Horoskop Strelec apríl 2021

Strelec prežije celý apríl v duchu vzdelávania a sebarozvoja. Po nových informáciách budete priamo dychtit, a tak väčšinu voľného času venujete čítaniu alebo nejakým zaujímavým kurzom. Jarné počasie vo vás tiež prebudí chuť k pohybu, takže sa pevne chopíte každej príležitosti vyraziť na bicykel alebo sa prebehnúť.Tento mesiac sa každý Strelec môže tešiť z nového prísun pozitívnej energie. Vďaka vplyvu Merkúru budete mať veľmi pohotové a nápadité rozhodovanie. Nezdary vo vzťahoch sú prelomené, a tak nezadaní jedinci môžu smelo vyraziť do spoločnosti, alebo konečne osloviť svojho idola. Teraz je ta pravá chvíľa, preto sa nebojte urobiť prví krok.
Horoskop apríl 2021 Strelec podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Tvrdohlavosť a nekompromisnosť nemajú v dlhodobom vzťahu miesto! Pre šťastný a spoločný život vo vzťahu je potrebné všeličo obetovať. Možno vás trápi niečo z minulosti. Nevypovedané musí ísť von, ináč hrozia problémy, dokonca až osamelosť. Je veľa párov, ktorí sú spolu a predsa sú sami. Pokiaľ vám to niečo hovorí, jednajte, lebo je práve o päť minút dvanásť!

Peniaze a práca

Máte radi svoju prácu? Urobte si malú rekapituláciu vašej kariéry. Stagnácia, len akési prešľapovanie na jednom mieste, to nie je nič pre vás. Začalo to maličkosťami. Zrazu je tu brzda, brániaca pohybu vpred. Ešte je čas to vyriešiť, nuž konajte, ale s rozmyslom! Viselec sa sám zavesil za nohu, aby mal čas na rozmyslenie. Pri fyzickej nehybnosti sa môže rozvinúť viacej vnútorná sloboda.

Krása

Pokiaľ niečo robíme nesprávne, telo nám vysiela signály pomocou bolesti až chorôb. Pozor na možnosť ochorenia u tých, ktorí preceňovali svoje sily v minulosti, alebo prehliadali príznaky nejakej choroby. Je čas zastaviť sa a viacej oddychovať, samozrejme najlepšie aktívne pri vhodnom športe. 

Láska

V tomto mesiaci vás možno vzťahy potrápia trochu viac než inokedy. Navyše, v polovici mesiaca sa vám môže život trochu skomplikovať – v tomto čase vás môže veľa vecí prekvapiť a možno sa to nezaobíde ani bez hádok s partnerom.  Možno budete mať dočinenia aj s ľuďmi, ktorí vám budú  do očí klamať, či rozčuľovať vás. Pokúste sa zachovať chladnú hlavu a využite vaše schopnosti, ktoré vám môžu pomôcť vyviaznuť z mnohých nepríjemných situácií.
Dobre urobíte, ak budete tráviť čo najviac času so svojím partnerom, deťmi a blízkymi ľuďmi, ktorí priam prahnú po vašej prítomnosti. Napriek tomu, že neustále vám niečo alebo niekto znepríjemňuje život, vždy sa nejako pozviechate, vzápätí sršíte optimizmom a dokonca ním dokážete nakaziť aj svoje okolie. Mimochodom, veľmi ľahko si získate aj priazeň a obdivovateľov, takže ak patríte k nezadaným, veľmi rýchlo sa to môže zmeniť…

Financie a kariéra

Stále ste v jednom pracovnom kolotoči a ako sa zdá, práca neubúda, ale neustále pribúda. Ak nezačnete pracovať na dobíjaní energie, koncom mesiaca môžete byť so silami v koncoch. Navyše, plat za prácu vás už dlhodobo neuspokojuje a vy cítite, že takto to už dlho nemôže pokračovať. Premyslite si, čo by vám pomohlo a skúste podniknúť prvé kroky. Všetko, čo robíte s láskou a do čoho investujete osobnú energiu, je predurčené na úspech, ale skúste si z toho všetkého vybrať iba to, čo by vás skutočne napĺňalo – vtedy bude úspech dokonalý.

Zdravie

Jarné obdobie vás nabíja novou energiou a vy cítite, ako vám s prílevom voňavého  vzduchu prúdi do tela prílev novej energie. Láka vás to von a láka vás pohyb. Dajte si však pozor na úrazy a na presilenie svalov. Osožná je primeraná telesná aktivita a námaha, pri ktorej potrénujete svoje svaly, ale netreba to preháňať. Vhodná je rýchlejšia chôdza alebo plávanie. Dôležité je, aby ste sa cítili dobre.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Strelec január 2022

Hneď na začiatku roka by sa mal Strelec pripraviť na to, že bude čeliť dôležitým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *