Horoskop Strelec február 2021

Február so sebou prinesie dobrú náladu a optimizmus. Vďaka tejto pozitívnej energii Strelec nebude mať núdzu o zaujímavé nápady. Nebojte sa s nimi zveriť vašim kolegom a nadriadeným, mohli by ste sa pripraviť o lepší plat alebo povýšenie. Vzťahy vám teraz nič nehovoria, a tak sa budete venovať skôr samotárskym aktivitám. Situácia v kariére sa vo februári o trochu zmení. Bude nutné, aby sa Strelci začali plne sústrediť. Inak by si mohli vyrobiť nejaký problém. Motivácia vám našťastie chýbať nebude. Svedomito sledujte taktiež kolegov, možno niekto z nich bude potrebovať vašu pomoc. Od pracovného zhonu si potom najlepšie odpočiniete napríklad pri športe.
Horoskop február 2021 Strelec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Karta vám radí myslieť viac na matku. Do partnerského vzťahu si ju však nepúšťajte. Napíšte jej, ak býva ďaleko od vás, alebo jej jednoducho zavolajte. Povedzte jej, že ju máte radi. Odpustite jej, že vás svojimi radami či poznámkami k životu vychováva, hoci ste už dávno dospelí. Chladná kráľovná však ešte veští osamelosť vo vzťahu. Robte všetko pre to, aby to tak nebolo! 

Peniaze a práca

Na rozdiel od súkromia, v práci nám samota niekedy vyhovuje. Urobte si poriadok v záležitostiach vašej kariéry, dajte si do poznámok v bodoch, čo vlastne chcete dosiahnuť. Pozor na kolegyne neprajníčky. Na druhej strane si nechajte poradiť od ženy, ktorú považujete za vysoko inteligentnú a odborníčku vo svojom fachu. Môže to byť právnička, lekárka alebo iná osoba vysoko a odborne vzdelaná. 

Krása

Preventívne treba liečiť nielen telo, ale aj dušu. V období pracovných i osobných stresov pomáha návšteva psychologičky, liečiteľky alebo terapeutky, ako prevencia pred chorobami. Podobnú službu urobí aj porozprávanie so skúsenou staršou ženou, ktorej dôverujete. 

Láska

Nezadaní Strelci, dlho a trpezlivo ste čakali na tú správnu osobu, ktorá sa vám vo vašom živote aj onedlho objaví. Ale bude to niekto, kto hneď na prvom rande nevyleje svoje srdce. Je to človek, ktorý je veľmi opatrný a hľadá trvalý a vážny vzťah. A práve preto bude trošku skúšať vašu trpezlivosť, aby vás spoznal. Ale nebojte sa, pri vašom ohnivom vyžarovaní sa ošúpe ako cibuľa a nakoniec bude aj tak na vás, kam to ďalej povedie… J
Zadaní Strelci, váš vzťah prešiel ťažkou skúškou, ale netýkalo sa to vašej lásky, ale vonkajších vplyvov a okolností. Prichádza obdobie, že ešte ani sami neuveríte, že tornádo problémov pomaly okolo vás utíchlo… Tento rok vám vynahradí všetky tie skúšky, ktorými ste prešli v predchádzajúcom období. Budete sa venovať jeden druhému, vaša láska ešte zosilnie, odzrkadlí sa to aj na pracovnej aktivite a budete mať pocit, že ste ešte viac prepojení ako kedykoľvek predtým. Užívajte si tieto šťastné chvíle, jeden druhého, cestujte a neprestávajte sa rozprávať.

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti v tomto období choďte v pomalšom, ale v istom tempe. Nerobte žiadne závažné rozhodnutia, nemeňte prácu – aj keď to teraz tak nevyzerá, z minulosti nejaká záležitosť, s ktorou by ste už ani nepočítali, sa môže obnoviť a finančne vás zahojiť. Ak chcete robiť vážnejšie zmeny v oblasti práce a kariéry, druhý polrok vám v tomto viac vyjde v ústrety.

Zdravie

Dajte si pozor na ústnu dutinu, na zuby, či na zápaly v ústnej dutine – nič nepodceňujte. Používajte na kloktanie šalviovú tinktúru.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Strelec november 2021

Strelec je od prírody veľmi sociálne znamenie, takže sa prirodzene rád baví. Nebude mu teda …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *