Horoskop Váhy máj 2021

Máj vás bude priamo podnecovať k zmenám. Pod vplyvom momentálneho postavenia hviezd Váhy len tak neodolajú tomu, čo im našepkáva srdce, a tak pre raz odhodí svoju nerozhodnosť a budú aktívne konať. Buďte však opatrní, aby ste nepôsobili až príliš radikálne, to by totiž mohlo viesť k nemalým sporom.Čo sa týka kariéry, tu čaká váhy opäť iste upokojenie. Horoskop však rozhodne neodporúča, aby ste po predchádzajúcom výkone nejako výrazne poľavili. Toho by si nadriadení mohli všimnúť. Vo voľnom čase sa v máji budete radi venovať kultúre a umeniu, čo vás veľmi obohatí o zážitky, ale aj o zaujímavé konverzačné témy.
Horoskop máj 2021 Váhy podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

V čistej pravde je múdrosť. Človek, ktorý ju berie na vedomie, iste nebude obeťou svojich telesných pudov. Nemyslím tým však, že máte od teraz žiť svoj v askéze, či dokonca v celibáte! Vzťah, ktorý vydržal dlho, bude iste založený hlavne na duchovnom základe, čo však nevylučuje krásne splynutie dvoch fyzických tiel. V rodine sa môže vyskytnúť svadba alebo krstiny.

Peniaze a práca

Kto sa drží svojho vnútorného radcu, čiže svedomia, má v sebe lásku a pokoru k Bohu i k ľuďom, ktorých denne stretáva, ten môže pokojne spávať. Môže sa mu stať nielen to, ale ľudia sa budú k nemu obracať s prosbou o radu a pomoc. Preto, ak vás niekto v práci požiada, aby ste ho vypočuli, berte to ako poctu a nie otravovanie.

Krása

Vyčistite si každé ráno i večer hlavu od hnevu, nenávisti či pocitu, že ste boli niekým ukrivdení. Žehnajte s láskou všetkým ľuďom okolo seba a prajte im dobro! Na druhej strane sa snažte poučiť na chybách z minulosti, ktoré už nebudete opakovať. V zdravom tele zdravý duch, preto si opatrujte aj svoje fyzické telo.

Láska

Nezadané Váhy, hviezdy okolo vás vytvoria zaujímavý sled udalostí. Ak ešte pociťujete bolesť z minulosti kvôli niekomu, kto vás zradil, alebo ranil vaše srdce, úplne náhodou stretnete osobu, ktorá bola priateľom vás oboch… Zarozprávate sa, budete mať spoločné témy a začnete sa cítiť príjemne. Zrazu túto osobu budete vidieť v úplne inom svetle ako predtým. A pomaly sa medzi vami môže zrodiť láska…
Zadané Váhy, ak cítite nepokoj vo svojej duši, a nie ste schopní partnerovi vysvetliť, čo sa s vami deje – len zahmlievate a vymýšľate si rôzne dôvody, tak to nie je tá správna cesta! Možno by ste potrebovali na krátku dobu niekde vypadnúť, byť sami so sebou a porozmýšľať o živote. Toto krátke odlúčenie od partnera vám veľmi pomôže a sami prídete na to, čo ďalej a ako si znovu nájsť správny kľúč ku partnerovmu srdcu.

Financie a kariéra

Veľmi dobré obdobie na zmeny a začiatky nových projektov alebo podnikania. Ak pracujete v tíme, môžete sa pridať k novej skupine ľudí, ktorá majú podobnú energiu a nápady ako vy. Nebojte sa nahlas vysloviť vaše nápady a taktiež sebavedomo si vypýtať finančné ocenenie, po ktorom túžite. Všetko nové, čo teraz začnete, bude dlhodobé a prosperujúce. Tak neváhajte a vstúpte do nových vôd…

Zdravie

V tomto období vás môžu zasiahnuť problémy s dutinami, krčnými a nosnými mandľami, niektorých neminie ani menší zákrok v tejto oblasti.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Váhy február 2022

Vo februári Váhy zatúži po rešpektu okolia. Preto vás ľahko rozhodí, keď si z vás …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *