Horoskop Škorpión september 2021

Nastupujúcu jeseň na sebe každý Škorpión pocíti vo forme istého upokojenia, ktoré sa ich bude držať po celý september. Ako v láske, tak i v kariére je situácia konečne stabilná a vy si môžete dopriať zaslúžený relax. Najlepšou cestou pre vás bude aktívny odpočinok, ako napríklad šport alebo dlhé prechádzky. September Škorpiónom prinesie udalosti v osobnom živote. Tentokrát bohužiaľ nie je možné očakávať, že budú pozitívne. Harmónia medzi vami a naším partnerom akoby vyprchala a vy sa tak ocitnete uprostred hádky. Aj keď možno máte tendenciu byť príliš temperamentný, mali by ste sa pokúsiť upokojiť. Jedine tak situáciu možno zachrániť.Škorpión október >>
Horoskop september 2021 Škorpión podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Táto príjemná karta poukazuje na možnosť zmeny v partnerstve, niekedy aj sťahovanie a bývanie spolu bez sobáša. Dnes je to bežná vec. Zamerajte sa aj na zmenu nábytku, alebo jeho premiestnenie. Nové usporiadanie bytu zmení energetické vibrácie v priestore a následne sa dejú malé zázraky! Do zóny partnerstva si môžete dať vašu spoločnú fotografiu, alebo sošku objímajúcich sa zaľúbencov.

Peniaze a práca

Prostredie v zamestnaní, kde trávime aspoň osem hodín denne, vplýva na našu výkonnosť. Preto sa poobzerajte okolo seba. Ako to vyzerá na vašom pracovisku? Povyhadzujte staré, nepotrebné papiere a vymažte maily, ktoré už nemienite otvárať, ak ste to už dávno nespravili. Prídu nové, inšpiratívne myšlienky i správy a s nimi aj nové peniaze do firmy.

Krása

Obmedzte konzumovanie sladkostí a živočíšnych tukov. Viete už dávno, ktoré jedlo škodí vášmu telu. Hoci už máte svoje roky, každom veku sa dá urobiť niečo pre svoje telo. Jedzte je dostatok zeleniny i ovocia. Pite ovocné šťavy, najlepšie čerstvo vylisované a jedzte prevažne zeleninové jedlá.

Kariéra a financie

Ak v pracovnej oblasti máte pocit, že sa nikam neposúvate a že nikto nenačúva vašim požiadavkam, nemajte strach riskovať, ukončiť pracovný pomer, možno si trochu oddýchnuť… Od novembra sa vám  črtajú výhodné pracovné ponuky, s patričným finančným ocenením. A vy nadobudnete vnútorný pocit alebo silu, že ste docenení. Vy, ktorí robíte biznis, môžete tiež experimentovať so zmenami v tej oblasti, kde máte pocit, že to trochu pokrivkáva.

Zdravie

Ohrozený je váš chrbát – najmä pokiaľ ide o úrazy a prechladnutia. Pozor aj na seknutie v oblasti krížov!

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Škorpión január 2022

Škorpión sa môže pripraviť na to, že začiatok roka prežije skôr v pokojnej nálade. Po …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *