Horoskop Váhy november 2021

November budú Váhy najradšej tráviť s hromadou kníh. Merkúr v Škorpiónovi vám totiž dodá veľa mentálnej energie, a tak vám nebude robiť problém nasávať nové informácie napríklad aj dlho do noci. Tento koníček vám do života nejspíš privedie osobu s rovnakými záujmami. Kto vie, možno z toho bude veľká láska. V novembri budú rozkvitať dlhodobé vzťahy. Dôvera, ktorú ste po celú dobu budovali, teraz bude prinášať sladké plody. Pokiaľ ste pripravení na ďalší krok, práve teraz je to správne obdobie. Podľa horoskopu by Váhy nemali zabúdať ani na svojich priateľov. Váš nezáujem by ste si mohli vziať veľmi osobne a uraziť sa.
Horoskop november 2021 Váhy podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Mincová alebo disková karta prináša zlepšenie situácie a stabilizáciu vo vzťahu. Uvedomte si, že pokojnou cestou sa vyrieši všetko oveľa lepšie ako bojom. Je dobre sa teda držať pravidla: Pomaly ďalej zájdeš! Voľní môžu stretnúť nového partnera, ktorý si vie dobre zarobiť peniaze, a je nohami pevne na zemi. Vy zase dodáte vzťahu potrebnú diplomaciu. 

Peniaze a práca

Zemský živel mincovej karty by mohol spoľahlivo ovplyvniť vašu kariéru a výplatnú pásku. Rytieri svojou jazdou na koni, prinášajú novú energiu do práce. Môžete začať niečo nové v práci, alebo dokonca po zrelom úsudku začať samostatne podnikať. Pri pracovných cestách sledujte podobné firmy, ako si vodia. 

Krása

Diskový rytier väčšinou prináša pozitívne správy. Jedzte veľa ovocia a zeleniny a pite dosť vody. Ak si radi zajete cukrovinky, viete že, konzumácia sladkostí spôsobuje nepríjemnosti, a to zápchu a plynatosť? Pozorujte, či je to ozaj tak aj s vašim organizmom. 

Kariéra a financie

V tejto oblasti to bude oveľa veselšie ako vo vzťahoch. Príde vám viac ponúk, z ktorých si môžete vybrať. Dajte na intuíciu – nebuďte skromní, pokiaľ ide o požiadavky finančného ohodnotenia. Nezľaknite sa, ak by sa ponuka týkala zahraničia – otvárajú sa vám nové možnosti v tejto oblasti, ktoré vám môžu zmeniť život a dlhodobo zvýšiť finančný štandard.

Zdravie

Pozor na zápaly v oblasti dutín, taktiež môžete mať precitlivené oči – nepodceňujte tieto symptómy, aby neprešli do akútnych zápalov.

Váhy na mesiac november – Kúzlo so sviečkou: Vášnivý večer

Keď túžite po vášni, zažnite si ružovú a červenú sviečku.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Váhy február 2021

Vo februári Váhy zatúži po rešpektu okolia. Preto vás ľahko rozhodí, keď si z vás …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *