Horoskop Vodnár december 2021

V poslednom mesiaci tohto roka by si mal Vodnár dávať pozor na drobné poranenia, a to hlavne pri športe. December prinesie harmóniu do vášho osobného života i kariéry, takže v týchto oblastiach žiadne zmeny očakávať nemusíte. Ak máte chuť, urobte si čas na návštevu vzdialených príbuzných, iste vás radi uvidia. Posledná šanca Vodnárov zviditeľniť sa v zamestnaní prichádza práce v decembri. Energia vám nechýba, a tak i keď ostatní už s blížiacim sa koncom roku poľavujú, vy stále držíte pracovné tempo. Nadriadení to iste ocenia. Myslieť by ste mali taktiež na svoje zdravie. V chladných dňoch nepodceňujte prevenciu a teplo sa oblečte.
Horoskop december 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Nenechajte sa odradiť názvom karty, veď je len na zamyslenie. Pozrite sa na váš protipól ako na svoj obraz v zrkadle. Kto dlhodobo pracoval na svojom vzťahu a riadil sa pritom bezpodmienečnou láskou, bude zberať úrodu svojej práce. Pre ostatných platí, že nič nie je stratené, len buďte úprimní k sebe i partnerovi. Malé sklamania ktoré zažívate, sú pre vás výzvou spracovávať svoje egá.

Peniaze a práca

Žiadna stavba sa nevybuduje za jeden deň. Úspech príde, ale nie hneď! Získate ho tvrdou prácou. Netreba sa do ničoho ponáhľať. Dajte si pozor na nevýhodne podpísané zmluvy. Nemusíte prísť hneď o majetok, ale zisk môže prísť neskoršie, ako ste plánovali. Nedôverujte ústnemu sľubu, majte všetko podchytené na papieri.

Krása

Cvičenie pomáha v týchto sychravých dňoch zvládať kondične nákupy i prácu. Ponaťahujte si chrbticu a urobte si pár svojich obľúbených cvikov na celé telo. Ak nejde všetko podľa vašich predstáv, nepripúšťajte si smútok či až dokonca depresiu. Doprajte si tuzemskú zeleninu a ovocie. Využite každý jasný deň na pobyt vonku. 

Láska

Nezadaní Vodnári, hviezdy ukazujú, že pomaly z vás vyprcháva všetka horkosť z nevydarených vzťahov z minulosti. Ale všetko zlé je na niečo dobré, už máte presnejšiu predstavu, čo by ste od partnera v trvalom zväzku očakávali. A práve tieto energie, ktoré teraz vyžarujete a vaša viera, že aj pre vás niekto existuje, vám vo veľmi blízkej dobe pritiahne toho pravého partnera. Nájdete v ňom súlad, lásku, rešpekt a prežívanie radostí z každodenných maličkostí. Málokedy sa vám astrologicky otvárajú tieto možnosti, tak majte oči a uši na stopkách, ale hlavne otvorte vaše srdiečko. 🙂 Zadaní Vodnári majú okolo seba energiu spokojnosti a automaticky si tým vytvárajú obraz, že aj partner, aj rodina s nimi zdieľajú tie isté pocity. Ale môže to byť len povrchové. Treba sa trošku viac zaujímať, rozprávať sa a spoločne plánovať sviatky a koniec roka. Všetko spočíva v detailoch a v komunikácii. Jednoduchá rada: Robte so svojím partnerom a s rodinou všetko spoločne – vianočné sviatky a koniec roka vás naplní pocitom tepla zo spolupatričnosti s partnerom a rodinou.

Kariéra a financie

Tí, ktorí podnikáte a možno sa vám až tak veľmi nedarí, neprepadnite sebaľútosti, oddýchnite si a urobte všetko pre to, aby ste svoje podnikanie zviditeľnili, našli koreň problému, v čom momentálne neúspech spočíva, urobili opatrenia a zmeny a od budúceho roka- ak odstránite skrytú „škodnú“, sa vám všetko rozbehne k spokojnosti a hojnosti. Vy, ktorí ste zamestnaní, nerobte predčasné uzávery, počkajte, čo sa vo vašej firme alebo inštitúcii bude diať od nového roku a podľa toho sa zariaďte. Ale žiadne pády by vás nemali čakať.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár január 2022

Len čo začne nový rok, Vodnár sa ocitne vo víre nových objavov a zážitkov. Ak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *