Horoskop Vodnár január 2022

Len čo začne nový rok, Vodnár sa ocitne vo víre nových objavov a zážitkov. Ak patríte medzi nezadaných stúpencov tohto znamenia, január vám najskôr prinesie aj novú známosť. Bohužiaľ nič nie je len ružové, a tak sa radšej pripravte na možné nástrahy, ktoré na vás môžu číhať doma aj v práci. V januári by Vodnári rozhodne nemali očakávať veľké udalosti. Skôr naopak. Vplyvom planét bude toto obdobie o niečo ťažkopádnejšie, čo môže znamenať dokonca spomalenie v ambíciách. Predovšetkým pokiaľ ide o kariéru. Tento zimný mesiac však môžete využiť najlepšie k relaxácii, sebavzdelávaniu alebo k upratovaniu domácnosti. Zdravie budete mať pevné.
Horoskop január 2022 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Mečové karty majú intelektuálne zafarbenie. Všetko začína v mysli. Ten, kto manipuluje druhým človekom a nedáva mu priestor, aby bol sebou samým, je vlastne zlodejom. Neoberá iných teda len o majetok, to sa dá zvládnuť, ale stratiť seba samého? To je horšie. Ako je to u vás? Na ktorej strane ste? Koľko energie dávate partnerovi, alebo nebodaj beriete? Pozor na neveru!

Peniaze a práca

Pozor na neúprimných ľudí! Človek často horúcou hlavou a nepremysleným konaním narobí škody, ktoré ho poznačia na dlhý čas. Opatrní buďte aj pri podpisovaní zmlúv, kde si treba prečítať pozorne i tie šibalské malé písmenká! Niekedy sú dôležité veci zámerne odsúvané na vedľajšiu koľaj. Myslite na to!

Krása

Skúste si pred spaním premyslieť dopredu celý váš nasledujúci deň. Nerozvážnym jednaním by ste si mohli byť sami sebe zlodejom! Získate tak viac času. Buďte pozornejší k svojej nervovej sústave. Majte sa radi! Dodajte si viacej sebadôvery tým, že budete pravdiví. 

Prognóza na rok 2022

Vodnári, ktorí žijú v trvalom partnerskom vzťahu, už v roku 2022 majú zažehnanú krízu z minulosti, preto urobte všetko pre to, aby ste udržali oheň v rodinnom krbe a pokračovali v partnerskom vzťahu s niekým, kto vás už roky pozná a rozumie vám. Tento rok budete mať šancu nájsť harmóniu, súlad a vydať sa s partnerom na spoločné dobrodružstvo – napríklad do destinácií, ktoré ste spolu chceli dávno navštíviť, alebo začať plánovať renováciu alebo zmenu svojho bydliska.
Nezadaní Vodnári, v tomto roku vám nenápadne môže prísť do cesty osoba, ktorá sa v dobrom zmysle slova bude chcieť dostať cez vašu ulitu, spoznávať vás a zdieľať s vami partnerský život. Preto si trošku viac dôverujte a takisto dajte šancu novým známostiam, novým ľuďom, otvorte sa a pustite k sebe tieto nové energie a šance – môžu vás do budúcnosti posunúť a naplniť vašu dušu a srdce láskou.
V kariérnej oblasti budete ako na hojdačke. Začiatkom roka ešte budete presviedčať samých seba, že je všetko v poriadku a nič sa nemení. Ale prirovnám to k takému stavu, ako keď prichádza babie leto a my si užívame posledné lúče slniečka, mysliac si, že toto krásne obdobie nám vydrží a že je nemenné. Ale musíte byť pripravení na nečakané zmeny, ktoré môžu prísť veľmi radikálne. Preto by ste mali byť pripravení na radikálne zmeny, ktoré vás môžu nečakane zastihnúť. Preto musíte mať v hlave pripravený aj plán B, nesmiete zazmätkovať, byť flexibilný, vnútorne sa vyrovnať so zmenou a nemať v sebe hnev a neanalyzovať. Týmto prístupom si pomôžete sami sebe, aby ste sa pohli ďalej, našli nové kariérne zaradenie, alebo obnovili či zmenili vás biznis. Posunie vás to ďalej a najneskôr v auguste budete stabilizovaní a finančne spokojní.
Dávajte si pozor na zápaly hrdla – obzvlášť, ak máte nejaký problém s mandľami. Asi by som odporúčala ich odstrániť. Z psychologického hľadiska to znamená, odstrániť z tela staré nevypovedané bolesti, ktoré akosi „neviete prehltnúť“.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár marec 2021

Každý Vodnár by sa mal radšej pripraviť na to, že mu začínajúcich marec zrejme prinesie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *