Horoskop Vodnár júl 2021

Leto je v plnom prúde, a tak Vodnár môže využiť júl k zaslúženej dovolenke. Všetky dlhodobé ťažkosti, s ktorými ste si lámali hlavu sa v tomto období vyrieši a vy si tak budete môcť užívať pohody a pokoja. Najlepšie bude, keď vyberiete nejakú destináciu, ktorú ste zatiaľ nemali možnosť navštíviť.Harmónia vo vzťahoch bude podľa hviezd pretrvávať aj v júli. Teraz prichádza čas lásky. Rozkvitať bude ako tak novo vzniknutá, tak aj tá dlhodobá. Takýmto vzťahom Vodnárov sa bude dariť upevniť si vzájomnú dôveru a znovu pocítiť čerstvú zamilovanosť. Vďaka spuste energie sa budete venovať taktiež športu, ktorý váš baví.e2.7.
V tomto období by vaša energia mala smerovať hlavne k vašim blízkym alebo k domovu – čiže k zázemiu, ktoré spoločne vytvárate. V týchto dňoch sa tiež najviac prejavia vaše ochranárske sklony. V stresových situáciách sa zrejme uchýlite k obrannému postoju. Ak emócie budete dusiť v sebe, môže to viesť až k horkosti a nepodloženej zlobe. Toto obdobie prináša veľa fyzickej energie, ale aj pevné duševné zdravie. S bežnými dennými problémami sa tak teraz dokážete vysporiadať hravo. S vašou šikovnosťou však prichádza potreba uznania vašej osoby. Tu je treba spozornieť, pretože tu už môže dochádzať ku konfliktu. Sebavedomie vám rozhodne nechýba, avšak na druhej strane niekedy vám môže chýbať zdravá sebakritickosť.
Horoskop júl 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Partnerstvo si treba pestovať neustále, a to bohatstvom ducha a odpúšťaním. To posledné môže byť aj cnosťou, ak ste prekonali úskalia svojej karmy. Mincovou kartou prichádza pocit spokojnosti a blahobytu. Platí tu priama úmera, čiže o to viac, o koľko ste sa o vašu spokojnosť zapríčinili svojou láskou. Karta však upozorňuje nezaspať na vavrínoch a nezlenivieť, aby po spokojnosti nenastal pád do letargie. 

Peniaze a práca

Ak pracujete s chuťou, môžete byť pyšní na svoje výsledky. Vaše príjmy sa môžu ešte zvýšiť, len nestagnujte na jednom mieste, lebo padnete o pár levelov dolu. Obavy z cudzincov a ich spolupráce s nimi nemusia byť opodstatnené, ale preverte si ich prv, než začnete s nimi jednať. Aj tu platí, aby ste boli bdelí a dokončili všetko včas. Práca chvatná, je totiž málo platná! 

Krása

Držte sa pravidla: Čím viac jedla, tým aj viac pohybu. Keď si oblečiete plavky, budete si ďakovať, že ste športovali. Je pritom jedno, koľko máte rokov! Vyhovárať sa napríklad na zrelý vek, že to už lepšie nebude, je svojim spôsobom veľká miera pohodlnosti a nechuť k zmenám.

Láska

Vodnári, ak máte radi leto, je tu šanca, že ľúbostné turbulencie môžete zažiť okolo polovice mesiaca, alebo po nej. Mimoriadne vám vo veciach lásky a vášne môže byť nápomocný mesačný spln, ako aj obdobie tesne pred ním a po ňom. V posledné júlové dni sa radšej už do žiadnych veľkých dobrodružstiev nepúšťajte a zbytočne neriskujte – hovorí sa síce, že risk je zisk, ale mohlo by sa vám to vypomstiť. V každom prípade, tohtoročný júl je mesiacom, keď sa budete musieť  v mnohých oblastiach rozhodnúť – toto sa týka nielen oblasti kariéry, ale aj lásky a vzťahov. Nedovoľte však nikomu, aby vás k niečomu nútil – nech sa rozhodnete akokoľvek, musí to byť vaše vlastné rozhodnutie. Ak sa rozhodnete podľa vlastného presvedčenia a túžob – bude to správne rozhodnutie. Počas leta vyrazte častejšie do spoločnosti a stretajte sa s priateľmi – vďaka týmto impulzom si uvedomíte, či ste s tým, čo máte a so svojimi vzťahmi spokojní, alebo nie. Toto zistenie vám prospeje. Okrem toho, skutoční priatelia sú pre vás cennou spätnou väzbou. Dobre urobíte, ak sa nad ich pripomienkami občas zamyslíte a podľa toho, aspoň občas, upravíte svoje vystupovanie. Bude to vo váš prospech.  U mnohých je na obzore láska.

Financie a kariéra

Tento mesiac by ste určite nemali zaháľať. Dobre teda urobíte, ak namiesto dlhého dovolenkovania budete usilovní a plní nápadov – ak si tieto rady zoberiete k srdcu, bude sa vám dariť. Mali by ste si však vo vlastnom záujme preverovať informácie, ktoré sa ku vám dostávajú. V opačnom prípade by ste mohli uviaznuť v sieti klamstiev a planých sľubov. Pokiaľ ide o peniaze, zbytočne nimi nemrhajte a utrácajte s rozumom. Dajte si pozor na hazardné hry.

Zdravie

Dávajte si pozor na infekcie močových ciest a v tej súvislosti aj na kúpanie sa v jazerách a bazénoch.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár január 2022

Len čo začne nový rok, Vodnár sa ocitne vo víre nových objavov a zážitkov. Ak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *