Horoskop Škorpión november 2021

Počas chladných a krátkych dní, ktoré so sebou prinesie mesiac november, sa len máloktorý Škorpión ubráni depresívnym stavom. Skvelú oporou vám v takých chvíľach bude rodina a okruh blízkych priateľov. Žiadne veľké večierky však neplánujte, radšej stavte na návštevu kina alebo pokojné posedenie u vás doma, treba pri partičke kariet. Horoskop radí, že v novembri rozhodne nie je dobrý nápad si frustrácu vybíjať na svojej drahej polovičke. Len by ste pokazili harmóniu, ktorú ste pred nedávnom znovu objavili. V práci bude situácia pokojná, môžete sa tak venovať už s predstihom plánovaniu nadchádzajúcich Vianoc. Hviezdy Škorpiónom sľubujú taktiež pevné zdravie v tomto období.
Horoskop november 2021 Škorpión podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Pozrite sa na večernú oblohu. Hviezdy sú tam stále, tak ako každý deň vychádza Slnko. Ak váš vzťah nefunguje dobre, je tu nádej na zlepšenie, ale pozitívnu energiu treba vysielať zo svojho srdca. Partnera do ničoho nenúťte. Iného človeka totiž ťažko nasilu zmeníte. Postupne sa vám iste podarí mať vzťah na takej úrovni, ako sa patrí. 

Peniaze a práca

Táto karta vyjadruje obrat k lepšiemu. Skutočnosť môže byť ešte sľubnejšia, ako si myslíte. Ak budete ozaj chcieť, tak pochopíte zákonitosti fungovania vesmíru. Dostanete to, čo najviac potrebujete, teda i vynikajúce miesto, či pozíciu v súčasnej robote. Chce to však aj dávku trpezlivosti a viery. 

Krása

Majte sa radi. Učíme sa celý život. Pokiaľ človek žije, má šancu zlepšiť vzťah k svojmu telu i psychike. Čo vám bráni k tomu, aby ste začali pozitívne myslieť? Netrápte sa zbytočnosťami, ktoré sú pre váš život nepodstatné. 

Kariéra a financie

V kariérnej oblasti je čas vystúpiť z ulity a na rovinu povedať na správnom mieste to, s čím ste nespokojní. Nemusíte sa obávať – hviezdy vám prajú. Buď to padne na úrodnú pôdu, alebo vás to donúti urobiť zmenu, ktorá vás oslobodí a finančne viac uspokojí. Ale treba konať hneď! Možnosti na tento krok sú vám otvorené do januára (vrátane).

Zdravie

Zdravotné komplikácie môžu hroziť v oblasti hrdla a priedušiek. Nepodceňujte signály v tejto oblasti, lebo by mohli prepuknúť do dlhodobej choroby.

Škorpión na mesiac november – Kúzlo so sviečkou: Vyliečenie z choroby

Ak sa potrebujete vyliečiť alebo zotaviť z choroby, zažnite si bielu a modrú sviečku.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Škorpión január 2022

Škorpión sa môže pripraviť na to, že začiatok roka prežije skôr v pokojnej nálade. Po …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *