Horoskop Strelec jún 2021

Príchod leta bude začiatkom veľmi pohodového obdobia. Žiadne problémy nestojí v ceste kariére ani vzťahom, a tak môžete akékoľvek starosti hodiť za hlavu. Strelec je aktívne znamenie, takže sa cíti vo svojom živle, kedykoľvek dostane príležitosť preskúmať nové miesta alebo zažiť niečo nové, a tak mu jún utečie ako voda. Pokiaľ si v júny dokážete efektívne zorganizovať svoj čas a budete sa dostatočne venovať práci, máte šancu dosiahnuť svoj vytýčený cieľ. Možno vás to však bude stáť až príliš mnoho síl. V takomto prípade by Strelec mal zvážiť, či jeho cieľ skutočne stojí za to alebo nie.<< Strelec máj
Horoskop jún 2021 Strelec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Človek väčšinou nie je rád sám. Pokiaľ vás trápi samota, vydajte sa na vandrovku. Ak ste vo vzťahu, možno bude vhodné, aby ste skúsili viac cestovať. Nezáujem o partnera a nuda, to sú aspekty, ktoré môžu pomaly, ale isto ukončiť vzťah. Preto sa preventívne snažte o pohyb a obohaťte vzťah o nové podnety. Pomôže aj spoločná dovolenka. 

Peniaze a práca

Nebojte sa nových pracovných ciest! Neprešľapujte v minulosti. Možné sú služobné cesty až za more, či až oceán. Ak vám vaše pracovné zaradenie nevyhovuje, skúste dať priestor novému, kde by ste sa lepšie realizovali. Najprv sa môžete obávať nových vecí, ale neskôr budete radi, že ste vyplávali do neznámych končín. 

Krása

Odíďte od nezdravého spôsobu stravovania. Jedlo, ktoré jeme nás totiž ovplyvňuje aj po psychickej stránke. Stále platí: živá strava, telo plné vitality! Pridajte k tomu prechádzky prírodou. Skúmajte na nich, čo máte vyhodiť z hlavy, aby ste si uchovali jasnú myseľ, a tým aj pevné zdravie.

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti musíte vystúpiť z tieňa a zabojovať o seba. Najmä v takom prípade, keď si vaše pracovné tantiémy prisvojuje niekto iný. Ak máte pocit, že ste finančne boli nedostatočne odmenení, alebo na postup, na ktorý čakáte, posadia niekoho privilegovaného a neskúseného, vyslovte nahlas a priamo svoju nespokojnosť. Môžete tak dosiahnuť dohodu, že do konca roka sa okolnosti vo váš prospech zmenia. Ak nie, budúci rok vás čakajú nové výzvy v pracovnej oblasti. Hviezdy vám budú mimoriadne naklonené.

Zdravie

Ak pociťujete bolesti nôh, cítite sa preťažení tlakom, vypätím a nárokmi, ktoré vám život prináša, nosíte v sebe ťažkú zaťaž nevyriešených záležitostí z minulosti.

Strelec na mesiac jún – Váš amulet

Trblietavé koráliky z rubínu, v kombinácii so striebrom – ako náhrdelník alebo náramok.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Strelec január 2022

Hneď na začiatku roka by sa mal Strelec pripraviť na to, že bude čeliť dôležitým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *