Horoskop Škorpión jún 2021

Jún bude Škorpión prežívať v duchu kariéry. Postavenie planét vám dodá obrovský príval energie, ktorý uplatníte najmä pri riešení problémov. Je to pre vás jedinečná príležitosť ukázať, čo vo vás naozaj je, a ak to prejavíte, určite pritiahnete pozornosť nadriadených. Len pozor, nech vám úspech príliš nestúpne do hlavy. Jún sa tohto roku bude odohrávať skôr v znamení kariéry. Práve teraz prichádza to správne obdobie začať sa opäť sústrediť na prácu. Predsa nechcete, aby vám unikli dôležité informácie. Možno už taktiež dlhšie premýšľate nad pracovným postupom alebo by ste radi dostali viac. To všetko sa Škorpiónom môže čoskoro splniť.<< Škorpión máj
Horoskop jún 2021 Škorpión podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Predpokladali ste, že sa záležitosti budú vyvíjať inak, než je skutočnosť? Ešte ste na to neprišli, že niektoré situácie sa opakujú dovtedy, kým sa nepoučíme? Zastavte sa na chvíľu a počúvajte svoje srdce. Ono vám poradí. Uvidíte, že sa neskôr budete na vaše hádky s partnerom pozerať s humorom a láskou. Nezabúdajte však, že ste dvaja. Vypočujte aj druhú stranu, až potom robte uzávery. 

Peniaze a práca

Stresy sú v každej práci. Upokojte sa a nabehnite na pracovné problémy s otvorenosťou, ale pokojne. Pravdou najďalej zájdeme. Niekedy treba povedať aj nepríjemné veci, aby sa ľady pohli. Vyčistíte atmosféru a dáte priestor novej energii, aby k vám prišla. Pozerajte na problémy z viacerých uhlov, nielen z toho svojho, trochu zaujatého. 

Krása

Hektický spôsob života človeku neprospieva. Postupne sa to odrazí na vnútorných orgánoch. Ak zažívate stresy doma či na pracovisku, budete musieť o to viac relaxovať. Pomôžu prechádzky v prírode a pitie upokojujúcich čajov, napríklad z medovky lekárskej. Pred spaním si môžete dať teplé mlieko s medom. 

Financie a kariéra

V kariérnej oblasti a aj v biznise pokračujte v ceste, na ktorú ste vykročili. Máte pred sebou už len posledné prekážky – tak sa nevzdávajte. Všetko vyjde vo váš prospech a najneskôr do jesenného obdobia vás čaká úspech, uznanie a finančná odmena. Opatrnosť by som skôr odporučila na niektorých spolupracovníkov, ale nemusíte sa obávať – vaša intuícia vám našepká, čo s tým…

Zdravie

Môžu sa objaviť problémy s pankreasom, ktorý zo psychického hľadiska poukazuje na to, že máte pocit, akoby vás dusili. Venovali vám prehnanú starostlivosť, alebo príliš málo starostlivosti. Tak trochu máte aj pocit beznádeje a bezmocnosti.

Škorpión na mesiac jún – Váš amulet

Náhrdelník, náušnice, náramok alebo prsteň z lápisu, v kombinácii so striebrom.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Škorpión február 2022

Príchod februára na vás bude pôsobiť ako jedno veľké rozptýlenie. Škorpión sa teraz nedokáže sústrediť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *