Horoskop Strelec september 2021

V septembri na sebe zrejme pocítite jesenné splín, od ktorého vám najlepšie pomôže pobyt v prírode. Strelec nájde pokoj a pohodu v aktivitách, ako je hubárčenie, prechádzky prírodou alebo výroba jesenných dekorácií. Ak sa vám niečo nepodarí, pokúste sa zachovať chladnú hlavu – chybami sa človek učí.V septembri môžete očakávať pozitívnu energiu v oblasti medziľudských vzťahov. Hlavne nezadaní Strelci by sa teraz mali mať na pozore. Podľa horoskopu totiž teraz prichádza šanca stretnúť spriaznenú dušu. Vo vašom okolí sa rázom vyskytne dokonca hneď niekoľko potenciálnych partnerov. Vyberajte preto poctivo, nenechajte sa ovplyvniť ružovými okuliarmi.Strelec október >>
Horoskop september 2021 Strelec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Deväť pohárov je veľmi dobrá karta, preto si svoje šťastie neodplašte. Pokiaľ ste sa systematicky, ale i citlivo venovali partnerstvu, oslavujete pohodu. Vzájomná pozornosť vedie vzťah k harmónii. Tí z vás, ktorí sú v partnerskej kríze, radím pohybovať sa v tejto oblasti jemne a neprevrhnúť ponúknutú čašu lásky. Lásku si často začneme vážiť vtedy, až keď navždy odchádza. 

Peniaze a práca

Možno si uvedomíte, že je pre vás najlepšie, aby ste viac spolupracovali s vašimi kolegami. Názov karty je Šťastie. Preto verte, že vám naznačuje, ba prikazuje povzbudenie do práce! Nevšimli ste si, že kolega potrebuje vašu pomoc? Ak je človeku dobre, často si to ani neuvedomí. Skúste viac využívať slová povzbudenia pre tých, ktorým sa nedarí.

Krása

Pohyb a športovanie sú nielen zdravými činnosťami, ale navyše vyvolávajú v tele endorfíny, nazvané aj hormóny šťastia. Dokonca sa vtedy človek nepotrebuje najesť sladkého. Keďže máme na zamyslenie príjemnú pohárovú kartu, v tomto prípade bude asi vhodné plávanie a ostatné vodné športy. Pohár vínka si dajte len pre povzbudenie, teda v malom množstve. 

Kariéra a financie

Hviezdy vám v tomto období veľmi neprajú v kariérnej a finančnej oblasti, ale všetko zlé je na niečo dobré. Vesmírne energie vás nútia k tomu, aby ste vystúpili z pracovného kruhu, ktorý vám už nič nedáva a nenapĺňa vás to. Zabojujte o svoje požiadavky, sebavedome vyložte všetko, čo máte na srdci a keď to nepôjde, urobte rázny sek – nemusíte mať strach, najneskôr do konca októbra vás čaká niečo nové, finančne zaujímavé a vy budete mať zase vnútornú radosť z pocitu pracovnej náplne.

Zdravie

Dávajte si pozor na stres, na zúženie ciev. V tomto období to netreba podceniť, treba sa pozorovať a dávať pozor na úrazy nôh.

Strelec na mesiac september – Odkaz vašej víly

Trvať si na svojom V tomto období buďte silní a nepopustite zo žiadnych kritérií, ktoré ste si stanovili. Nenechajte sa nikým a ničím prehovoriť, nenechajte sa manipulovať a nerobte v žiadnej oblasti také kroky, ktoré vy sami nechcete robiť. Úspech a zmena podľa vašej predstavy sa onedlho dostaví.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Strelec január 2022

Hneď na začiatku roka by sa mal Strelec pripraviť na to, že bude čeliť dôležitým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *