Horoskop Váhy jún 2021

V júni by Váhy mali spozornieť. Do cesty by im mohol vstúpiť niekto so zlými úmyslami, a ak si nedajú pozor, môžu na to tvrdo doplatiť. Nezabúdajte však na to, že toto je váš boj, a tak je len na vás, či situáciu využijete na to, aby vás posunula dopredu. Vplyvom planét budete v júny túžiť po nových informáciách a sebavzdelávaniu. To vám môže veľmi pomôcť vo vašej kariére. Nebude vám chýbať energia ani motivácia. Preto práve tento mesiac je pre Váhy ten správny, pokiaľ chcú urobiť pokrok. V stresových situáciách však môžeme zneistieť, preto sa im pokúste vyhnúť.<< Váhy máj
Horoskop jún 2021 Váhy podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Sklamali ste sa v partnerovi a teraz neviete ako budete ďalej existovať? Dajte stop smútku i depresii! Záleží však od vás oboch. Skúste sa zamyslieť, či pocity vás oboch nakoniec nepramenia z nudy. Nie je ešte všetko stratené, hoci to tak na prvý pohľad vyzerá! Úprimnosť a rozhovory v dvojici urobia veľa. Treba však vedieť odpúšťať.

Peniaze a práca

Pokiaľ vám nevyšiel projekt, ktorý ste rozbehli, najlepšie bude, ak to priznáte v prvom rade sami sebe. Vety typu, keby bolo keby, môžu padnúť, ale čím skôr si treba uvedomiť, že nemajú význam. Snažte sa čím skôr dopracovať k tomu, prečo vám vlastne projekt nevyšiel. Príčina je často skrytá v nepríjemnej skúsenosti, ktorú si človek neustále pripomína a možno nevie urobiť poslednú bodku. Povedzte si, že už ste za tým. Pred vami je ešte veľa pozitívneho!

Krása

Dajte si pozor na alkoholické opojenie, aby z toho nevznikla postupne závislosť. Držte aspoň jeden deň v týždni zeleninový či ovocný deň. Koncom mesiaca budete prekvapení svojou vitalitou, dokonca aj tým, že telo si bude samo žiadať deň živej stravy a čistej vody. 

Financie a kariéra

Môžete excelovať, vo svojej firme alebo biznise budete riešiť náročné úlohy, ale vaše diplomatické riešenia a komunikácia prinesú úspech, dohodu a finančnú spokojnosť.

Zdravie

Môžu sa vyskytnúť problémy v oblasti dutín a nosa, ktoré poukazujú na podráždenosť, frustráciu a potrebu na vlastný priestor. Môžete mať aj pocit, že ste nedocenení.

Váhy na mesiac jún – Váš amulet

Okrúhly náhrdelník z čierneho ónyxu, kde by strieborným malo byť vyryté vaše znamenie. Prívesok by mal byť zavesený na striebornej retiazke.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Váhy február 2022

Vo februári Váhy zatúži po rešpektu okolia. Preto vás ľahko rozhodí, keď si z vás …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *