Horoskop Váhy august 2021

August býva veľmi búrlivým obdobím, a to sa tento rok premietne aj do vzťahov. Váhy by si mali dať pozor na to, čo hovoria. Aj malý nevinný žart by mohol rozpútať veľkú hádku, preto radšej vážte každého slova. So šťastím teraz počítajte skôr vo svete obchodu a financií než vo vzťahoch. Situácie v oblasti vzťahov bude pokojná a harmonická. Môžete si tak nerušene užívať dlhých romantických večerov vo dvojici. Nezadaným Váham sľubuje horoskop v auguste novú šancu stretnúť spriaznenú dušu. Neodmietajte preto pozvania na večierok alebo výlet. Nikdy neviete, akého nového človeka môžete stretnúť.f18.8.
Toto obdobie prináša veľa fyzickej energie, ale aj pevné duševné zdravie. S bežnými dennými problémami sa tak teraz dokážete vysporiadať hravo. S vašou šikovnosťou však prichádza potreba uznania vašej osoby. Tu je treba spozornieť, pretože tu už môže dochádzať ku konfliktu. Sebavedomie vám rozhodne nechýba, avšak na druhej strane niekedy vám môže chýbať zdravá sebakritickosť.V tomto období sa rozhodne oplatí investovať svoju energiu do práce. Po citovej stránke teraz budete zažívať skôr útlm. Záležitosti týkajúce sa vzťahov vám možno dokonca budú pripadať príliš malicherné a nezaujímavé. Napĺňať vás bude zamestnanie, pokiaľ však niekto bude napríklad brániť vášmu výkonu a vy sa ocitnete v strese, môžu sa vyskytnúť tendencie ku kritickosti a podráždenosti.
Horoskop august 2021 Váhy podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Pozitívna karta v oblasti partnerských vzťahov. Pozor však, je ohnivého živlu. V láske vyhráva ten, kto naozajstne miluje. Praje totiž úprimne tomu druhému len to najlepšie. Ak ľúbite, tešte sa z toho, lebo nie každý človek je toho schopný. Pokiaľ je váš cit opätovaný, ste šťastným človekom. Prajem vám všetkým, aby sa vám splnili vaše plány i túžby.

Peniaze a práca

Vynikajúca karta so skvelými správami pre vás, ale je to len karta. Počiatočné úsilie musí vyjsť od človeka. Palice vyjadrujú úspechy hlavne na poli práce. Najväčším víťazstvom pre vás však bude, ak ovládnete slabšie stránky svojej osobnosti. Určite si ich treba priznať. Tak sa vám bude dariť v kariére i v medziľudských vzťahoch medzi kolegami či klientmi. 

Krása

Vyhrávate, lebo žijete a teda ste! Palice nám dodávajú energiu do života. V tomto prípade nezabúdajte na šport a snahu, aby vyhrala chuť do života nad letargiou i lenivosťou. Akčná energia by vám nemala chýbať, využite ju k prospechu! 

Kariéra a financie

V pracovnej oblasti sa vám v tomto období bude dariť, len si toho nenaberte veľa – mohol by vám vzniknúť pracovný chaos alebo kolaps. Nechcite všetko zvládnuť sami – potrebujete pri sebe aspoň jedného človeka, ktorému dôverujete a s ktorým budete koordinovane spolupracovať. Výborné obdobie na zvýšenie príjmov alebo na zlepšenie finančnej situácie.

Zdravie

Dávajte si pozor na migrény a ohrozené sú aj vaše priedušky, ktoré môžu byť oslabené zápalom alebo infekciou. Dodržiavajte pitný režim – pite veľa pramenitej, nechladenej a neperlivej vody a čaje.

Váhy na mesiac september – Odkaz vašej víly

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Váhy február 2022

Vo februári Váhy zatúži po rešpektu okolia. Preto vás ľahko rozhodí, keď si z vás …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *