Horoskop Škorpión máj 2021

Každý Škorpión sa môže tešiť na máj nabitý novými informáciami, po ktorých budete priamo dychtit. Ste si totiž veľmi dobre vedomí toho, že všetko, čo sa naučíte, neskôr využijete vo svoj vlastný prospech. Bohužiaľ môže dôjsť aj k nepríjemným konfliktom, tentoraz si však budete stáť pevne za svojím. Podľa horoskopu by si Škorpión mal dať v máji pozor na prehnanú dôverčivosť. V okolí sa pohybuje veľké množstvo drobných podvodníčkov. Nech už sa jedná o potenciálneho partnera, finančného poradcu, alebo nekalé úmysly kolegu v práci, rozhodne sa majte na pozore. Prebytočnú energiu najlepšie vybijete pri športe, ktorý vás baví.
Horoskop máj 2021 Škorpión podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Minulosť nás ovplyvňuje, či si to priznávame alebo nie. Obzrite sa späť, možno až do detstva. Luna vyjadruje ženskosť a matku. Väčšinou to bola ona, ktorá nás naučila jemnosti, vedieť pohladkať a spolucítiť s druhým človekom. Počúvajte svoje srdce! Ono vám odpovie, čo je správne. Nenechajte však svoju matku zasahovať do vášho vzťahu. Robia to nedospelí jedinci. Jasne sa vyjadrite, že tam jej pôsobenie nie je vhodné. 

Peniaze a práca

Strach, ktorý často pochádza z neistoty a obáv zo straty pracovného miesta, nemusí mať opodstatnenie. Pracujte na sebe, vojdite hlboko do svojej duše, a hlavne neklamte samých seba. Za tieto neisté stavy si väčšinou môže človek sám. Spýtajte sa sami seba, či robíte naozaj všetko v práci tak, aby ste ju nestratili.

Krása

Ak si vyriešite svoju psychickú rovnováhu, zlepší sa aj váš zdravotný stav. Strávte minulosť a jasne pozrite do budúcnosti. Pite dostatok tekutín, ale nie zas hektolitre, lebo sa vám zavodnia ľadviny. To isté platí aj o soli, bez nej to nejde, ale netreba to preháňať. Skúste sa už večer neprejedať. 

Láska

Nezadaní Škorpióni, v tomto roku vás pochytí silný pocit, že by ste sa radi usadili a založili si rodinu. Samozrejme, v dnešnej dobe sa na celoživotné partnerstvo rýchlo len veľmi ťažko hľadá tá správna osoba. Ale vy budete mať veľké šťastie, lebo najneskôr do novembra stretnete svoju duálnu dušu, s ktorou po veľmi krátkej známosti môžete začať plánovať založenie rodinného hniezda.
Zadaní Škorpióni, s partnerom budete v symbióze. Čaká vás leto plné radosti a rodinných akcií, svadieb a aj príchod nových potomkov do rodiny. Toto všetko vás s partnerom ešte viac posilní a budete si vychutnávať vašu spolupatričnosť a rodinné šťastie.

Financie a kariéra

Ak v pracovnej oblasti budete mať pocit, že nie ste dostatočne ohodnotení a neberú vás vážne, a že sľúbený postup je v nedohľadne, nezakotvite v tejto stagnácii, ale pomaly a v tichosti si začnite hľadať nové obzory v pracovnej oblasti, kde by ste sa mohli uplatniť. Hviezdy vám budú priať a v jesennom období si budete môcť povedať: Nikdy by som sa sem neposunul, keby sa v tej starej robote ku mne tak negatívne nesprávali… A tu sa osvedčí staré príslovie: Všetko sa deje kvôli niečomu…

Zdravie

Dávajte si pozor na tráviaci trakt – máte ho v tomto období precitlivený. Najmä, ak sa chystáte v blízkej dobe navštíviť exotické krajiny a ochutnať ich miestnu kuchyňu! Váš magický kúpeľ: Zapáľte smaragdovo-zlaté sviečky, do kúpeľa nakvapkajte olej pačuli. Pridajte  zopár kusov bobkového listu (je to silno očistná bylina) a prisypte bielu morskú soľ

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Škorpión január 2022

Škorpión sa môže pripraviť na to, že začiatok roka prežije skôr v pokojnej nálade. Po …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *