Horoskop Vodnár 2022 – láska, peniaze

Všeličo náročné a zložité – s minulým rokom – z vášho života odišlo. Prvé mesiace roku 2022 sa vám budú zdať ešte akési rozpačité a rozpačití budete vo svojom správaní i vy, milí Vodnári. Spôsobí to napäté postavenie Uránu. Nenarobte prešľapy a chyby, všetko po sebe radšej ešte skontrolujte. Ale s príchodom jari – prichádza čas na regeneráciu, na viac sebalásky, na zameranie svojej pozornosti a starostlivosti i na svoju „maličkosť“. Odožeňte teda všetky obavy a čierne myšlienky, ktoré radi kŕmite svojou energiou, namiesto toho, aby ste ju investovali do prospešnejších záležitostí…pre vás i vašich blízkych. Neprenášajte problémy zo zamestnania do svojho súkromia.
Horoskop 2022 Vodnár podľa tém: kariéra, peniaze, zdravie, rodina, láska, vzťahy, krása, práca.

Zdravie

Choroba tela je predovšetkým dôsledkom nevhodného a chybného myslenia. Veľa somatických problémov má svoju prapríčinu v mysli. Stresovať sa kvôli zbytočnostiam nemá zmysel, navyše je to zdraviu škodlivé. Mnoho problémov, i tých zdravotných, budete musieť brať v roku 2022 vážnejšie ako doteraz. Určite je niečo, čo nie je úplne v poriadku. Je to potrebné napraviť, skôr, než bude neskoro. Nedostatok spánku oslabuje celkovú obranyschopnosť vášho organizmu. Náročný život oslabuje srdcovo cievny systém a chrbticu, ale aj oblasť lýtok, ktorým škodí dlhé státie, i priveľa chôdze. Krátkodobé choroby nastupujú rýchlo, ale aj rýchlo odchádzajú.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2022

Jupiter

Planéta Jupiter rozvibruje v roku 2022 aj tému rodiny a rozvinie záujem o duchovné veci vyššej pravdy. Krátkodobo to prispeje k energiám, ktoré dopomôžu i k vylepšeniu ekonomicko-finančnej situácie. Upevníte si svoju spoločenskú pozíciu i postavenie v zamestnaní.

Urán

Vaša planéta Urán prechádza jedným znamením sedem rokov. Preto vám každých 7 rokov prináša veľké zmeny. V tomto roku začína svoje nové 7-ročné obdobie v znamení Býka, ktorý s vami veľmi neladí. Nesnažte sa preto nasilu s takzvanou býčou silou niečo pozmeniť z pozície moci – ani doma, ani na pracovisku.
Ľahkomyseľnosťou sa môžete dostať do nežiaducich situácií. Hoci je Urán pomalá planéta, prináša rýchle neočakávané situácie. Od mája už opäť budete vyhľadávaným spoločníkom.

Saturn

Planéta Saturn v znamení Kozorožca je učiteľom. Skúša, či máte pre život vybudované pevné a stabilné základy.

Magický vplyv Mesiaca

  • Nov Mesiaca v znamení Vodnára nastane 4.2.2021 a prinesie výraznú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu. Vrhnúť sa do nových plánov a aktivít.
  • Spln Mesiaca v znamení Vodnára nastane 15.8.2021 a vnesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy a dohody – všetko nevyhovujúce a nastaviť nové pravidlá.

Ročný Horoskop 2022 VODNÁR

Začiatkom roka mu pomôže nemalá protekcia, ale zároveň sa stretne s nemilou názorovou roztržkou. Vodnár má proste iný názor na svet a patrične ho prejavuje. Ani Vodnár nebude v roku 2022 ochudobnený o zaujímavé udalosti a veľmi sa prejaví jeho vizionársky pohľad na svet.
Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2022 6.2., 3.4, 28.9., 30.10.
Šťastné čísla na rok 2022 6, 29, 41, 73, 93
Šťastný mesiac pre rok 2022 Október

Láska a vzťah

Január v novom roku ukazuje na nesúlad v rodinných vzťahoch s dávkou neúprimnosti. Tiež v druhej polovici februára môžete prežívať obdobie zmätku a unáhlených činností. Je dôležité si uvedomiť, že za svoj život zodpovedáme v každom čase a v každom roku my sami a sme to aj my, kto si tvorí vlastnú realitu.
Vždy je možnosť voľby, nech budú pôsobiť akékoľvek trendy. Treba dbať na zdržanlivosť aj v prijímaní záväzkov.
V povahe máte predsa túžbu po inšpirácii. Zaujímate sa aj o veci, ktoré rozširujú váš obzor – o tie, ktoré umožňujú uplatniť vašu tvorivosť a koniec koncov posilňujú vaše sebavedomie.
Pokiaľ pristúpite k zmenám, nemala by to byť revolúcia, ale plynulý prechod. Dobre predsa viete, kde sú hranice vašich možností, aj tých psychických.

Financie a kariéra

Chcete uspieť? Tak tento rok nechajte za sebou svoju domýšľavosť. Učte sa od tých, ktorých uznávate, pozorne sledujte, ako oni zvládajú náročné situácie. Nezapájajte sa do konfliktov s nadriadenými, aj keby vás akokoľvek vaši spolukolegovia nahovárali. V prvej polovici roka by sa totiž situácia mohla vyhrotiť viac, ako vy dokážete svojou psychikou zvládnuť.

Na čo si dať pozor v roku 2022

Nemárnite čas ničím nepodstatným. Dokončite všetko, čo ste rozpracovali a uľaví sa vám. Ujasnite si, čo je pre vás vo vašej práci skutočne dôležité, a na to se zamerajte.

Peniaze a práca

Stanete sa prirodzenou autoritou, pokiaľ všetci uvidia, že skutočne rozumiete tomu, čo hovoríte a ste aj ochotní poradiť a pomôcť.
Rok 2022 je čas nových možností, ktoré by vám mali umožniť rozšírenie oblasti pôsobenia. Získate zaujímavé ponuky. Na pracovisku sa budete cítiť pomerne dobre, ale môže vám chýbať perspektívne naplnenie a pocit rovnocenného uznania.
Do marca budete prekonávať nátlak okolia, ale v ďalších mesiacoch už budete vo vyváženej pozícii, kedy si budete môcť klásť aj svoje podmienky. Nie je dobré v tejto dobe žiť nad pomery.

Čo vám rok 2022 prinesie

Budete často premýšľať o tom, čo máte urobiť a ako sa ku všetkému postaviť. Rozhodovanie vás čaká predovšetkým v oblasti lásky a vzťahov.

Vodnár: ročný horoskop 2022

Narodenému tohto vzdušného znamenia vládnu hneď dve planéty, a to Saturn a Urán, čo im dodáva veľmi flexibilnou, avšak svojhlavou povahu. Málokedy sa pohybujú smerom, ktorý určuje hlavný prúd, a tiež majú silné nutkanie pomáhať ostatným. Práve táto vlastnosť je čiastočným dôvodom pre to, že Vodnárov horoskop 2022 bude plný pokusov prevziať cudzie problémy do vlastných rúk. To by sa vám však mohlo vypomstiť, a to najmä počas prvých mesiacov roka 2022, kedy budete pod vplyvom Jupitera v Kozorožcovi prehnane starostliví. Nie každý totiž ocení, keď sa mu niekto snaží motať do života, aj keď konáte s dobrými úmyslami. Svojimi zásahy by ste svoje vzťahy mohli dokonca rozvrátiť. Preto vám horoskop odporúča, aby ste si radšej hľadeli svojho a pokúsili sa priateľstva aj partnerský vzťah utužiť tým, že s ľuďmi strávite pár uvoľnených, spoločných chvíľ.S nástupom jarných mesiacov prídu k moci vaše komunikačné schopnosti. V oblasti kariéry sa tak Vodnári bude dariť hlavne pri tímovej práci, kde svojím rečnením a jedinečným pohľadom na vec pomôžete predísť rade problémov. Tejto silné stránky využijete aj pri komunikácii s partnerom. Podľa horoskopu by totiž na povrch mohli vyplynúť nejaké nevyriešené konflikty z minulosti, s ktorými si v túto dobu hravo poradíte. Ak ste doteraz mali pocit, že vo vašom živote panuje chaos, tak vás určite poteší, že vám leto, respektíve postavenie Jupitera v Panne, dodá potrebné organizačné schopnosti k tomu, aby ste si vo svojom živote urobili poriadok. Jediné, čo by Vodnára mohlo v tomto období brzdiť, je jeho precitlivenosť. Od negatívnych emócií vás však skvele rozptýli dovolenka s rodinou či partnerom, ideálne na nejakom dosiaľ nepoznanom mieste. Počas jesene a zimy bude mať Vodnár potrebu hodnotiť jeho vzťahy, najmä tie partnerské. Dlhé rozhovory o budúcnosti teda rozhodne nebudú žiadnou výnimkou. Určite sa oplatí investovať energiu aj do pracovnej oblasti života, kde by sa mohla objaviť zaujímavá príležitosť ku kariérnemu postupu. Tiež dajte pozor na prílišné míňanie, inak by ste kvôli nečakaným výdavkom mohli do konca roka 2022 prísť o všetky vaše rezervy.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Vodnár január 2022

Len čo začne nový rok, Vodnár sa ocitne vo víre nových objavov a zážitkov. Ak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *