Horoskop Váhy december 2021

Koniec roka prežijú Váhy veľmi pokojne. Prakticky každú voľnú chvíľu, ktorú im december prinesie, strávi v harmonickom prostredí rodinného kruhu. Vzhľadom k úspechom v kariére budte mať pocit, že si odpočinok skutočne zaslúžite – a máte pravdu. Ak neviete, ako naložiť s voľným časom, venujte ho upratovaní alebo nejakému športu. Posledný mesiac roku prináša šancu aj nezadaným váham. O pozornosť vášho vyvoleného objektu budete možno musieť bojovať, avšak o to sladšia bude chvíľa, kedy konečne dosiahnete to svoje. Čaká vás vášeň, ale taktiež aj romantika. V decembri budú vaše emócie veľmi silné, snažte sa ich však držať v sebe. Aspoň zatiaľ…
Horoskop december 2021 Váhy podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Stretávajte sa s priateľmi a známymi. Pri týchto stretnutiach sa môžete zoznámiť s novou láskou. Kartu voláme okrem iného aj snúbenci. Mnohým z vás sa môže pritrafiť i táto milá udalosť! Rozhnevaní milenci by sa mali uzmieriť, alebo sa o to aspoň pokúsiť. Pokým žijete, vždy je nádej, že sa dá váš vzťah do poriadku!

Peniaze a práca

Obchodní partneri majú radi stretnutia v srdečnom ovzduší. Vytvorte si preto aj na pracovisku harmonickú atmosféru. Máte možnosť uzavretia nových pracovných zmlúv, výhodných pre obidve strany. Samozrejme platí, aby ste pre to niečo urobili. Skúste sa viac usmievať aj na svojich protivníkov.

Krása

Zdravé vzťahy s ľuďmi prospievajú ľadvinám. Pokiaľ máte s nimi problémy, rozmýšľajte, komu ste ešte neodpustili. Prepláchnite si obličky liečivými čajmi. Vhodne sa obliekajte a majte radi seba i život vôbec! 

Láska

Nezadané Váhy, vaša konštelácia planét mi ukazuje, že už máte dosť samoty. Napriek tomu, že sa vášmu znameniu pripisuje váhavosť J, silno a odhodlane vo vás pulzuje túžba nadviazať partnerský vzťah. Pretože ste v priateľskom kruhu veľmi obľúbení a priatelia vás majú naozaj radi, rozhodnú sa decentne vám dopomôcť k vášmu plánu. Tak buďte pripravení, že vás budú pozývať na večierky a akcie. Tým, že vás dokonale poznajú, vás zoznámia s vhodnou a milou osobou, ktorá bude korešpondovať s vašimi myšlienkami, predstavami a názormi. Zadané Váhy, vy, ktorí žijete v harmonickom vzťahu, hviezdy vám naďalej ukazujú dlhodobú harmonickú budúcnosť. Ale tí, u ktorých to škrípe a dlhodobo majú pocit, že vedľa partnera len prežívajú, nech sa hlboko zamyslia nad tým, akou cestou by sa mal ich život ďalej uberať… Váha je veľmi citlivé osoba, ktorá potrebuje pokoj a harmóniu. Ak momentálny partnerský vzťah vám tieto aspekty nenapĺňa, je čas na zmenu…

Kariéra a financie

V pracovnej a kariérnej oblasti ste doposiaľ mali pocit, že len budujete, ťaháte prácu aj za viacerých ľudí a odozva nie je taká, ako by ste si predstavovali. Koncom roka je čas zúčtovania, jasne si vysvetliť s kompetentnými osobami, ako to bude ďalej finančne a časovo pokračovať vo vašom prípade. Ak dostanete zahmlievajúcu a vyhýbavú odpoveď, nebojte sa  vaše pracovné kvality a lojálnosť ponúknuť na inej pôde. Výsledok vás poteší, hviezdy vám prajú, v nových obzoroch aj finančne, aj v oblasti kariéry.

Zdravie

Dávajte si pozor na priedušky a pľúca – máte ich citlivé. Je to aj o nevypovedaných veciach, ktoré v sebe dusíte, aj o oslabenom imunitnom systéme.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Váhy január 2022

Január vám do života prinesie rad zaujímavých udalostí a dokonca aj nejakú väčšiu pracovnú príležitosť, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *