Horoskop Škorpión január 2022

Škorpión sa môže pripraviť na to, že začiatok roka prežije skôr v pokojnej nálade. Po celý január si budete najviac ceniť chvíľ, ktoré strávite osamote, a tak ich budete aktívne vyhľadávať. Kvôli tomu môžete na ostatných pôsobiť nedostupne a v extrémnych prípadoch dokonca aj sebecky a bezohľadne. Nový rok si určite nenechajte utiecť v oblasti kariéry. Hneď v januári bude potrebné, aby Škorpión nasadil pracovné tempo. Motivácia vám podľa horoskopu chýba nebude, keď vo svojej snahe navyše vytrváte, cieľ budete mať iste čoskoro na dosah. Nezabúdajte ani na svoju rodinu. Zájdite ich navštíviť aspoň raz za mesiac.
Horoskop január 2022 Škorpión podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Vyšla vám karta, ktorá vyjadruje neistotu a nespokojnosť v citoch. Možno sa vám objaví niečo z nedávnej minulosti, čo bude treba doriešiť. Pokiaľ sa tak nestane, aj tak si uvedomte, že tráva za kopcom je tej istej zelenej farby, ako pred ním. Hľadajte chyby aj na sebe, nielen na partnerovi. Iste to neskôr ocení.

Peniaze a práca

Ak ste nespokojní v práci, skúste sa zamyslieť nad pozitívnymi faktormi, ktoré vás k tejto robote priviedli. Všade je niečo a každý šéf má svoje muchy. Priznajte si, že vy ich máte tiež. Pokiaľ vám však naozaj dlhodobo potvrdzuje, že v práci je čím ďalej tým menej dobrého, poobzerajte sa teda po novom mieste. Skôr to však bude ako s tou trávou pred kopcom…

Krása

Občas sa treba v niečom krotiť. Často to bude jedlo a konzumácia alkoholu, či veľkého množstva kávy. Vody, ovocia a zeleniny si však doprajte dostatok. Nakoniec, je to živá strava, tá vám dodá potrebnú energiu a pozitívne vás naladí. 

Prognóza na rok 2022

Škorpióni, ak ste v minulých rokoch mali pocit, že ste sa plavili na rozbúrenom mori, tento rok vaša loď zakotví v bezpečnom slnečnom prístave. Všetko, za čo ste bojovali, sa zúročí, aj v láske, aj v pracovnej oblasti. Ak žijete v trvalom zväzku, partner bude mať snahu vrátiť vám vašu lásku, starostlivosť a viac si bude vážiť to všetko, čo zo seba dávate. Ak sa tak nestane a vy ste nespokojní, prebehne veľmi rýchly a oslobodzovací proces, až sa budete sami sebe čudovať, ako v sebe nájdete vnútornú silu. Nová láska na seba nenechá dlho čakať…
Nezadaní Škorpióni, už od marca môžete stretnúť životnú lásku. Bude to osoba, ktorej nejakým spôsobom budete pomáhať, ktorá sa bude nachádzať v nejakej zlej životnej situácii. Vaša dobrosrdečnosť a sila môže byť ocenená vďakou, láskou a vernosťou.
V pracovnej oblasti si môžete udržať vašu stabilitu a finančný rozmach. Je vám to súdené, lebo teraz sa vám zúročí vaša dlhoročná mravčia práca, úsilie pracovať a riešiť veci spravodlivo a v prospech všetkých.
Pokiaľ ide o zdravie, dávajte si pozor na správne dýchanie, pichanie pri srdci – z psychologického hľadiska to môže mať význam, aby ste neriešili ľudí, ktorí za to nestoja.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Škorpión november 2021

Počas chladných a krátkych dní, ktoré so sebou prinesie mesiac november, sa len máloktorý Škorpión …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *