Horoskop Strelec december 2021

Po celoročnom zhonu vás určite poteší, že vám december konečne prinesie chvíľu pokoja. Strelec konečne získa čas na to, aby si doprial zaslúžený relax, či už doma alebo vo wellness centre. Toto obdobie sa oplatí využiť na to, aby ste sa obzreli za uplynulým rokom a načerpali sily do toho nasledujúceho. December prinesie istý útlm. V oblasti kariéry tak nemá príliš zmysel sa teraz nejako výrazne angažovať. Bohato postačí, keď budete udržiavať súčasné pracovné tempo. Nadmerná snaha by teraz s najväčšou pravdepodobnosťou rovnako prišla navnivoč. Strelci sa môžu tešiť na harmonický koniec roka strávený s tými najbližšími.
Horoskop december 2021 Strelec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Vhupnúť vo vzťahu rovno na vec je dosť veľkým riskom. Najprv sa dobre spoznajte, aby ste neboli sklamaní. Zadaní môžu trochu experimentovať, aby sa stratila možná nuda vo vzťahu. Rýchla energia ohnivých palíc prekonáva ľahko prekážky a jasne trafí ciele. Skúste vycestovať na krátko do cudziny, alebo sa prihláste spoločne do kurzu cudzieho jazyka. 

Peniaze a práca

Karta naznačuje spoluprácu so zahraničím, alebo pracovné cesty mimo vášho bežného pôsobenia. Budete pravdepodobne skúšaní tým, ako rýchlo sa viete rýchlo rozhodnúť. Treba sa však spoľahnúť len na triezvy úsudok. Cvičte si rýchle reakcie pred jednaním s klientom, napríklad s vašim ochotným kolegom. Navyše sa aj lepšie spoznáte.

Krása

Pozor na rýchlu konzumáciu jedla, a to bez ladu a skladu. Pokiaľ ste v jednom kuse v strese, skúste byť v pokoji aspoň pri jedle. Prekvapivo tak zjete menej. Nezabúdajte na pohyb, môže to byť beh, alebo nejaký akčný šport.

Láska

Nezadaní Strelci, ak máte pocit, že vás nič nebaví a vo vašom okolí sa nenachádza nikto zaujímavý, kto by upútal vašu pozornosť, tak tento nudný stav by vám pomohol zmeniť možno bláznivý nápad: Kúpte si nejakú lacnú letenku a vypadnite niekam do zahraničia, kde vás to dlho ťahá a kde to žije! J Nabije vás to energiou a zoznámenie s rovnako energickou osobou, ktorá je pre každú srandu, vás pravdepodobne neminie. Tak nerozmýšľajte a vyberte sa niekam do cudziny! Bude to stáť za to! Zadaní Strelci, vo víre predvianočných príprav nemusíte mať pocit vnútorného strachu, aby presne všetko fungovalo. Podľa konštelácie hviezd, všetky obavy a prekážky, ktorých sa obávate, sa nečakane vyriešia a patrične k tomu prispeje aj váš partner. Niektoré kroky, ktoré robí pre vás a rodinu, sa vám možno teraz nepozdávajú a beriete to len ako jeho rozmar (nakupovanie technickej vybavenosti, prerábanie domácnosti tesne pred Vianocami…) Ale keď uvidíte konečný výsledok, budete spokojní a šťastní a láskyplne ho pochválite a pohladkáte jeho ego, že aj keď ste s tým na začiatku nesúhlasili, tak jeho nápad bol dobrá a efektívna voľba. A prežijete láskyplné a harmonické Vianoce a koniec roka.

Kariéra a financie

U znamenia Strelca sa najsilnejšie ukazuje, aby ukončili alebo zmenili pracovnú oblasť, v ktorej sú dlhodobo nespokojní. Taktiež sa to týka podnikateľov, ktorí by v tomto čase mohli oživiť novými nápadmi svoj biznis. Netreba sa báť, toto všetko padne na úrodnú pôdu, lebo sa blíži obdobie vašich narodenín, ktoré vám prinesie nečakané nové podnety, návrhy a ponuky na dlhodobú a perspektívnu prácu, či spoluprácu, ktorá vás bude aj duševne napĺňať, ale takisto zhrubnú aj vaše bankové kontá.

Zdravie

Dávajte pozor na drobné poranenia, ktoré môžu vzniknúť z nepozornosti vyvolanej únavou. V tomto období máte mimoriadne citlivú aj krížovú oblasť.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Strelec november 2021

Strelec je od prírody veľmi sociálne znamenie, takže sa prirodzene rád baví. Nebude mu teda …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *