Horoskop Váhy 2022 – láska, peniaze

Pred vami je trochu náročnejší rok, než by ste si priali. Neraz vás bude sprevádzať pocit, že máte uviazanú oceľovú guľu na nohe, ktorá vás brzdí vo vašich aktivitách a dosahovanie cieľov – je akési stále vzdialené. Týkať sa to môže ktorejkoľvek životnej oblasti a neraz bude vašu náladu ťahať nadol, až k bodu mrazu. Našťastie, v tých najhorších chvíľach sa „prebudí“ váš dobrodinec Jupiter a neraz až prudkou zmenou všeličo opraví, vylepší, ba až radikálne zmení. Uvedomte si, že napredovať môžete začať až vo chvíli, keď doriešite všetko, čo vás ťaží a už takmer tri roky trápi a zneisťuje…čím oceľovú guľu z nohy snímete. To naliehavé, už tentokrát odložiť nebude možné.
Horoskop 2022 Váhy podľa tém: kariéra, peniaze, zdravie, rodina, láska, vzťahy, krása, práca.

Zdravie

Energie roku 2022 vyzývajú aj k duchovným výšinám a snívaniu. Stres stojí za väčšinou vašich zdravotných problémov, eliminujte ho. Vaše telo potrebuje zvýšený prívod vitamínov a minerálov. Zelenina dodá telu vlákninu, prečistí, ale aj zasýti. Čaje z ľubovníka, valeriány, či dobromysle upokojujú. Orgánmi kontaktov s okolím a partnerskými vzťahmi, sú párové obličky. Práve narušenie ich funkcie je zdravotným problémom ľudí s energiou Váh, zvlášť, keď vzťahy nefungujú a psychika je disharmonická. V lete sa veľa hýbte, aby ste získali potrebnú silu do druhej polovice roka. V jarných a jesenných mesiacoch budete mať sklony k melancholickejšej nálade.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2022

Jupiter

Planéta Jupiter je už od novembra 2022 a bude celý rok 2022 vo svojom domovskom znamení Strelca. Bude pozitívne ovplyvňovať oblasť komunikácie, pohybu a cestovania, písaného a hovoreného slova, učenia, rozširovania vedomostí a vzdelávania. Bude priať aj vyjednávaniu na úradoch a zlepší vzťahy, aj tie rodinné a súrodenecké.

Urán

Urán bude po celý rok podnecovať vašu spontánnosť a vynaliezavosť. Rok 2022 praje pripraveným a vy môžete s odvahou investovať do svojho, doteraz tajného, projektu.
Prebudí váš záujem o nové veci. Pre realizáciu zámerov budete schopní navrhovať a uskutočňovať aj to, čo ste neplánovali. Môžu sa však diať veci, ktoré vás budú tak veľmi zamestnávať, že pozmenia aj váš doterajší spôsob života.

Magický vplyv Mesiaca

  • Spln Mesiaca v znamení Váh nastane 9.4.2021 a prinesie jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy, dohody a všetko nevyhovujúce.
  • Nov Mesiaca v znamení Váh nastane 28.9.2021 a prinesie ohromnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu. Začnite nové plány a aktivity.

Ročný Horoskop 2022 VÁHY

Váhy budú po celý rok ohurovať okolie svojim šarmom a čistou krásou. Ich spravodlivosť a zmysel pre detail sú neskutočné. V práci im snaha prinesie výborné výsledky. Mali by na sebe ešte viac zapracovať hneď zo začiatku roka.
Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2022 3.1., 5.6, 7.11., 8.12.
Šťastné čísla na rok 2022 4, 11, 35, 56, 91
Šťastný mesiac pre rok 2022 Jún

Láska a vzťah

Vaše vzťahy k iným ľuďom sa budú vyvíjať v tomto roku dosť premenlivo. V oblasti kontaktov sa na začiatku roka môžete pohybovať v mylných predstavách, alebo až intrigách.
Náhle stretnutia a náhle rozchody nebudú ničím neobvyklým. Vaše chovanie bude často nekonvenčné až excentrické. Bude to o hľadaní a nájdení novej kvality a potvrdenie správnosti spoločného zotrvania.
Pokiaľ ste si skutočne istí svojou pravdou, dokážete ju v pohode obhájiť. Pokiaľ nie ste si istí sami sebou, tak pravdu aj tak neobhájite, ani zvýšeným hlasom, ani psychickým nátlakom, či vrtošivosťou.

Financie a kariéra

Všetky ťažkosti, prekážky a obmedzenia tu nie sú náhodou. Ich zdolanie – bude znamenať váš ohromný rast. Cítite, že pozícia, na ktorej sa nachádzate, je len málom z toho, čo dosiahnuť môžete a chcete. Ste si vedomí toho, drieme vo vás mnoho schopností a šikovnosti. Merkúr i Jupiter vám budú našepkávať teraz originálne riešenia a dodajú vám množstvo mentálnej energie. Nezabúdajte zachovávať rovnováhu medzi rodinou a prácou.

Na čo si dať pozor v roku 2022

Dajte si pozor na svojich známych, pretože nemusia byť úplne úprimní. Pokúste sa nájsť harmóniu a vyváženosť. Pre život to potrebujete a tento rok to bude pre vás obzvlášť dôležité.

Peniaze a práca

Snažte sa, aby rok 2022 bol pozitívnejší v osobnej stabilizácii a správnych rozhodnutiach. Neviete odmietať zverenú prácu, jedine, ak by bola zadaná nespravodlivo, s cieľom vás zneužiť.
Vaše peniaze podporuje v tomto roku hlavne planéta Jupiter, ktorá bude hlavne v prvej polovici k vašim príjmom štedrejšia. Začiatkom roka budú plynúť peniaze, nebuďte však rozmarní.
Tento rok je zvlášť vhodný pre nove aktivity, dôležité jednania a často veľmi dôverné konania. Vaše pracovne nasadenie sa skutočne vyplatí, ako z vonkajšieho aspektu, tak aj v sebavedomí.

Čo vám rok 2022 prinesie

Prinesie vám možnosť dostať sa tam, kam ste mysleli, že sa nikdy nedostanete. Budete síce štartovať pomalšie, ale podarí sa vám to.

Váhy: ročný horoskop 2022

Ľuďom narodeným v znamení Váh vládne planéta Venuša, čo im dodáva veľmi jemnú a citlivú povahu. Tú často prejavujú skrze umenie, či už sa jedná o tanec, maľovanie, módu či hudbu. Váham horoskop 2022 prinesie veľa emocionálnych zážitkov, a to ako pozitívnych, tak aj negatívnych, na čom bude mať zásluhu prítomnosť Saturnu v Rakovi. Už v prvých mesiacoch roka 2022 sa vaše prežitky prehĺbi – tentoraz bohužiaľ v negatívnom zmysle. Pod vplyvom Saturnu v Kozorožcovi vás prepadnú silné obavy zo zlyhania či odmietnutia, čo by v extrémnych prípadoch mohlo viesť až k depresii. V týchto chvíľach je dôležité si uvedomiť, že nie je čoho sa báť, pretože sú to práve chyby, ktoré nám pomáhajú rásť a zlepšovať sa v čomkoľvek, čo robíme. Na jar už budú Váhy zažívať o dosť pozitívnejší obdobie. Do cesty vám totiž vstúpi plno príležitostí na utuženie vzťahov s rodinou, ktorých by ste rozhodne mali využiť. V tejto dobe, a to predovšetkým v marci, bude horoskop priať tiež láske. Ak už nejakú dobu premýšľate o zásnubách, sobáši či akomkoľvek inom vyznaniu lásky, je načase tento krok urobiť.S príchodom leta vám hviezdy prinesú jednu alebo viac pracovných ponúk alebo aj možnosť povýšenie. Teraz by sa Váhy určite mali zamerať na kariéru a prípadne aj na investície svojich úspor, ak sa na to cíti. Zvyčajne sa unáhleným rozhodnutiam vyhýbate a tiež dobre robíte. Teraz by sa vám takéto konanie mohlo len vypomstiť. Každú zmenu si preto dôkladne premyslite a prípadne sa o nej poraďte s niekým, komu stopercentne dôverujete. Od septembra až do konca roka vám realita ako taká nič hovoriť nebude. Radšej budete dávať prednosť aktivitám, do ktorých budete môcť vložiť svoje city a kreativitu. Horoskop radí, aby ste sa do ničoho nenútili. Nie je nič zlé na tom, keď namiesto večierku s priateľmi radšej zostanete doma a povolíte uzdu svojej tvorivosti. Počas celého roka 2022 určite prídu chvíle, kedy budete mať pocit, že svoje emócie absolútne nezvládate. Pamätajte na to, že takým momentom sa dá spoľahlivo predísť aktivitami, ako je joga a meditácie.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Váhy január 2022

Január vám do života prinesie rad zaujímavých udalostí a dokonca aj nejakú väčšiu pracovnú príležitosť, …

Jeden komentár

  1. Zlata

    Fajn-uvidime co z toho sa splni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *