Horoskop Škorpión február 2021

Príchod februára na vás bude pôsobiť ako jedno veľké rozptýlenie. Škorpión sa teraz nedokáže sústrediť skoro na nič, a tak bude radšej hľadať útočisko vo svojej vlastnej fantázii a snoch. Na prácu teraz nemáte ani pomyslenie, takže si akákoľvek dôležité rozhodnutia určite odložte na neskôr. Horoskop Škorpiónom odporúča, aby vo februári boli tímovými hráčmi. Obzvlášť čo sa týka kariéry. Radosť z vášho úspechu by rozhodne nebola tak veľká, pokiaľ by to bolo na úkor šťastia iného človeka. Vo februári taktiež budete mať spustu energie, preto sa vo voľnom čase budete venovať športu a zdokonalíte svoju kondíciu.
Horoskop február 2021 Škorpión podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Vojna vo vzťahu, postihne obe strany, kde vlastne niet víťaza. Možné sú hádky a nedorozumenia medzi vami a partnerom, ak sa necháte uniesť emóciami. Vašou dobrou zbraňou bude, nerozčúliť sa za žiadnych okolností. Napojte sa na bezpodmienečnú lásku a zahrňte ňou svojich blízkych. Ak človek nepríčetne vybuchne, nezvládol v konečnom dôsledku boj so sebou samým.

Peniaze a práca

Neverte rečiam kolegov a klientov, dokým si ich neoveríte. Buďte duchaprítomní, hoci by ste svojmu kolegovi prinajmenšom najradšej vynadali. Skúste diplomatické konanie, alebo sa stiahnite a počkajte na priaznivejšie obdobie. Prijmite dokonca aj malú prehru. Zamyslite sa, prečo sa tak stalo. Tento fakt bude pre vás nakoniec výhrou.

Krása

Prvotnou príčinou vašich zdravotných neduhov môže byť neodpustenie tým, ktorí vám ublížili. Môžete sa s dotyčnou osobou porozprávať, ale s tým zámerom, aby to malo priaznivý koniec. Pokiaľ to nejde, dajte na papier všetko, čo vás trápi. Následne nechajte svoje bolesti zhorieť v plameni sviečky. 

Láska

Nezadaní Škorpióni, je známe, že Škorpióni sú veľmi príťažlivé znamenie pre druhých a toto osobné vyžarovanie nebude zahmlené ani v tomto zimnom období. Už vo veľmi blízkej dobe môžete stretnúť osobu, ktorá vás očarí, len buďte opatrní – bude mať ešte nevyrovnané účty z minulosti. Ak to zvládnete, s týmito prekážkami a s týmto riskom môže sa vám začať krásny, len trošku náročnejší vášnivý vzťah.
Zadaní Škorpióni, ako by v tomto období chceli žiť predstavou dokonalého vzťahu. Vo väčšine prípadov by to aj tak malo byť, ale tá druhá časť, ktorým intuícia našepkáva, že možno niečo nie je v poriadku, mali by sa zobudiť, začať vnímať veci pod povrchom a riešiť to teraz, kým je ešte problém v zárodku. Aby neskôr neprišlo nemilé prekvapenie v takej podobe, že osoba, ktorá žije s vami, na niektoré veci vôbec nemala taký názor ako vy – ale mlčala…

Financie a kariéra

Taktiež, ak ste už niekde v dlhom pracovnom pomere a máte pocit, že studňa vysychá, nehľadajte si sami pred sebou výhovorky typu „prečo mám ostať?“ Radšej si urobte prieskum, kde by ste mohli svoje schopnosti nanovo zúročiť, ale hviezdy prajú aj založeniu vlastnej firmy. Nemajte obavy, podľa čínskeho horoskopu sme v roku prasaťa, čo prináša hojnosť. Podmienky budete mať oveľa lepšie ako po iné roky.

Zdravie

Pozor na zápaly močového mechúra alebo na infekčné zápaly. Chráňte sa, neprechladnite, nedajte sa zmiasť prvými slnečnými lúčmi a primerane sa obliekajte.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Škorpión november 2021

Počas chladných a krátkych dní, ktoré so sebou prinesie mesiac november, sa len máloktorý Škorpión …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *