Horoskop Strelec 2022 – láska, peniaze

Čakajú vás vynikajúce možnosti, budete sa môcť pracovne i osobne napojiť na vplyvných a oduševnelých jedincov, na osôbky, ktoré vás budú výrazne posúvať dopredu. Pôjde aj o kontakty so zahraničím, o vynikajúce príležitosti pozdvihnúť svoj život na omnoho vyššiu úroveň. Smelo si laťku postavte vysoko a žiadajte veľa. Priazeň osudu pocítite na každom kroku a práve ona bude vašou odmenou za všetko, čím ste si museli počas minulých rokov prejsť. Úspechy tohto vydareného roku, ktoré pred vami bezpochyby sú, a vy si ich začnete už čoskoro všímať, si môžete pokaziť len vy sami – neuváženými témami konverzácií v spoločnosti ľudí, o ktorých ste presvedčení, že vám nič pokaziť a nijako zavariť – nemôžu. A ani nechcú.
Horoskop 2022 Strelec podľa tém: kariéra, peniaze, zdravie, rodina, láska, vzťahy, krása, práca.

Zdravie

Pre perfektné zdravie je dôležité mať čo najlepšiu rovnováhu všetkých živlov, nielen vášho Ohňa, ale i Vzduchu, Zeme, ba dokonca i Vody. To znamená harmóniu ako vo fyzickom tele, tak v mysli. Oboje možno dobre ovplyvniť stravou, aj duchovnou prácou na sebe samom.
Najcitlivejšie máte veľké orgány, čiže stehná, stehenné svaly a kosti, kĺby, pečeň, srdcovocievny obeh, ale aj pľúca. Nohy si uvoľníte masážou. Odpočinú si vo vyvýšenej polohe. V strave obmedzte mastné potraviny. Pri turistike, zvlášť v druhej polovici roku 2022 dbajte na väčšiu opatrnosť. Hrozia infekcie, alergie a zlomeniny.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2022

Jupiter

Planéta Jupiter pobudne prevažnú časť roka vo vašom znamení, takže podporí prosperitu a činorodosť v zamestnaní, umeleckej činnosti, či v obchodovaní s umeleckými predmetmi.
Podporuje v tomto roku skrytý idealizmus a rozvoj osobnosti. Ale súčasne vás nabáda, že by ste sa mali nad sebou zamyslieť a urobiť si bilanciu dosiahnutého. Pocítite však priaznivejšie naladenie.
Ostatní budú počúvať a rešpektovať vaše názory. O priateľov osvedčených i nových nebudete mať núdzu.

Urán

Planéta zvratov Urán vám dlhodobo prináša väčšie životné zmeny. Dospejete k vážnejšiemu prehodnoteniu, hlavne v materiálnej sfére. Mnohé staré sa skončí, nezľaknite sa, ale vyťažte z nových príležitostí čo najviac.
Zatúžite po slobode a nových inšpiráciách. Pri vašej povahe opatrnejšie. Nie vždy, zvlášť nie v tomto roku, bude platiť, že risk je zisk.
Energie budú vhodné pre štúdium nových oblastí poznania, ezoteriku a rozvoj seba samého.

Magický vplyv Mesiaca

  • Spln Mesiaca v znamení Strelca nastane 17.6.2021 a prináša jasno do oblasti vzťahov. V čase splnu je vhodné ukončiť a doriešiť všetky vzťahy, zmluvy, dohody a všetko nevyhovujúce.
  • Nov Mesiaca v znamení Strelca nastane 26.11.2021 a prinesie ohromnú energiu do nových začiatkov. Môžete začať novú životnú kapitolu, vrhnúť sa do nových plánov a aktivít.

Ročný Horoskop 2022 STRELEC

Konečne vás, milí Strelci, začne okolie poslúchať. Bude ich viac zajímať čo hovoríte, a dokonca o vašich slovách začnú aj premýšľať. Máte presvedčovací talent.
Dôležité dátumy pre Vaše znamenie na rok 2022 6.2., 28.8., 11.11., 28.12.
Šťastné čísla na rok 2022 2, 9, 37, 61, 97
Šťastný mesiac pre rok 2022 Február

Láska a vzťah

Prežívanie vedomej prítomnosti nie je rozhodne jednoduché, pretože každý z nás si so sebou nesie balvan karmy. Tú musíme prežiť, spracovať a uvedomiť si. Je jedno, či sa jedná o karmu vytvorenú v minulých životoch, alebo v tomto súčasnom.
V tomto roku sa to môže prejaviť ako prepojenie vnútornej emočnej vrstvy so štruktúrou a poriadkom. Vnútri seba nájdete väčšiu istotu a budete sa môcť viac spoľahnúť sami na seba. Vaše vzťahy môžu prejsť silným vývojom. Môžu to vydržať len v prípade, ak máte vybudovaný stabilný základ povahy.

Financie a kariéra

Váš vládca Jupiter bude k vám po celý rok veľkorysý…skutočne žičlivý. Dariť sa vám bude pritiahnuť k sebe aj vynikajúce príležitosti, aj financie. Prúdiť k vám budú aj cez také kanály, na ktoré ste ani nepomysleli. Váš rozmach môže začať. Do tohto roku vás vyprevadil ten najlepší vesmírny vládca.

Na čo si dať pozor v roku 2022

Nebojte sa, budete žať to, čo ste zasiali v minulom roku, ale je dobré nechať si aj nejakú zásobu na dobu, kedy se vám dariť nebude.

Peniaze a práca

Vaše snaženie a váš cieľ sú dôležitý a priamočiare, ale v tomto roku 2022 dosť náročné. Planéty ponúkajú zaujímavé obdobie. Na jednej strane bude dominovať vaša túžba po oslobodení sa, nezávislosti a zbúraní starých princípov, na strane druhej manipulácia, upevnenie okovov a túžba po moci.
Výrazné konštelácie planét sa budú najviac prejavovať v období január až apríl a na jeseň. Stále častejšie bude v tejto dobe dochádzať k premenám vzťahu k majetku a hodnotám.
Staré tradície budú prechádzať postupnou, ale rentabilnou transformáciou. Hrozí vám však nebezpečenstvo, že niečo preceníte a urobíte hrubú chybu.

Čo vám rok 2022 prinesie

Prestanete bojovať tam, kde ste roky bojovali, a nemalo to žiadne výsledky. Napriek niektorým problémovým situáciám sa v oblasti vzťahov pred vami objaví láska, tak ju využite a radujte sa z nej.

Strelec: ročný horoskop 2022

Strelcov horoskop 2022 bude dokonalým odrazom jeho aktívne a nezávislé povahy. Ľudia tohto ohnivého znamenia, ktorému vládne planéta Jupiter, sú zvyčajne považovaní za pokojných optimistov. Nepripúšťajú si, že by im budúcnosť mohla priniesť niečo iné ako úspech. Sklamanie je preto dokáže natoľko zaraziť, že začnú byť protivní a extrémne impulzivní, čo zvyčajne vedie k ďalším prešľapom. Prakticky každý Strelec na sebe začiatkom roku 2022 pocítia veľmi kolísavé nálady, a to sa premietne najmä do ich partnerských vzťahov. Riadite sa totiž skôr citom než rozumom, a tak pre vás nebude striedanie romantických schôdzok a horkých rozchodov žiadnou neznámou. Skúste sa v túto dobu držať skôr na uzde, nech svojich unáhlených rozhodnutí neskôr neľutujete. Nemuseli by ste totiž ublížiť len sebe, ale aj ľuďom vo vašom okolí.Ak vás striedanie nálad prestane baviť, tak jar určite privítate s otvorenou náručou. Horoskop vám totiž do cesty naskladá toľko rôznych zážitkov a aktivít, že vám na žiadne romantické prešľapy ani neostane čas. Svoj aktívny životný štýl využije Strelec hlavne na to, aby rozvíjal vzťahy s rodinou a priateľmi. Ideálnou voľbou budú rôzne výlety za kultúrou a do prírody, či už autom, na bicykli alebo po svojich. Letné mesiace so sebou prinesú veľa otázok týkajúcich sa budúcnosti, a to predovšetkým tej kariérnej. Aj keď nie ste zvyknutí plánovať a radšej žijete v momente, teraz nastal čas, aby ste prehodnotili svoj doterajší postoj a ujasnili si svoje plány a ciele do budúcich rokov. Ak vám vaše súčasné zamestnanie nevyhovuje, horoskop radí, aby ste sa začali pozerať po nejakej inej pozícii, na ktoré budete spokojnejší.Od jesene až do konca roka 2022 sa Strelec môže tešiť na veľa pracovných príležitostí. Ak už ste dlho čakali na možnosť vyraziť za prácou niekam do sveta, tak je dosť možné, že vás hviezdy vypočuje. Rozhodne sa však nenechajte strhnúť iba prácou a venujte chvíľu času tiež rodine a partnerovi. Ak sa vám zdá, že toho máte veľa, skúste ich zapojiť do niektorej z vašich aktivít, napríklad tých športových.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Strelec november 2021

Strelec je od prírody veľmi sociálne znamenie, takže sa prirodzene rád baví. Nebude mu teda …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *