Horoskop Vodnár február 2021

Február bude v porovnaní s predchádzajúcim mesiacom oveľa pozitívnejší. Vodnár sa môže tešiť na veľký príval energie, ktorú by však nemal nadmerne čerpať, to sa totiž môže odraziť na jeho zdraví. Naučte sa počúvať svoje telo a oddýchnite si, kedykoľvek potrebujete. V opačnom prípade by následky mohli byť fatálne. Vodnári by mali venovať pozornosť aj medziľudským vzťahom. Aj cez to, že práve teraz budú prosperovať skôr tie rodinné. Toho môže skvele využiť k ich utuženiu. Na druhej strane milenecké vzťahy môžu trochu kolísať, vo februári vám bude tak trochu chýbať vášeň. Aj preto sa príliš nebude dariť nezadaným jedincom. Ich čas ešte len príde.
Horoskop február 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Venujte sa viac partnerstvu. Kartu voláme okrem iného aj snúbenci. Niektorým z vás sa môže pritrafiť i táto milá udalosť! Rozhnevaní milenci by sa mali uzmieriť, alebo sa o to aspoň pokúsiť. Pokým žijete, vždy je nádej, že sa dá váš vzťah do poriadku! Voľní! Stretávajte sa s priateľmi a známymi. Pri týchto stretnutiach sa môžete zoznámiť s novou láskou.

Peniaze a práca

Majte radi svoju prácu, veď vás živí. Obchodní partneri nech organizujú stretnutia v srdečnom ovzduší. Vytvorte si na pracovisku harmonickú atmosféru. Máte možnosť uzavretia nových pracovných zmlúv, výhodných pre obidve strany. Samozrejme platí, aby ste pre to niečo urobili. Skúste sa viac usmievať aj na svojich protivníkov, sú to tiež ľudia, ktorí sú s vami prepojení. 

Krása

Z duchovného hľadiska zdravé vzťahy medzi ľuďmi prospievajú ľadvinám. Pokiaľ máte s nimi problémy, rozmýšľajte, komu ste ešte neodpustili. Prepláchnite si obličky liečivými čajmi. Vhodne sa obliekajte a majte radi seba i život vôbec! Láska hory prenáša!

Láska

Nezadaní Vodnári, ak sa máte záujem s niekým zoznámiť, v prvom rade by ste mali začať chodiť von, do spoločnosti. Po narodeninovom období sa vaše vyžarovanie zvýši a mohli by ste si pritiahnuť adekvátneho partnera, ale musíte sa uvoľniť a na stretnutiach neprenášať vaše obavy, či u toho druhého obstojíte, alebo budete pre neho dosť dobrí. Ste citlivé, krásne duše, veční romantici, tak si neprestávajte veriť a láska si vás v dohľadnej dobe nájde a milo prekvapí.
Zadaní Vodnári, ak máte pocit, že vo vašom vzťahu vyhasína náklonnosť a záujem partnera, nemusíte to ísť hneď hľadať niekde inde… Ale urobte všetko pre to, aby ste zaujali správnym spôsobom súčasného partnera, zamyslite sa nad tým, prečo sa do vás na začiatku zamiloval a prečo ste sa zamilovali vy doňho… Prečo a kedy to vlastne ochladlo a vymyslite niečo kreatívne a romantické, aby ste znova zapálili plamienky lásky z minulosti.

Financie a kariéra

V kariérnej a pracovnej oblasti, ak ešte čakáte z minulosti, že vám vyjde niečo veľkolepé a finančne nadštandardne ocenené, tak ak sa to doteraz neudialo, dajte si dole ružové okuliare a začnite pracovať na nových možnostiach. K tomuto vám budú v tomto čase hviezdy naklonené, ale musíte sa rýchlo zmobilizovať a nezopakovať chybu z minulosti, že sa budete spoliehať na niečo, čo vám niekto niekedy dávno sľúbil. Verte svojim vlastným schopnostiam. Dvere sa vám otvoria…

Zdravie

Pozor na kožné infekcie, v tomto období máte mimoriadne citlivú pleť. Zima ešte neskončila, chráňte sa odevom a kvalitnými krémami, ktorými si ošetrujte pleť, ktorá nie je zahalená.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár január 2022

Len čo začne nový rok, Vodnár sa ocitne vo víre nových objavov a zážitkov. Ak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *