Horoskop Váhy január 2022

Január vám do života prinesie rad zaujímavých udalostí a dokonca aj nejakú väčšiu pracovnú príležitosť, ktoré sa však budete musieť chopiť okamžite. Aj keď je pre Váhy základným rysom práve nerozhodnosť, v takých chvíľach sa rozhodne nevypláca. Kvôli svojmu večnému váhania totiž môžete nakoniec odchádzať tak akurát s prázdnou.Čo sa týka medziľudských vzťahov, v januári bude situácia pokojná. Dlhodobé vzťahy budú len rozkvitať. So svojim partnerom sa nemusíte báť riešiť aj závažnejšie otázky. Na druhú stranu nezadané Váhy teraz nebudú máš príliš šťastia na zoznamovanie. Horoskop preto radí, aby svoju energiu sústredili radšej iným smerom, napríklad do športu.
Horoskop január 2022 Váhy podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Diplomacia je vo vzťahu potrebná. Dajte si pozor na jazyk. Pozor na neuvážené kroky. Tam kde sa spomína princ, cítime mladú mužskú silu. Dovoľte ľuďom vo vašom okolí, aby si povedali svoj názor. Dokonca treba prijať aj ten, ktorý majú oni o vás. Veru, často ho nevieme prijať ani od najbližšieho človeka. 

Peniaze a práca

Nápor práce by ste mali zvládnuť hravo. Neprepínajte sa však celý mesiac. Využite voľné chvíle pre oddych a zábavu. Pokojný a zrelaxovaný človek je rozhľadený a práca mu ide lepšie. Dvorná karta vo výklade znamená niekedy aj inú osobu spomínaných vlastností, ktorá vám pomôže. V tomto prípade pozitívnou a vzdušnou energiou, ktorú treba prijať. 

Krása

V minulosti ste si toho užili dosť, ale zvládli ste to bravúrne. Treba si však dať pozor, aby ste sa nerozčuľovali, pokiaľ nebude vždy všetko podľa vašich predstáv. Prebytočnú energiu si vybite nejakým akčným športom. Začnite lúštiť krížovky, udržuje to dobrú pamäť.

Prognóza na rok 2022

Váhy, v tomto roku je pre vás veľmi podstatné, aby ste vedeli ukončiť svoje vnútorné boje a prehltnúť nespravodlivosť z minulosti. Ste jediné znamenie, ktoré má veľmi silno svoj osud v rukách. Ale v budúcnosti už nebudú môcť byť vaši démoni z minulosti!!! V trvalých partnerských vzťahoch tiež neriešte minulosť a staré resty. Zamerajte sa na nový vývoj partnerského vzťahu, v ktorom bude menej výčitiek a obviňovania. Ale ak vaše partnerstvo je naozaj neplnohodnotné a degraduje vás, tak v ňom už dlho neprešľapujte!
Nezadané Váhy, máte veľmi dobrý rok na to, aby ste našli plnohodnotné partnerstvo. Ak stretnete túto osobu, v prvom rade musíte pociťovať silu aj na intelektuálnej, estetickej a kariérnej stránke. Len si nesmiete túto osobu zidealizovať, lebo nikto nie je úplne dokonalý. Odložte svoju prílišnú kritickosť a v roku 2022 môžete nájsť partnera, ktorý vám bude rozumieť na celý život.
V pracovnej oblasti sa vám bude dariť, ak sa nebudete nútiť robiť niečo, čo vás už nebaví. Rok 2022 vám bude priať v osamostatnení sa, môžete začať podnikať v niečom, čo ste už dlho chceli uskutočniť. Nedajte sa zastaviť vašimi obavami, vesmír vám praje a aj vy, čo ste zamestnaní, prehovorte o vašich požiadavkách, je čas na postup a zvýšenie financií, ale úspechy môžete mať aj v zahraničí.
Pokiaľ ide o zdravie, pozor na priedušky a hrdlo, zápaly. Zo psychického hľadiska neduste v sebe to, čo je nevypovedané.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Váhy február 2021

Vo februári Váhy zatúži po rešpektu okolia. Preto vás ľahko rozhodí, keď si z vás …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *