Horoskop Strelec október 2021

Jesenné skľúčenosť už je preč a vy tak môžete prežívať október plný romantiky a emócií. Strelec teraz bude prejavovať láskavosť svojmu partnerovi, rodine i priateľom, vďaka čomu sa úspešne vyhnete akýmkoľvek ťažkostiam vo vzťahoch. Nezabudnite si však dopriať tiež chvíľu pre seba – čas strávený osamote je tiež veľmi dôležitý.Vaše rozhodovanie bude v októbri zrejme pomalšie. Môže za to hlavne silný vplyv Merkúru. Kvôli vašej ťažkopádnosti vám možno unikne zaujímavá príležitosť, ale nezúfajte, iste sa zase objaví ďalšia. Každý Strelec sa taktiež môže tešiť z pozitívnej energie v osobnom živote, ktorá stále pretrváva. Budete si užívať romantiky a súhry vo dvojici.
Horoskop október 2021 Strelec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Nebuďte sami doma. Stretávajte sa s priateľmi a známymi. Pri týchto stretnutiach sa môžete zoznámiť s novou láskou. Kartu voláme okrem iného aj snúbenci. Mnohým z vás sa môže pritrafiť i táto milá udalosť! Rozhnevaní milenci by sa mali uzmieriť, alebo sa o to aspoň pokúsiť. Pokým žijete, vždy je nádej, že sa dá váš vzťah do poriadku!

Peniaze a práca

Obchodní partneri majú radi stretnutia v srdečnom ovzduší. Vytvorte si preto aj na pracovisku harmonickú atmosféru. Máte možnosť uzavretia nových pracovných zmlúv, výhodných pre obidve strany. Samozrejme platí, aby ste pre to niečo urobili. Skúste sa viac usmievať aj na svojich protivníkov.

Krása

Zdravé vzťahy s ľuďmi prospievajú ľadvinám. Pokiaľ máte s nimi problémy, rozmýšľajte, komu ste ešte neodpustili. Prepláchnite si obličky liečivými čajmi. Vhodne sa obliekajte a majte radi seba i život vôbec! 

Financie a kariéra

Tu tiež prichádza čas sa vzoprieť všetkému nefungujúcemu a prestať živiť sebaklam, že to bude lepšie. Hviezdy vám ukazujú nečakané možnosti, aj ponuky, spomenú si na vás ľudia, s ktorými ste v minulosti spolupracovali a ktorí si vašu prácu vážili… Potrebujete čerstvý vietor do plachiet – zmena v pracovnej oblasti bude to najlepšie do konca roka, čo vám tento rok môže priniesť. Samozrejme, to platí aj na finančné ohodnotenie.

Zdravie

Dávajte si v tomto období pozor na chrbticu – či už na zápaly, alebo to môže byť dôsledok námahy a zlého držania tela. Odporúčam masáže a preventívnu prehliadku u ortopéda.

Váš oltárik

Na kovový tanierik položíme cyklámenovú sviečku, vyrezávanú tekvičku, znak pentagramu, tri slivky a ako vykurovadlo použijeme tri kúsky škorice.  Po tri večery od Samhainu budeme páliť  vždy jeden kúsok škoricovej kôry.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Strelec január 2022

Hneď na začiatku roka by sa mal Strelec pripraviť na to, že bude čeliť dôležitým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *