Horoskop Strelec január 2022

Hneď na začiatku roka by sa mal Strelec pripraviť na to, že bude čeliť dôležitým rozhodnutím, a to najmä v oblasti kariéry. Ak ste sa už nejakú dobu chystali zmeniť prácu, tak práve január predstavuje ideálnu dobu na to, aby ste tak urobili. Buďte však rozvážni, aby ste svojho rozhodnutia neskôr neľutovali. Január prinesie zrodencom tohto znamenia pokojné obdobie, hlavne čo sa týka kariéry. Atmosféra na pracovisku bude príjemná, pracovné tempo priemerné. Do práce sa budete dokonca tešiť. Strelec môže tento mesiac využiť napríklad taktiež k sebavzdelávaniu. Voľný čas budete tráviť hlavne s partnerom alebo s rodinou. Tu sa budete cítiť najlepšie.
Horoskop január 2022 Strelec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Karta je ohnivého živlu. Oheň je dobrý sluha a zlý pán. Platí to aj obrazne. Vhupnúť vo vzťahu rovno na vec je dosť veľkým riskom. Najprv sa dobre spoznajte, aby ste neboli sklamaní. Zadaní môžu trochu experimentovať, aby sa stratila možná nuda vo vzťahu. Rýchla energia ohnivých palíc prekonáva ľahko prekážky a jasne trafí ciele. Skúste spolu vycestovať na krátko do cudziny, alebo sa prihláste spoločne do kurzu cudzieho jazyka.

Peniaze a práca

Karta naznačuje spoluprácu so zahraničím, alebo pracovné cesty mimo vášho bežného pôsobenia. Budete pravdepodobne skúšaní aj tým, ako rýchlo sa viete rýchlo rozhodnúť. Treba sa však spoľahnúť len na triezvy úsudok. Cvičte si rýchle reakcie pred jednaním s klientom, napríklad s vašim ochotným kolegom. Navyše sa aj lepšie spoznáte, čo bude prínosom v práci.

Krása

Konzumujete jedlo za pochodu a často ani nevnímate čo ide do vášho žalúdka? Pokiaľ ste v jednom kuse v strese, skúste byť v pokoji aspoň pri jedle. Prekvapivo tak zjete menej. Nezabúdajte na pohyb, môže to byť beh, alebo nejaký akčný šport. Aspoň raz do týždňa urobte niečo nezvyčajné, aby ste životu dodali iskru.

Prognóza na rok 2022

Strelci, tento rok prišiel čas, aby ste vašu láskyplnú energiu vložili tam, kde je to najviac potrebné – a to je hlavne vaša rodina! Lebo tento rok ona bude vašou prioritou. Venujte vašu slnečnú lásku partnerovi, deťom, či sú malé, alebo veľké, vašim rodičom a budete sa cítiť aj vy šťastnejší. Nerozdávajte sa ľuďom, či už v kamarátskej sfére, alebo v oblasti pracovnej, ktorí si to nezaslúžia a ktorí na vás parazitujú! Pôjde to ľahko, lebo tento rok vám vesmír dá energiu, aby ste viac vnímali a rozlišovali, kto je podstatný a kto nie.
Zadaní Strelci budú mať krásny a harmonický vzťah a budú si vychutnávať prítomnosť svojej rodiny. Nezadaní Strelci, v prvom polroku ešte stále budete so sebou viesť vnútorný boj, či vstúpiť do stabilného partnerského vzťahu, alebo sa nevzdať svojej slobody. Ale anjeli budú nápomocní, privedú vám do života v druhom polroku človeka, ktorý bude mať všetky charakterové črty, ktoré si vy ceníte a nájdete naozajstnú hlbokú lásku.
V pracovnej oblasti, aj keď sa vám bude dariť a ste už zafixovaní dlhodobo na tom istom pracovnom mieste, tento pokoj vo vás vyvolá akýsi nepokoj a v mesiaci júl príde príležitosť, keď to môžete všetko zanechať a zariskovať, ale prinesie vám to zmenu, nové vyhliadky, vnútorné oslobodenie a finančnú slobodu. Snažte sa mať pracovnú sféru tam, kde budete mať najviac osobnej slobody v rozhodovaní.
Pokiaľ ide o zdravie, dávajte si pozor na členky – hrozia vám
úrazy a prechladnutia. Z psychologického hľadiska to môže znamenať to, aby ste sa nebáli pohnúť malými krôčikmi vpred – tam, kde je to potrebné.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Strelec november 2021

Strelec je od prírody veľmi sociálne znamenie, takže sa prirodzene rád baví. Nebude mu teda …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *