Horoskop Váhy apríl 2021

Vplyv Merkúra v Rybách spôsobí, že apríl bude pre Váhy obdobím, kedy sa akékoľvek problémy s komunikáciou úplne rozplynú. Často zo seba nevydáte jedinú hlásku a napriek tomu vaše okolie pochopí, čo máte na mysli, či už pôjde o vaše kolegov, priateľov, rodinu či drahú polovičku. Využite to vo svoj prospech!Vplyv planéty Venuše v apríli spôsobí, že Váhy budú mať teraz intenzívnejšie a citlivejšie obdobie. Pokiaľ niekto práve teraz raní vaše city, budete si to ešte dlho pamätať. Mali by ste však mať na pamäti, že vždy sa vyplatí myslieť racionálne. Prebytočné emócie, s ktorými sa nechcete potykať, môžete vybiť napríklad pri športe.
Horoskop apríl 2021 Váhy podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Moc a sila peňazí sú pojmy pominuteľné. Na druhý svet si nič hmotné so sebou nevezmeme. Ak sme zneužívali svoju dočasnú moc nad niektorými ľuďmi, čo ostane po nás, aká spomienka? Chce to však poriadnu dávku úprimnosti. V partnerskom vzťahu má mať svoju najväčšiu moc láska a jej pevné puto. Uvoľnite zo svojho srdca viac lásky! 

Peniaze a práca

Osvedčené tradície treba síce dodržiavať, ale nelipnite na starých a prekonaných predstavách o svete. V práci je potrebné občas zaviesť nejaké novoty, ktoré vám prinesú zisk. Dokonca, čím viac investujeme do školení a modernizácie svojho pracovného prostredia, tým máme väčší finančný prínos aj na účte. Ak dáš, dostaneš! Táto veta platí nielen v práci!

Krása

Investujte peniaze do zdravej stravy a dovolenky. Vyplatí sa vám to. Pobyt v horách, či dokonca niekde pri mori, sa vám vráti. Nebudete toľko maródovať. Nezabúdajte ovládnuť moc nad svojimi nekalými vlastnosťami, ktoré má každý, len si ich treba uvedomiť. Vo vašom prípade pozor na tvrdohlavosť. 

Láska

Vo vlastnom záujme by ste si mali čím skôr uvedomiť, že všetko nebude vždy tak, ako si vy zaumienite. Napriek tomu, že vám by sa to tak páčilo a už ste si na to zvykli, ľudia okolo vás si o tom myslia svoje a celkom otvorene vám to môžu začať dávať najavo… Navyše, tento mesiac môže byť pre vás tak trochu dobrodružný a môže priniesť plno nových impulzov a záležitostí, ktoré ovplyvnia váš život. V citovej oblasti možno budete mať pocit, že by ste potrebovali viac pozornosti zo strany svojich blízkych, či partnera, ale môže to byť aj tak, že oni očakávajú to isté od vás. Nájdite si, aj napriek hektickým dňom, čas na príjemné veci a zážitky, chodievajte medzi ľudí. Nezadaní majú šancu nielen na zoznámenie,  ale aj na búrlivý intímny život…

Financie a kariéra

Pokiaľ ide o kariéru, vaše starosti a povinnosti sa budú vyvíjať v podobnom duchu ako minulý mesiac. Neudeje sa nič prevratné, len by ste mali investovať svoje sily a energiu tam, kde to nachádza odozvu a kde cítite, že to má skutočne význam. Nežeňte sa za chimérou rýchlych peňazí a nezabúdajte na svoje predsavzatia a zásady. Ukazuje sa, že budete mať neplánované väčšie výdaje, ale vás to nevyvedie z miery.

Zdravie

Ak sa v poslednom čase necítite práve v najlepšej kondícii a postrehli ste nejaké zdravotné problémy, zájdite k lekárovi a nechajte si urobiť preventívnu prehliadku. Nepreceňujte svoje sily a dávajte si pozor na natiahnutie svalov, či úrazy.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Váhy január 2022

Január vám do života prinesie rad zaujímavých udalostí a dokonca aj nejakú väčšiu pracovnú príležitosť, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *