Horoskop Škorpión marec 2021

Marec pre vás bude plodným obdobím, na ktoré ste dlho čakali. Škorpión nebude mať problém sa do akejkoľvek práce ponoriť s úplným nadšením. Jeho hlavnou motiváciou je silná túžba po majetku, ktorú mu priniesol Mars v Býkovi. Áno, peniaze sú síce pekná vec, nezabúdajte však ani na svojich blízkych. Vďaka vplyvu Venuše sa Škorpiónom bude v marci dariť v medziľudských vzťahoch. Budete vyžarovať pozitívnu energiu, ktorá bude jedincov vo vašom okolí silne priťahovať. O Potenciálnych partnerov tak tí, ktorí sú nezdaní, rozhodne nebudú mať núdzu. Vaše sebavedomie bude rozhodne stúpať. Mali by ste si dať pozor, aby ste sa nestali bezohľadnými.k30.3.
Horoskop marec 2021 Škorpión podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Cisár chce vládnuť väčšinou všade, teda i v láske. Aj v tom najlepšom vzťahu sa občas vyskytne napätie či dokonca boj typu kto z koho. Možno budete bojovať o upevnenie svojej pozície. Skúste však nepresadzovať svoju vôľu silou, ale diplomaciou a hlavne láskou. V partnerstve má byť tento ušľachtilý cit na prvom mieste. 

Peniaze a práca

Karta vyjadruje viac svetské záležitosti, než po nej nasledujúca karta číslo päť Veľkňaz. Znamená úspech na poli hmoty. Malo by sa vám dariť vo financiách i presadzovaní svojich zámerov. Ak pevne uchytíte moc do svojich rúk a budete si stáť na svojom, môžete byť úspešní. Panovník môže znamenať aj pomoc ráznej osoby mužského pohlavia. 

Krása

Cisár si sedí pevne na svojom tróne, preto karta značí upevnenie zdravia. Treba tomu nielen veriť, ale niečo pre to aj urobiť! Chyťte si teda vládu nad svojim telom do vlastných rúk. Konzumujte produkty z prírodných zdrojov, viac ako tých umelých. Miestami už bude aj nová južná jarná zelenina, ktorá vám dodá vitalitu. 

Láska

Nezadaní Škorpióni, v priateľskom kruhu ste veľmi obľúbení. Stále vás majú poruke, keď si potrebujú vyliať srdce, alebo sa poradiť ohľadom vzťahov. A vám takto uteká čas… Ale práve vaši známi z priateľského okruhu sa budú snažiť vás zoznámiť s príjemnou osobou, ktorú poznajú a budú mať pocit, že by ste sa k sebe hodili. A v tomto jarnom období by možno aj mohli trafiť klinček po hlavičke! A vy už letnú dovolenku nebudete tráviť single… 🙂 Zadaní Škorpióni, vo vás bude jarné slniečko prebúdzať pocit žiarlivosti voči stálemu partnerovi, ale hviezdy ukazujú, že kontrolou mobilov a podozrievaním, že vaša polovička sa v pracovnej oblasti s niekým zblížila, sa nepotvrdí… Partnerovi pohladkáte ego a zamyslí sa nad sebou, že by pre váš vzťah mohol urobiť viac. Vaše obavy sa rozplynú a vy budete rozmaznávaní svojím životným partnerom.

Financie a kariéra

V pracovnej oblasti budete v tomto období musieť riešiť veľa problémov a prekážok, ale vy sa cez to prenesiete a všetko zvládnete. Prinesie vám to úspech a finančné ohodnotenie na trvalom pracovnom mieste.

Zdravie

Pozor na prechladnutie a infekčné zápaly močových ciest!

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Škorpión november 2021

Počas chladných a krátkych dní, ktoré so sebou prinesie mesiac november, sa len máloktorý Škorpión …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *