Horoskop Váhy február 2021

Vo februári Váhy zatúži po rešpektu okolia. Preto vás ľahko rozhodí, keď si z vás niekto robí srandu alebo dokonca spochybní vaše činy. Napriek tomu sa však v takých chvíľach skôr nereagujete a radšej čakáte, ako to celé dopadne. Vo vzťahoch budete, rovnako tak ako v ostatných oblastiach života, veľmi konzervatívny. Váhy by sa nemali ostýchať podať pomocnú ruku, pokiaľ ju niekto vo februári bude potrebovať. Môže sa jednať napríklad o spolupracovníka alebo člena rodiny. Každopádne si u takého človeka vyslúžite dôveru a za svoj čim budete adekvátne ocenený. V oblasti zdravia si dajte pozor na drobné nachladnutia. Obliekajte sa teplo.
Horoskop február 2021 Váhy podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Podľa karty to máte ťažšie, ale vždy sa dá niečo podniknúť. Palicový ohník totiž predstavuje boj a zdá sa, že treba zabojovať i na poli partnerstva, ale nie vo vojnovom štýle. V láske by sa totiž nemalo pozerať na to, kto z koho. Boj o lepšiu pozíciu si nechajte na športové súťaženie. Napokon, do vzťahu nenechajte zasahovať žiadneho rozhodcu.

Peniaze a práca

Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Ľudové múdrosti platia, preto sa z nich treba správne poučiť. Kto chce vyhrať, musí mať určitú dávku odvahy! Spory v práci ukončite pokojným, ale jasným rozhovorom. Nerozpitvávajte nepodstatné maličkosti. Postavením sa obidvoma nohami na zem, zvládnete konkurenčný boj, ktorý sa objaví občas aj na tom najlepšom pracovisku.

Krása

Nikdy nie je neskoro! Je jedno v akom stave sa nachádza práve váš zdravotný stav. Všetko sa začína v mysli, teda aj choroby. Predstavte si, že ste postava, ktorá má dobrú pozíciu voči presile šiestich palíc. Prečo? Je predsa cítiacim človekom. Na dôvažok má v rukách tú siedmu palicu, ktorá stelesňuje vôľu popasovať sa, v našom prípade možno aj so zdravotnými ťažkosťami. 

Láska a vzťahy

Nezadané Váhy, dôstojne znášate vašu samotu, ale keď v jarnom období vás už depka prepadne úplne, stretnete osobu za veľmi zaujímavých okolností. Na začiatku s ňou budete riešiť nejaký problém a budete sa možno aj hádať. Ale v jednom momente vzlietne medzi vás anjelik Amor a strelí šípy do vašich sŕdc. A z tej nepríjemnej osoby vo vašej blízkosti, s ktorou ste sa možno aj hádali, sa zrazu môže vykľuť milujúca a chápavá osoba, ktorá prejaví o vás hlbší záujem.
Zadané Váhy, hviezdy ukazujú, že aj cez váš trvalý partnerský vzťah sa prehnala búrka, z ktorej na vás dopadá smútok. Ale vy, ako napokon všetko, to vyriešite diplomaticky. Dáte ešte vášmu partnerovi šancu a podmienky a budete čakať. Ak ich neprijme, a vy sa budete naďalej cítiť vo vzťahu frustrovaní a osamelí, najneskôr v letnom období sa vo svojom vnútri presvedčene oddelíte od partnera a vydáte sa vlastnou cestou. Ak sa to stane takto, na novú lásku nebudete čakať dlho. Viac je to teraz teda v rukách vášho partnera…

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti sa vám bude dariť udržať si vašu pozíciu – nenechajte sa ovplyvniť – možno aj neprajnými kolegami, ktorí vám závidia. Budete musieť síce zabojovať s mašinériou byrokracie, ale nevzdávajte to, prinesie vám to úspech, presadí sa vaša pravda a môžu sa otvoriť aj nové možnosti kariérneho a finančného rastu.

Zdravie

Vyčerpanému organizmu môžu chýbať vitamíny a týmto sa ľahšie môžete dostať do problémov s vírusovými ochoreniami.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Váhy január 2022

Január vám do života prinesie rad zaujímavých udalostí a dokonca aj nejakú väčšiu pracovnú príležitosť, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *