Horoskop Strelec júl 2021

Ak existujú nejaké aktivity, ktoré ste vždy chceli vyskúšať, tak je júl úplne ideálnou dobou, aby ste ich robili. Práve teraz by sa mal Strelec zamerať predovšetkým na športové aktivity, v ktorých bude dosahovať úspechy prakticky bez námahy. Akýkoľvek šport je navyše skvelou príležitosťou, ako vypadnúť zo stereotypu. Po predchádzajúcom hektickom období sa Strelec konečne dočká zaslúženého odpočinku. Vyrazte si na výlet napríklad s priateľmi, alebo naplánujte rovno dovolenku. V práci vás v júli čaká pokojné obdobie, a tak sa nemusíte báť, že by ste v dobe vašej absencie prišli o nejaké zásadné informácie. Zdravie budete mať taktiež veľmi pevné.e2.7.
Horoskop júl 2021 Strelec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Občas sa stáva, že sa človek bojí načrieť do určitej záležitosti, aby niečo nepokazil. Nakoniec týmto spôsobom oslabuje vzťah, keďže nie je úprimný. Možný je smutný, ale dobrovoľný odchod od trápenia, alebo starosti v citovej oblasti. Ovládne vás pocit, že ste už na druhom brehu, ale hora pred vami je tmavá a smutná. Javí sa tak preto, že je ešte v diaľke. Zmení sa na horu pravdy, ktorá nemusí byť dôvodom na melanchóliu. 

Peniaze a práca

Pokiaľ vám niekto v práci dal najavo svoju nespokojnosť, nezúfajte. Je nebezpečné mať o sebe predstavy ako o neschopnom hlupákovi, lebo sa môžu zhmotniť. Vedzte, že žiadna kaša sa neje taká horúca, aká sa uvarí. Na pracovných cestách sa možno zdržíte dlhšie, ako ste predpokladali. Pripravte sa preto aj na túto alternatívu. Vezmite si viac oblečenia a poproste šéfa o dostatok peňazí. 

Krása

Dajte si aspoň jeden deň v týždni ľahšiu stravu. Pite vtedy len zeleninové šťavy či podľa chuti ovocné. Najlepšie bude, ak ich spolu nemiešate, čiže do odšťavovača si dáte buď ovocie alebo zeleninu. Tí, ktorí sa neboja hladu, alebo im to dovolí ich zdravotný stav, môžu piť jedenkrát do týždňa len čistú vodu.

Láska

Strelci, snažte sa užívať leto a vzťahy veľmi neriešte. To, čo sa má stať, stane sa – bez ohľadu, či sa budete trápiť nad tým, čo iní hovoria, ani nad ich intrigami. Veľká láska je na obzore a môže prísť aj vtedy a tam, kde ju vôbec nečakáte. Je zjavné, že niekto vám závidí, ale to je len jeho problém. Toto leto je na lásku a horúce ľúbostné zážitky ako stvorené. Možný je aj vzrušujúci dovolenkový flirt. Tí, čo sú nezadaní, môžu si tieto vášnivé nástrahy leta naplno užívať, ale zadaní Strelci lepšie urobia, ak sa budú týmto erotickým radovánkam venovať zásadne spolu, so svojím partnerom. Najlepšie by ste urobili, ak by ste v tomto mesiaci odcestovali niekam na dovolenku a nechali sa unášať tým, po čom túži vaše telo. Menšie nepríjemnosti vám môžu hroziť koncom mesiaca, ale napokon by sa všetko malo vyriešiť vo váš prospech.

Financie a kariéra

Hviezdy radia, aby ste sa počas letných mesiacov – teda ani v auguste a septembri – nepúšťali do žiadnych nových pracovných výziev. Zbytočne by ste sa vyčerpali a neprinieslo by to žiaden úspech. Určite by však pomohlo, keby ste práve teraz poľavili z tempa a vyvetrali a vyčistili si hlavu a vybrali sa niekam na dovolenku. Ak to nie je možné, plánujte si aspoň víkendové výlety.

Zdravie

Dávajte si pozor na klimatizované a veľmi vychladené miestnosti a v rámci toho aj na obchodné domy, ktorú bývajú vychladené viac, ako je pre zákazníkov príjemné. Aby ste neprechladli, noste so sebou vždy aj nejakú bundu alebo pulóver, ktorý si možno obliecť vždy, keď sa prudko zmení teplota a ochladí sa. Inak, počas celého júla by ste mali byť v dobrej psychickej pohode.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Strelec november 2021

Strelec je od prírody veľmi sociálne znamenie, takže sa prirodzene rád baví. Nebude mu teda …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *