Horoskop Škorpión október 2021

Október pre vás bude pomerne pokojným a pozitívnym mesiacom. Škorpión bude teraz žať ovocie za svoje celoročné snaženie v práci, čo mu dá konečne priestor na to, aby sa plnohodnotne venoval svojim najbližším, najmä potom partnerovi. Nezadaní jedinci sa ľahko nechajú zlákať záhadnú osobou, ktorá sa im objaví v živote. V októbri môžete očakávať skôr rozumové obdobie. Čaká vás mnoho premýšľania a hodnotenia uplynulým udalostí. Môžete si dať na čas, našťastie na vám nikto nebude tlačiť. Škorpiónom určite prospeje, keď si zrovnajú spoje priority. Potom budú hneď ich ciele jasnejšie a oni opäť budú vedieť, ktorou cestou sa ďalej v živote vydať.
Horoskop október 2021 Škorpión podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Nemusí byť vždy všetko tak, ako chcete vy. V partnerstve sa protiklady priťahujú, takže asi platí aj u vás, že je partner z iného cesta ako vy. Buďte trpezliví a občas pristúpte aj na kompromis. Plánujete jesennú dovolenku? Iný názov karty je miernosť, plánujte zavčasu a bez stresu, aby ste pod tlakom okolností nejednali neuvážene. Niekedy je menej viac. 

Peniaze a práca

Uváženým a pokojným jednaním môžete zvládnuť nápor práce, ktorý je okolo vás. Rátajte s tým, že bude možno potrebné trochu počkať, alebo vás niečo zdrží vo vašej práci. Ak chystáte zmeny vo vašej kariére, urobte konečné rozhodnutie opatrne, aby ste sa neunáhlili. Skúste si veci do práce nachystať večer a dopredu poslať pokojnú energiu na vaše pracovisko. 

Krása

Malá rada: skúste vstať skôr a malou meditáciou pri vhodnej hudbe si obnoviť svoje sily. Predstavte si misky s modrou a červenou vodou, ktoré naznačujú rovnováhu energií, a to negatívnej i pozitívnej, alebo mužskej a ženskej. Chce to cvik a čas, ale výsledok vás prekvapí. Pocítite to na tele i duši.

Financie a kariéra

Na stabilných pracoviskách sa vám bude dariť, je aj možnosť pracovného postupu alebo vyššieho finančného ohodnotenia. Ak vám príde nečakaná ponuka pracovať v zahraničnej firme alebo v zahraničí, neváhajte, môže vám to otvoriť nové možnosti posunúť sa ďalej a celkovo si skvalitniť svoj životný štandard.

Zdravie

Bolesti hlavy, závrate, ktoré sa môžu týkať kolísania tlaku, vyčerpanosti, nezanedbávajte pitný režim.

Váš oltárik

Na kovový tanierik položíme tmavozelenú sviečku, vyrezávanú tekvičku, znak pentagramu, kúsok vetvičky zo smreka a ako kadidlo použijeme tri guľôčky borievok.  Po tri večery od Samhainu budeme páliť  vždy jednu borievkovú guľôčku.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Škorpión január 2022

Škorpión sa môže pripraviť na to, že začiatok roka prežije skôr v pokojnej nálade. Po …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *