Horoskop Vodnár apríl 2021

Nastupujúca jar vám prinesie apríl plný pracovných záležitostí. Ak nie ste spokojní so svojím súčasným zamestnaním, tak nastal ten pravý čas na zmenu. Vodnár sa bude najlepšie cítiť tam, kde naplno využije svoje originálne nápady a zároveň bude môcť byť svojim vlastným pánom, aj keď napríklad len čiastočne. Pokúste sa tohto pozitívneho obdobia využiť naplno. Dôležité je, aby si Vodnári dokázali efektívne zorganizovať čas a nájsť si tak priestor ako pre prácu, tak aj pre zábavu. Jedine tak bude váš živor v apríli v harmónii a vy budete šťastný. Nemali by ste zabúdať ani na svoju rodinu, zájdite ich navštíviť.
Horoskop apríl 2021 Vodnár podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Dajte voľný priebeh ušľachtilému citu ktorý drží túto Zem pohromade, láske. Karta vyjadruje ženy, ktoré sú citlivé a starostlivé matky, ale aj láskavé priateľky. Iste budete mať príležitosť prejaviť tieto svoje kladné vlastnosti i pri partnerovi. Muži, hľadajte vo svojej žene tieto cnosti. Má ich každá žena, len ich treba chcieť vidieť! 

Peniaze a práca

Pouvažujte, či treba v práci vždy pritvrdiť. Pokiaľ pracujete na vedúcom mieste, skúste byť viac empatickí. Na druhej strane sa nenechajte využívať kolegami, ktorí zistili, že vždy radi pomôžete. Vy už nájdete svoj spôsob, aby ste nastolili inak harmóniu na pracovisku, než tým, že za všetkých porobíte nepríjemnú prácu. O to ide pri tejto karte. 

Krása

Zajedáte stresy? Chyba! Dávajte teraz pozor na sklony k pohodlnosti, aby ste nezačali priberať. Pite dostatok tekutín a venujte sa športu, napr. plávaniu. Pri chorobách využite aj alternatívnu liečbu, napríklad hydroterapiu. 

Láska

Nedá sa povedať, že by ste si, pokiaľ ide o lásku a vzťahy mohli sťažovať. Môžu vás síce potrápiť nejaké veci lásky, ale ak ich budete chcieť vyriešiť a zažiť niečo krásne a vzrušujúce, podarí sa vám to len za predpokladu, že nebudete nebudete nervózni a nevrlí. Ak budete mať dobrú náladu a prejavíte svoje úprimné city, môžete koncom apríla alebo začiatkom mája zažiť, ako chutí jarná láska. V opačnom prípade môžete o niečom takom len snívať – nebuďte teda mrzútom a nekazte si život. Ak to ešte stále nechápete, príčinou toho, že sa veci nevyvíjajú podľa vašich predstáv, ste len VY SÁM alebo VY SAMA! Nebuďte teda náladoví a nevypočitateľní ako aprílové počasie a snažte sa šíriť okolo seba viac pohody. Toto platí rovnako pre zadaných i nezadaných Vodnárov i Vodnárky, a to nielen vo vzťahoch partnerských, ale aj medziľudských!

Financie a kariéra

Ak chcete postúpiť v kariére a prilepšiť si v zamestnaní, budete musieť vynaložiť zvýšenú námahu, ale výsledok vám nikto nezaručí. Až čas ukáže, či to nebolo zbytočné úsilie… V každom prípade však urobíte dobre, ak si budete rozširovať okruh svojich známych a získavať nové kontakty, ktoré by vám mohli pomôcť uplatniť vaše schopnosti. Dobrá rada znie: Neutrácajte viac, než je potrebné, môžu prísť aj ťažšie časy…

Zdravie

V tomto čase by ste potrebovali posilniť psychiku. Situácia, v ktorej momentálne žijete, vo vás vzbudzuje pocit neistoty a stresu a to ide ruka v ruke so stresom. Potrebujete pohodu a relax, aby ste upokojili svoje nervy a posilnili svoj imunitný systém. Preto dobre urobíte, ak sa vyberiete aspoň na krátku dovolenku.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár marec 2022

Každý Vodnár by sa mal radšej pripraviť na to, že mu začínajúcich marec zrejme prinesie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *