorý ste tak dlho čakali. Veľmi lukratívne obdobie čaká nezadaných Vodnárov práve v júny. Láka vás vyhliadka potenciálneho partnera a do svojho okolia vysielate pozitívnu energiu. Medzi vami a osobou, ktorú stretnete, to veľmi silno zaiskrí. Práve tento mesiac prichádza podľa hviezd tá najväčšia šanca pre vznik nového a silného puta. Nenechajte si túto šancu prekĺznuť pomedzi prsty.<< Vodnár máj
Horoskop jún 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Hľaďte s nádejou do budúcnosti. Pokiaľ váš vzťah nefunguje dobre, je tu veľká možnosť na zlepšenie, ale pozitívnu energiu treba vysielať zo svojho srdca. Partnera však do ničoho nenúťte. Iného človeka totiž ťažko nasilu zmeníte, ale seba môžete. Skúste si prečítať pár kníh o vzťahoch. Postupne sa vám iste podarí mať vzťah na úrovni, skoro až hviezdny, teda podľa karty.

Peniaze a práca

Prichádza pozitívna správa, len jej treba veriť! Skutočnosť môže byť ešte sľubnejšia, ako si myslíte. Pokiaľ budete ozaj chcieť, tak pochopíte zákonitosti fungovania vesmíru. Dostanete to, čo najviac potrebujete, teda i vynikajúce miesto, či dobrú pozíciu v súčasnej robote. Chce to však aj dávku trpezlivosti a viery v seba samého.

Krása

Liečte svoju dušu a psychiku denne. Spoznajte svoje tienisté stránky, aby ste ich vedeli presvetliť a zmeniť na pozitívne. Pokiaľ človek žije, má šancu zlepšiť vzťah k svojmu telu i psychike. Čo vám bráni k tomu, aby ste začali optimisticky myslieť? Netrápte sa zbytočnosťami, ktoré sú pre váš život nepodstatné. 

Financie a kariéra

Aj v tejto sfére sa objavujú vaše pochybnosti – možno bude treba ukončiť niečo nefungujúce, čo vás už pracovne nenapĺňa, ale máte strach z neistoty. Kým toto neprekonáte, budete sa točiť v jednom kruhu. Hviezdy prajú novým začiatkom – môžete aj trochu riskovať, začať nový biznis, zobrať prácu v zahraničí. Tento risk  vám prinesie oslobodenie a finančný zisk a pocit sebarealizácie.

Zdravie

Ak máte v tomto období pocit, že vás neposlúcha žalúdok, môže to znamenať, že nedokážete stráviť určité životné situácie. Uviazli ste v návykoch a neviete sa prispôsobiť novým informáciám. Navyše, máte aj problém zniesť odmietnutie. Toto vo vás vyvoláva pocit, akoby vám niekto dal ranu do žalúdka.

Vodnár na mesiac jún – Váš amulet

Náhrdelník, náušnice, náramok s kamienkom, ktorý je zelený (smaragd, malachit, labradorit, unakit).

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár marec 2021

Každý Vodnár by sa mal radšej pripraviť na to, že mu začínajúcich marec zrejme prinesie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *