Horoskop Strelec marec 2021

Každý Strelec môže očakávať veľmi spoločenský marec. Vaše komunikačné schopnosti teraz dosiahnu maxima, čo vám pomôže utužiť ak partnerské, tak i rodinné vzťahy. Jediné, čo by vám mohlo robiť problém, sú autority. Buďte opatrní na to, ako jednáte so svojím nadriadeným, mohlo by sa vám to škaredo vypomstiť.Marec bude veľmi priať medziľudským vzťahom. Podľa horoskopu budú prosperovať predovšetkým tie dlhodobé partnerské, ale taktiež aj rodinné vzťahy, alebo vzťahy medzi priateľmi. Naopak v tomto období nemožno očakávať príliš mnoho vášne, preto nezadaní Strelci nebudú mať šťastie pri zoznamovaní. Svoju energiu by radšej mali sústrediť iným smerom.k30.3.
Horoskop marec 2021 Strelec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Pokiaľ dokážu dvaja viesť rozhovor, je ešte dobre. Malá hádka často vyčistí vzťah od nedorozumení. Zamyslenie sa nad touto kartou vás má naučiť rozhodnosti a priamočiarosti. Možno odhalíte nejaké tajomstvo, ktoré skrýva partner. Nedajte však na klebety neprajníkov vášho vzťahu. Komunikujte s partnerom a skúste mu veriť. 

Peniaze a práca

Máte možno rozrobených veľa vecí a všetky je potrebné s rovnakou dôležitosťou dokončiť. Je ešte čas, ale nenechávajte to na poslednú chvíľu. Možné sú hádky v zamestnaní, kvôli strkaniu nosa do cudzích záležitostí. Pozor, hrozí to z oboch strán, preto buďte opatrní aj vy na svoj verbálny prejav.

Krása

Pozerajte na svet triezvymi očami. Nepríjemnosti, ktoré sa niekedy stanú v medziľudských vzťahoch, môžu vyvolať alergiu na tele. Pozorujte sa. Pri jej prvých príznakoch si dajte očistnú diétu a tiež riešte konštruktívne nezrovnalosti medzi vami a inými ľuďmi. 

Láska

Nezadaní Strelci, vaše ohnivé znamenie podporia prvé jarné lúče a vytvoria okolo vás zvláštne fluidum, čo bude druhé pohlavie veľmi silno pociťovať. Aj vy sami budete túto vnútornú eufóriu preciťovať a budete ozdobou a stredobodom spoločenských udalostí a diskoték. Ale v letnom období sa vám už zacnie po stabilnom vzťahu a vyberiete si niekoho, kto vás vytrvalo dobýval a trpezlivo čakal.. Zadaní Strelci, pani Šťastena je vám silno naklonená, lebo máte pri sebe osobu, s ktorou ste v dokonalej harmónii. V tichosti vás podporuje vo vašich pracovných aktivitách, vytvára vám atmosféru domova a je aj vaším múdrym radcom. Je to dokonalá kompatibilita, popremýšľajte, ako by ste to mohli oceniť. Romantická večera, darček blízky k srdcu, alebo plánovanie dlho odkladanej dovolenky…

Financie a kariéra

Všetky pracovné problémy, ktoré sa vám v tomto období nakopili, sa pomaly začnú rozuzľovať. Majte trpezlivosť a riešte jednu vec za druhou – vyplatí sa to, lebo vám to otvorí rovnú cestu k novým možnostiam postupu v kariérnom rebríčku a prisunie vám to väčšie financie. V pracovnej sfére sa vám dlhodobo otvárajú lepšie a pokojnejšie možnosti ako doteraz.

Zdravie

Strelci, v tomto období nezabúdajte si dať skontrolovať znamienka a nepodceňujte problémy súvisiace s kožnými ochoreniami.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Strelec november 2021

Strelec je od prírody veľmi sociálne znamenie, takže sa prirodzene rád baví. Nebude mu teda …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *