Horoskop Váhy október 2021

Hoci by ste október zo všetkého najradšej venovali svojim blízkym, práca vás stiahne na svoju stranu. Váhy budú v tomto období veľmi sústredené a pracovité, čo je s najväčšou pravdepodobnosťou privedie k ich vytýčenému cieľu. Určite by ste ale nemali zabúdať ani na odpočinok – aromatický kúpeľ či masáž vám len prospeje. V októbri sa Váhy môžu spoľahnúť na podporu svojich najbližších. Ľudia, ktorí vás milujú, budú stáť po vašom boku v dobrom aj v zlom. Pokiaľ sa niečo nedarí, neprepádajte depresii a zúfalstvu. Naopak by ste takúto situáciu mali brať ako výzvu a ako skúšku. Po prekonaní bude nasledovať sladká odmena.
Horoskop október 2021 Váhy podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Dajte voľný priebeh ušľachtilému citu ktorý drží túto Zem pohromade, láske. Karta vyjadruje ženy, ktoré sú citlivé a starostlivé matky, ale aj láskavé priateľky. Iste budete mať príležitosť prejaviť tieto svoje kladné vlastnosti i pri partnerovi. Muži, hľadajte vo svojej žene tieto cnosti. Má ich každá žena, len ich treba chcieť vidieť! 

Peniaze a práca

Pouvažujte, či treba v práci vždy pritvrdiť. Pokiaľ pracujete na vedúcom mieste, skúste byť viac empatickí. Na druhej strane sa nenechajte využívať kolegami, ktorí zistili, že radi pomôžete. Vy už nájdete svoj spôsob, aby ste nastolili inak harmóniu na pracovisku, než tým, že za všetkých porobíte nepríjemnú prácu. O to ide pri tejto karte. 

Krása

Zajedáte stresy? Chyba! Dávajte teraz pozor na sklony k pohodlnosti, aby ste nezačali priberať. Pite dostatok tekutín a venujte sa športu, napr. plávaniu. Pri chorobách využite aj alternatívnu liečbu, napríklad hydroterapiu. 

Financie a kariéra

V tomto období si môžete dovoliť zariskovať, čo znamená, že ak v pracovnej oblasti dlho stagnujete alebo nie ste spokojní, bez strachu predostrite všetky vaše požiadavky vášmu nadriadenému. Ak to nepadne na úrodnú pôdu, hviezdy vám otvárajú nové dvere k novým možnostiam. Nezaváhajte a chopte sa príležitosti! Budete sa cítiť voľnejšie, kreatívnejšie a finančne bude hodnota vašej práce ocenená.

Zdravie

Dávajte si pozor na obličky a na prechladnutie močového ústrojenstva.

Váš oltárik

Na kovový tanierik položíme bronzovú sviečku, vyrezávanú tekvičku, znak pentagramu, tri gaštany a tri gaštanové listy. Po tri večery od Samhainu budeme páliť  vždy jeden gaštanový list.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Váhy február 2022

Vo februári Váhy zatúži po rešpektu okolia. Preto vás ľahko rozhodí, keď si z vás …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *