Horoskop Strelec august 2021

Nastupujúca august vás vytiahne z vašich letných radovánok a prinúti vás sa opäť zaradiť do pracovného tempa. Strelec bude v tejto dobe citovo skôr utlmený, a tak s radosťou venuje všetku pozornosť kariére. Ak nepovolíte, zaslúžená odmena na seba určite nenechá dlho čakať.Každý Strelec by sa mal mať v auguste na pozore v pracovnej oblasti. Vplyvom únavy, ktorá na vás zrejme v tomto mesiaci doľahne, sa neubránite drobnej chybe. Dôsledky budú iba mierne, ale aj tak si to u šéfa môžete pokaziť. Spoľahnúť sa každopádne môžete na podporu partnera alebo svojej rodiny.f18.8.
Toto obdobie prináša veľa fyzickej energie, ale aj pevné duševné zdravie. S bežnými dennými problémami sa tak teraz dokážete vysporiadať hravo. S vašou šikovnosťou však prichádza potreba uznania vašej osoby. Tu je treba spozornieť, pretože tu už môže dochádzať ku konfliktu. Sebavedomie vám rozhodne nechýba, avšak na druhej strane niekedy vám môže chýbať zdravá sebakritickosť.V tomto období sa rozhodne oplatí investovať svoju energiu do práce. Po citovej stránke teraz budete zažívať skôr útlm. Záležitosti týkajúce sa vzťahov vám možno dokonca budú pripadať príliš malicherné a nezaujímavé. Napĺňať vás bude zamestnanie, pokiaľ však niekto bude napríklad brániť vášmu výkonu a vy sa ocitnete v strese, môžu sa vyskytnúť tendencie ku kritickosti a podráždenosti.
Horoskop august 2021 Strelec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Skrývate tajomstvá, do ktorých sa zamotávate, lebo si myslíte, že vás váš milovaný nepochopí? Radšej sa trápite, cítite sa ako vo väzení, a pritom to, čo v sebe skrývate, nemusí byť také strašné! Z vášho pohľadu to môže byť vážna vec, lebo tak to bolo zaužívané v rodinných tradíciách. Vyjdite z pravdou von, nech to je čokoľvek. Úľava, ktorú pocítite, vám bude stáť za to. 

Peniaze a práca

Pokiaľ chodíte dlhodobo do zamestnania s pocitom, že sa nemôžete plne realizovať, poobzerajte sa po inej robote. Niekedy máme také nutkanie len krátkodobo, vtedy je to v poriadku, zvykne to prejsť a my si vážime, to čo máme. Predstavte si iné zamestnanie. Aké by malo byť, aby spĺňalo vaše podmienky sebarealizácie? 

Krása

Táto karta často odkazuje na problémy žien, ktoré nie sú spokojné so vzťahom alebo samé so sebou. Neskôr sa im to môže odraziť na zdraví, väčšinou na ženských orgánoch. Nestraším, len upozorňujem. Muži nezabudnite svoje partnerky pohladkať a pochváliť! Milé ženy, ste také aké ste, prijmite sa aj so svojimi chybami. 

Kariéra a financie

Hviezdy vám v tomto období veľmi neprajú v kariérnej a finančnej oblasti, ale všetko zlé je na niečo dobré. Vesmírne energie vás nútia k tomu, aby ste vystúpili z pracovného kruhu, ktorý vám už nič nedáva a nenapĺňa vás to. Zabojujte o svoje požiadavky, sebavedome vyložte všetko, čo máte na srdci a keď to nepôjde, urobte rázny sek – nemusíte mať strach, najneskôr do konca októbra vás čaká niečo nové, finančne zaujímavé a vy budete mať zase vnútornú radosť z pocitu pracovnej náplne.

Zdravie

Dávajte si pozor na stres, na zúženie ciev. V tomto období to netreba podceniť, treba sa pozorovať a dávať pozor na úrazy nôh.

Strelec na mesiac september – Odkaz vašej víly

Trvať si na svojom V tomto období buďte silní a nepopustite zo žiadnych kritérií, ktoré ste si stanovili. Nenechajte sa nikým a ničím prehovoriť, nenechajte sa manipulovať a nerobte v žiadnej oblasti také kroky, ktoré vy sami nechcete robiť. Úspech a zmena podľa vašej predstavy sa onedlho dostaví.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Strelec január 2022

Hneď na začiatku roka by sa mal Strelec pripraviť na to, že bude čeliť dôležitým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *