Horoskop Strelec máj 2021

Máj vás obdarí obrovskou dávkou energie, ktorá vo vás vzbudí túžbu po nových zážitkoch. Strelec sa môže tešiť na chvíle vyplnené dobrodružstvom, romantikou i vášňou, čo ho spoľahlivo ochráni pred akýmikoľvek starosťami. Nemyslite však len na seba a majte pochopenie pre tých, ktorí s vami pozitívne naladenie zrovna nezdieľa. Máj bude pre Strelcov naďalej veľmi pozitívny. Čaká vás obdobie, kedy vaša fantázia bude veľmi bohatá, preto vám nebude robiť problém nájsť riešenie aj tam, kde ostatní sú v koncoch. Tohto môžete využiť, ako v osobnom živote, tak v práci. Ľudia za vami teraz radšej prídu pre radu, a vy tu pre nich budete.
Horoskop máj 2021 Strelec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Zažili ste krásne chvíle v partnerstve? Vedzte, že tých šedých, obyčajných, je viac. Toto treba vedieť od začiatku, lebo aj tá najväčšia zamilovanosť raz pominie. Vždy je tu nekonečné množstvo možností, ako obohatiť vašu spoločnú citovú stránku, intelektuálnu i duchovnú. Ak ste voľní, hľadajte si takého partnera, ktorý vás bude dopĺňať a nie provokovať hľadaním chýb. 

Peniaze a práca

Vytýčte si svoj cieľ, napríklad, že budete jednotka v práci! Napríklad aj to, že budete dochádzať ako prvý do firmy. Pozoruhodné bude, ak ste chodili doteraz ako posledný. Nezabúdajte na diplomaciu a kolegiálnosť voči ostatným na pracovisku. Buďte teda tým pravým mágom, ktorý však dopraje sebe i druhým aj malé chyby lebo vie, že nimi sa tiež veľa naučíme. 

Krása

Netreba to preháňať s prísnymi diétami. Pestré stravovanie, ktoré obsahuje všetky zložky potrebné k životu, je časťou správnej životnej filozofie. Doprajte si tak akurát to, čo si vaša duša i telo žiada. Viete, že ak máte dostatok všetkých živín, nebudete sa musieť dokrmovať sladkosťami? 

Láska

Nezadaní Strelci, s príchodom jari a teplejšieho počasia sa vo vás zobúdza lovecký inštinkt.  Muži budú očarujúci a okúzľujúci, ich magickej energii nikto neodolá. Ženy budú éterické, zvodné a tajomné. Prichádza obdobie vábenia, flirtov a mnohých známostí. Ale prvým jesenným dažďom sa nečakane môžu zamotať do osídiel vážnej lásky a po lete vás nečakane môže navštíviť aj bocian. Preto v letnom období zapájajte na vašich potulkách trošku aj rozum… 🙂
Zadaní Strelci, po dlhšom hektickom období, ktoré sa týkalo rodinných problémov, riešenia finančných záležitostí, ktoré ste so svojím partnerom spolu zdolali, nastáva čas oddychu, šťastia, vychutnávanie si prítomnosti jeden druhého. Najlepšie sa budete cítiť spolu vo vašom príbytku, kde budete relaxovať a vychutnávať si zaslúžený pokoj.

Financie a kariéra

V pracovnej a finančnej oblasti v poslednej dobe trošku pokuľhávate a živíte sa vierou, že to bude lepšie. Nemáte teraz energiu na veľké zmeny, preto hviezdy vám v jesennom období možnosti pošlú… Bude to prostredníctvom nejakého známeho – a vám sa vyskytne nečakaná skvelá ponuka. A vy hladko zmeníte pracovnú oblasť, v ktorej sa budete cítiť dobre a aj finančne budete dostatočne ocenení.

Zdravie

Dávajte si pozor na cievy, kŕčové žily a krvný obeh. Večer si vyložte nohy, premasírujte si ich, odporúča sa aj sprcha s vlažnou vodou. Doprajte si pohárik dobrého červeného vínka.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Strelec január 2022

Hneď na začiatku roka by sa mal Strelec pripraviť na to, že bude čeliť dôležitým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *