Horoskop Váhy júl 2021

Júl vám prinesie veľa energie, ktorú najradšej investujete do najrôznejších spoločenských udalostí. Váhy sa totiž teraz cíti najlepšie práve medzi ľuďmi. Tam totiž môžu využiť ich schopnosť pobaviť publikum, ktorú im prepožičalo postavenie Merkúra v Levovi. Tohto talentu využijete okrem iného aj v kariére. Tento mesiac hviezdy zmenia postavenie. Váhy sa každopádne budú môcť spoľahnúť na podporu a pomoc. Človeku, ktorý vám júli podá pomocnú ruku, nech už sa jedná o partnera, člena rodiny alebo kamaráta, neváhajte službu hneď oplatiť, ako na to budete mať príležitosť. Zdravie budete mať v tomto období pevné, nemusíte sa obávať ani úrazu.e2.7.
Horoskop júl 2021 Váhy podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Tam kde sa spomína princ, tušíme mladú mužskú silu. Preneste ju do vášho vzťahu, omladíte ho! Dovoľte však ľuďom vo vašom okolí, aby si povedali svoj názor. Dokonca treba prijať aj ten, ktorý majú oni o vás. Veru, často ho nevieme prijať ani od najbližšieho človeka. Viete čo si o vás myslí váš partner?

Peniaze a práca

Nápor práce by ste mali zvládnuť hravo. Neprepínajte sa však celý mesiac. Využite voľné chvíle aj na oddych a zábavu! Nepriamo tým upevníte svoje pôsobenie v práci, lebo len oddýchnutý človek môže podať plnohodnotný výkon. Dvorná karta vo výklade znamená niekedy aj inú osobu plnú energie, ktorá vám pomôže v zamestnaní.

Krása

Počas minulých mesiacov ste si toho užili dosť, ale zvládli ste to bravúrne. Treba si však dať pozor, aby ste sa nerozčuľovali, pokiaľ nebude vždy všetko podľa vašich predstáv. Prebytočnú energiu si vybite nejakým akčným športom, ktorý vás bude aj baviť. Pokiaľ máte deti, naučte sa od nich hravosti, alebo si spomeňte na svoje hry z detstva. 

Láska

Váhy, vy by ste si vo vlastnom záujme mali uvedomiť, že by ste si mali vážiť to, čo máte – a presne to sa týka aj partnerstva a vzťahov so svojimi blízkymi. Bolo by asi celkom dobré, keby ste trochu upustili zo svojich, často prehnaných nárokov a prestali sa vznášať v nedostupných nebeských výšinách, do ktorých sa iba málokto dostane. Nerobte zo seba neprístupných – škodíte tak len sami sebe a oberáte sa o pekné chvíle. Partner i rodina sú presne to, čo potrebujete a v čom sa nesklamete. Tí, ktorí ešte nie sú zadaní, majú šancu to v júli zmeniť. Ideálni partneri sú pre nich Blíženci a Levi. Veľké šance na zoznámenie majú najmä ženy – Váhy, pretože tie budú v lete mimoriadne príťažlivé. Kým prvá tretina mesiaca nebude pre mnohé Váhy nejako zvlášť zaujímavá, v druhej tretine by to malo byť skvelé a rysujú sa veľmi príjemné vyhliadky. Tak si to nepokazte, pretože pravda je taká, že ak sa v tomto mesiaci udejú nejaké veci, ktoré vás budú rozčuľovať, zvyčajne si to zapríčiníte vy sami…

Financie a kariéra

Napriek tomu, že je leto, začína pre vás veľmi progresívne obdobie a vy pocítite príval energie. Venujte sa tomu, čo vás teší a nebojte sa nových výziev – a to aj v materiálnej a kariérnej oblasti. Tí, ktorí uvažujú nad podnikaním, alebo o zmene zamestnania, môžu svoje aktivity začať rozvíjať – júl je na to ako stvorený.

Zdravie

Vaša zdravotná kondícia je momentálne celkom dobrá, ale mali by ste dôslednejšie oddychovať čas, ktorý venujete práci a čas, ktorý chcete relaxovať. V opačnom prípade nebudete v takej pohode, v akej by ste mohli byť. A ešte dobrá rada: Dávajte si pozor na slniečko, pretože práve ono vám môže narobiť toto leto problémy s pokožkou.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Váhy január 2022

Január vám do života prinesie rad zaujímavých udalostí a dokonca aj nejakú väčšiu pracovnú príležitosť, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *