Horoskop Váhy marec 2021

S príchodom jari sa Váhy môžu prichystať na prebudenie svojej sexuality. Nezadaným to do života prinesie vášnivú známosť, zatiaľ čo Váham v dlhodobom vzťahu obrovský príval vitality. Marec však nebude priať len láske, ale tiež kariére. Vidina materiálnych ziskov totiž spôsobí, že budete motivovanejších ako kedykoľvek predtým. Hviezdy budú v marci naďalej priať nezadaným. Nepremrhajte šancu stretnúť spriaznenú dušu a majte oči dokorán otvorené. Váhy taktiež môžu očakávať pokojnú situáciu a harmóniu v rodine. Doma sa budete cítiť najlepšie. Aj keď ste niekedy príliš zdržanliví, teraz sa nemusíte báť prejaviť svoje city, ani šetriť slovami chvály.k30.3.
Horoskop marec 2021 Váhy podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Dobrá vôľa na oboch stranách vedie k naplneniu lásky. Je možný aj prírastok do rodiny. Pre voľných je tu šanca na osudové stretnutie s náhlym zaľúbením. Dúfajme, že bude láska opätovaná. Držte si však svoje city zo začiatku na uzde, aby ste sa v niečom neunáhlili. Ak sa totiž príliš skoro vyleje kalich lásky, nestihnete si ju vychutnať. 

Peniaze a práca

Citové záležitosti stoja v popredí aj v práci. Sledujte dianie okolo seba. Možno prídu nečakané pracovné ponuky, vyzerajúce veľmi sľubne. Tu si dajte pozor, aby výbuch radosti skoro nepominul. Uvoľňujte svoje nadšenie novými vecami pomaly, ale isto. Nezabudnite študovať literatúru v svojom odbore. 

Krása

Eso kalichov naznačuje prekypovanie zdravím. Možné citové vzplanutia vyvolajú niekedy menšie problémy so srdcom i hlavou. Upokojte sa preto častejšie ako inokedy meditáciou. Doprajte si radosť a lásku. Majte radi samého seba! 

Láska

Nezadané Váhy, vystúpte zo svojho kola predsudkov, strachu a váhania. Keď v záujme veci nič neurobíte, tak si k sebe nič a nikoho nepritiahnete. Ide jar, tak choďte do spoločnosti, otvorte svetu svoj šarm, spoznávajte nových ľudí. Osoba, ktorá si vás všimne, o vás zabojuje a vaše srdce vám napovie, že si ju môžete k sebe pustiť. Zadané Váhy, prvé jarné slniečko uvoľní vaše napätie. Ak cítite nespokojnosť voči partnerovi, neriešte to bezhlavo s nejakým bezcenným flirtovaním, ale popracujte na vašom momentálnom trvalom vzťahu. Hviezdy sú vám naklonené a pre mladšie ročníky to môže priniesť do rodiny aj nového potomka, ktorý osladí a oživí  vaše stále partnerstvo.

Financie a kariéra

Výborné obdobie pre tieto znamenia na ukončenie pracovnej činnosti, kde máte pocit, že stagnujete. Nové ponuky prídu samy od seba, dokonca môžete začať v novej práci aj od vyššej pozície. A nemusíte sa ani obávať, ak máte v pláne podnikať. Ak v tomto období uskutočníte tieto zmeny, tak dobrých pár rokov budete mať zabezpečenú finančnú istotu a pracovnú náplň, kde sa budete cítiť ako ryba vo vode.

Zdravie

Marec vám môže priniesť riziko zapálených dutín a nosohltana.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Váhy január 2022

Január vám do života prinesie rad zaujímavých udalostí a dokonca aj nejakú väčšiu pracovnú príležitosť, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *