Horoskop Váhy september 2021

Váhy sa môžu pripraviť na to, že im september prinesie odvahu povedať si o to, po čom túžia. Skrátka nemáte problém požiadať o zvýšenie platu či dovolenku navyše, a to je dobre, pretože v túto dobu sa vyjednávania skutočne vypláca. Stále však majte na pamäti, že bez práce nie sú koláče.Človek, ktorý sa novo vyskytne vo vašom okolí, vám môže poriadne zamotať hlavu. Možno máte iba nasadené ,,ružové okuliare“, no možno si s vami však tento človek zahráva úmyselne. V septembri budete sebavedomí, preto prípadnému podvodníkovi dokážete dať jednoducho príučku. Pre Váhy bude takáto skúsenosť iste veľmi cenná, poučí sa do budúcna.Váhy október >>
Horoskop september 2021 Váhy podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Nepretvárajte nikoho nasilu, ale jemne sa snažte o premenu. Urobte niečo, čo pohne váš vzťah k väčšej blízkosti a novým obzorom. Nech aj u vás znovu vyjde jasné Slnko! Partnerstvo potrebuje občasnú zmenu, aby nezastalo na mŕtvom bode, kedy si dvaja uvedomia, že už si nemajú čo povedať. Až vtedy môžeme povedať, že vzťah umrel, keď sme mu vôbec nedali šancu na znovuzrodenie!

Peniaze a práca

Neobávajte sa prosím! Karta Smrť, by vo vás nemala vyvolávať strach. Znamená to, že staré odchádza, aby prišlo nové. Je to prirodzené. Skúste začať po novom i vo svojej práci. Začínajte tento mesiac s nádejou sľubnej kariéry. Dokonca možno niektorí zmeníte svoje miesto, alebo sa začnete na vašu robotu pozerať inak!

Krása

Chce to zmenu aj na úrovni tela i duše. Skúste sa pred spaním pozitívne naladiť na ďalší deň. Funguje to, len to treba robiť pravidelne. Jedzte menej mäsa, hlavne údenín a viac ovocia a zeleniny. Pite prevažne čistú vodu alebo bylinkové čaje, a to aspoň pätnásť minút pred jedlom. 

Kariéra a financie

V pracovnej oblasti sa vám v tomto období bude dariť, len si toho nenaberte veľa – mohol by vám vzniknúť pracovný chaos alebo kolaps. Nechcite všetko zvládnuť sami – potrebujete pri sebe aspoň jedného človeka, ktorému dôverujete a s ktorým budete koordinovane spolupracovať. Výborné obdobie na zvýšenie príjmov alebo na zlepšenie finančnej situácie.

Zdravie

Dávajte si pozor na migrény a ohrozené sú aj vaše priedušky, ktoré môžu byť oslabené zápalom alebo infekciou. Dodržiavajte pitný režim – pite veľa pramenitej, nechladenej a neperlivej vody a čaje.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Váhy február 2022

Vo februári Váhy zatúži po rešpektu okolia. Preto vás ľahko rozhodí, keď si z vás …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *