Horoskop Strelec november 2021

Strelec je od prírody veľmi sociálne znamenie, takže sa prirodzene rád baví. Nebude mu teda vadiť, že ho nadchádzajúce november opäť vyženie medzi ľudí. Rozhodne sa však do ničoho nenúťte, obzvlášť ak cítite, že na tom zdravotne nie ste úplne ideálne. Malé prechladnutia by sa mohlo vyvinúť v poriadnu chrípku. V novembri môže Strelec očakávať pozitívnu energiu hlavne v intelektuálnej stránke jeho života. V tomto rozumovom období si zvládnete utriediť priority, ale taktiež sa nebudete báť komplexnejších problémov. Situácia vo vašej rodine bude tiež harmonická. Môžete sa spoľahnúť, že vaši najbližší vám podajú pomocnú ruku vždy, keď ju budete potrebovať.
Horoskop november 2021 Strelec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Dobrá vôľa na oboch stranách vedie k naplneniu lásky. Je možný aj prírastok do rodiny. Pre voľných je tu šanca na osudové stretnutie s hlbokým vzplanutím. Dúfajme, že bude láska opätovaná. Držte si však svoje city zo začiatku na uzde, aby ste sa v niečom neunáhlili. Ak sa príliš skoro vyleje kalich lásky, nestihnete si ju vychutnať. 

Peniaze a práca

Citové záležitosti stoja v popredí aj v práci. Sledujte dianie okolo seba. Možno prídu nečakané pracovné ponuky, vyzerajúce veľmi sľubne. Tu si dajte pozor, aby výbuch radosti skoro nepominul. Uvoľňujte svoje nadšenie novými vecami pomaly, ale isto. Nezabudnite študovať literatúru v svojom odbore. 

Krása

Eso kalichov naznačuje prekypovanie zdravím. Možné citové vzplanutia vyvolajú niekedy menšie problémy so srdcom i hlavou. Upokojte sa preto častejšie ako inokedy meditáciou. Doprajte si radosť a lásku. Majte radi aj samého seba! 

Kariéra a financie

Možno v tomto období pred narodeninami ste vyčerpaní na to, aby ste robili nejaké zmeny v zamestnaní. Tak využite aspoň čas pozorovaním, čo sa ešte dá a nedá riešiť vo vašom momentálnom zamestnaní, aby ste už začiatkom nového roku s novou energiou mohli začať riešiť  finančný alebo kariérny postup. A keď vám to nebude umožnené, bez výčitiek treba prijať nové ponuky, ktoré vám až do jarného obdobia budú prichádzať samy od seba…

Zdravie

V tomto jesennom období ste mimoriadne citliví na prechladnutie v chrbtovej oblasti – nepodceňujte symptómy a zimu, aby ste nešli až do seknutia v krížovej oblasti.

Strelec na mesiac november – Kúzlo so sviečkou: Vitalita a zdravie

Ak potrebujete zvýšiť svoju vitalitu, zažnite si modrú a bielu sviečku. To isté môžete urobiť aj vtedy, ak žiadate o uzdravenie niekoho, koho máte radi.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Strelec január 2022

Hneď na začiatku roka by sa mal Strelec pripraviť na to, že bude čeliť dôležitým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *