Horoskop Vodnár august 2021

Posledný letný mesiac, august, predstavuje ideálnu príležitosť k rôznym adrenalínovým zážitkom. Vodnár teraz pocíti veľkú vlnu odvahy, a tak sa nebude obávať ani takých aktivít, ako je horolezectvo či zoskok padákom. Partnerské aj rodinné vzťahy teraz budú len prekvitať, takže sa v tejto oblasti nemáte čoho báť.August prinesie udalosti v oblasti pracovného života. Každý Vodnár by teraz mal zamerať svoju pozornosť hlavne týmto smerom. Narazíte totiž na problém, ktorý neznesie odklad. Pokiaľ sa vám ho podarí úspešne vyriešiť, pochvala vás rozhodne neminie. Stačí zapojiť fantáziu a prísť s novým nápadom, keď si už všetci myslia, že sa dostali do slepej uličky.f18.8.
Horoskop august 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Budujte svoje šťastie v láske na tom, čo ste už spolu skúsili a prežili. Poháre sú predstaviteľmi citov. Ak ste voľní, môžete stretnúť starú lásku z mladosti. Pokiaľ žijete v harmonickom partnerstve, nenechajte sa veľmi rozcitlivieť spomienkami na mladosť. Každé obdobie života má svoje čaro! Nakoniec, aj vaša láska z mladosti zostarla… Vyzerá i koná inak, ako keď ste sa spoznali.

Peniaze a práca

Karta vyvoláva túžbu niečo so sebou robiť, aby sme boli efektívnejší v práci. Niekedy sa v spomienkach dostaneme až do detstva. Znovu objavíme svoje talenty či schopnosti, ktoré možno využiť i v terajšej práci. Stojí to za to, aby ste si spomenuli, čo ste radi robili v minulosti. Možno sa vám to teraz práve zíde.

Krása

Návyky v stravovaní a životospráve sa môžu svojim spôsobom dediť. Aká choroba sa u vás v rodine opakuje? Príčina bude aj v nesprávnom náhľade na život, ktorý ste žili podobne možno po mnohé generácie vo vašom rode. Jedinec, ktorému záleží na zdraví, sa poučí z minulosti a neopakuje chyby svojich predkov, ale i tie svoje. 

Láska

Nezadaní Vodnári, ak cítite túžbu mať pri sebe partnera, musíte na sebe  popracovať, vymazať svoje pochybnosti ohľadom toho, že ak niekto príde, či to vyjde, či budete dosť dobrí… Ak sa trošku uvoľníte, v blízkej budúcnosti cez vaše pracovisko môžete stretnúť milú osobu, ktorá si vás obľúbi takého, aký ste… Zadaní Vodnári, v tomto období vy sám ste v partnerstve veľmi spokojný, lebo ste si vytvorili ideu, že všetko, čo robíte, je úžasné… Ale aj tak by ste sa mali zaujímať o názor a mienku svojho partnera, pretože to môže byť iba navonok, že so všetkým súhlasí. A môže nečakane vybuchnúť časovaná bomba a vy sa budete len čudovať, aké sú partnerove názory odlišné a aké sú jeho potreby. Tak sa trošku stiahnite z oblakov a začnite vnímať realitu, aby ste mali pohodový a harmonický vzťah.

Kariéra a financie

V kariérnej oblasti ste trošku na tenkom ľade, preto by sa v tomto období bolo dobré trošku stiahnuť a pozorovať dianie okolo vás. Ak zaujmete diplomatický postoj, toto nebezpečné a neisté obdobie pominie a vy sa posuniete aj na kariérnom rebríčku, aj finančne.

Zdravie

Pozor na zaťaženie žlčníka a žalúdka. Odporúčala by som jesenný detox.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár marec 2021

Každý Vodnár by sa mal radšej pripraviť na to, že mu začínajúcich marec zrejme prinesie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *