Horoskop Škorpión júl 2021

Júl predstavuje ideálny čas na to, aby Škorpión vyrazil niekam na dovolenku. Najlepším prostredím pre vás teraz bude chata uprostred hôr alebo útulný penzión niekde pri mori. Práve na takých miestach totiž budete mať dostatok pokoja na to, aby ste načerpali potrebnej sily do ďalších mesiacov. V júli sa bude každý Škorpión plne venovať svojej kariére. Na dovolenku zatiaľ nemáte ani pomyslenie. Práva vás totižto baví a naplňuje, preto nemáte s motiváciou žiadne problémy. Navyše je to skvelý únik od osobného života, kde naopak veci môžu momentálne viaznuť. Hlavu si skvele vyčistíte napríklad pri prechádzke v prírode.e2.7.
Horoskop júl 2021 Škorpión podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Karta je ohnivého živlu. Oheň je dobrý sluha a zlý pán. Platí to aj obrazne. Vhupnúť vo vzťahu rovno na vec je dosť veľkým riskom. Najprv sa dobre spoznajte, aby ste neboli sklamaní. Zadaní môžu trochu experimentovať, aby sa stratila možná nuda vo vzťahu. Rýchla energia ohnivých palíc prekonáva ľahko prekážky a jasne trafí ciele. Skúste spolu vycestovať aspoň na krátko do cudziny, alebo sa prihláste spoločne do kurzu cudzieho jazyka.

Peniaze a práca

Karta naznačuje spoluprácu so zahraničím, alebo pracovné cesty mimo vášho bežného pôsobenia. Budete pravdepodobne skúšaní aj tým, ako rýchlo sa viete rozhodnúť. Treba sa však spoľahnúť na triezvy úsudok. Cvičte si rýchle reakcie pred jednaním s klientom, napríklad s vašim ochotným kolegom. Navyše sa aj lepšie spoznáte, čo bude v práci určite aj prínosom. 

Krása

Konzumujete jedlo za pochodu? Často ani nevnímate čo ide do vášho žalúdka? Pokiaľ ste v jednom kuse v strese, skúste byť v pokoji aspoň pri jedle. Prekvapivo tak zjete o čosi menej. Nezabúdajte na pohyb, môže to byť beh, alebo nejaký akčný šport. Aspoň raz do týždňa urobte niečo nezvyčajné, aby ste svojmu životu dodali iskru. 

Láska

Škorpióni, aj keď si myslíte, že vám už oblasť lásky, ľúbostného života, intimity a sexuality nemá čo nové priniesť, je možné, že práve v júli môžete byť riadne prekvapení. Ak túžite po divokom dobrodružstve, je tu šanca bláznivo sa zaľúbiť a naplno si to užiť. V prípade, že cítite, že by z toho mohol byť aj vážny vzťah, buďte opatrnejší, aby ste to pekné nepokazili. Nechajte viac hovoriť svoj objav a vy radšej počúvajte. Celkovo platí: Pozorne sledujte, kedy má váš partner či partnerka náladu a potom vaše intímne chvíle budú nezabudnuteľné a váš vzťah sa upevní. Môžu sa však objaviť aj prekvapenia úplne iného druhu – napríklad také, že sa ku vám dostanú chúlostivé informácie o človeku, ktorý vám je blízky. A možno aj také, že by ste o nich radšej nikdy nič nepočuli. Dobre urobíte, ak sa v tom nebudete príliš vŕtať a nebudete sa nič vypytovať. Všetko by sa mohlo tak iba zhoršiť a vy by ste si zbytočne kazili leto. Napokon, čo už len komu môže priniesť dobré, ak sa budeme vracať ďaleko do minulosti? Uvedomte si, čo je pre vás dôležité a čo vás robí šťastnými teraz. Mimochodom – aj vy buďte čestní k svojmu partnerovi a nespoliehajte sa, že nezistí, ak budete klamať. Mohlo by to pokaziť váš vzťah, ktorý ste si vybudovali a v ktorom ste spokojní.

Financie a kariéra

Počas leta vás môže napadnúť veľa zaujímavých myšlienok i plánov, ale bude dobré, ak sa s nimi budete zatiaľ pohrávať iba vo svojej mysli a nebudete sa s nimi veľmi zdôverovať. Mohli by sa nechtiac dostať k niekomu, kto vám nepraje a celkom hlúpo by vám ich mohol ukradnúť a vydávať za svoje. Dobre urobíte, ak si počas leta rozšírite svoje obzory a budete veľa čítať – možno budete prekvapení, že prostredníctvom kníh (aj beletrie) sa ku vám dostane veľa odpovedí na vaše otázky…

Zdravie

Začiatkom i koncom mesiaca budete v dobrej psychickej i fyzickej kondícii. Inak vás môžu potrápiť bolesti hlavy. Dobre vám padnú vhodné masáže – a to nielen hlavy, ale aj masírovaním príslušných bodov na chodidlách a dlaniach. Poteší aj masáž celého tela.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Škorpión november 2021

Počas chladných a krátkych dní, ktoré so sebou prinesie mesiac november, sa len máloktorý Škorpión …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *