Horoskop Škorpión december 2021

Koniec roka a s ním spojené vianočné sviatky si Škorpión najlepšie užije v spoločnosti rodiny a partnera. Po celý december sa vás bude držať veľmi realistický pohľad na svet, čo by vám mohlo čiastočne zabrániť v akomkoľvek spontánnom správaní. Nebojte sa občas odhodiť vážnu masku a naozaj sa radovať.Blížiaci sa koniec roka prinesie pozitívnu energiu v oblasti medziľudských vzťahov. Nezadaným Škorpiónom december sľubuje veľkú šancu stretnúť toho pravého. Pri zoznamovaní si každopádne užijete spustu zábavy, ale aj flirtu a vášne. Čakajú vás celkom nové zážitky. Dlhodobé vzťahy teraz budú zároveň prosperovať a kvitnúť.
Horoskop december 2021 Škorpión podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Chceli ste váš vzťah zabaliť, lebo vám spôsobuje ťažobu? Dajte si ešte šancu. Komunikujte spolu. Skúste sa zhovárať rôznymi spôsobmi, ktoré ste ešte nevyužili. Píšte si listy alebo maily, tam vám nebude nikto skákať do reči. Pochopte toho druhého. Ak neviete ako, prečítajte si o tom literatúru. Psychologických kníh je na túto tému dosť. Stačí si vybrať a napokon aj naozaj chcieť ovplyvniť svoj osud. 

Peniaze a práca

Dvorní blázni boli často múdrejší, ako ich páni. Za ich výstrelkami sa skrývala diplomacia. Svojimi žartami a piesňami umožnili svojim pánom, aby sa uvideli v pravom svetle. Ako to poznáme z rozprávok a povestí, páni pre svoju pýchu nevideli ďalej od nosa. Skúste občas túto úlohu blázna. Na druhej strane si do svojho pracovného kufríka nabaľte len toľko, koľko budete vládať urobiť. 

Krása

Dajte si pozor, na chaos a stres. Neriskujte zbytočne tam, kde si nie ste istí, aby ste si nakoniec nenarazili nos, či nebodaj, aby neskolabovalo vaše srdce. Pokúste sa spojiť so svojou intuíciou. Má ju každý, len si treba veriť. Môže vás upozorniť na veci, ktoré sú pre vás dôležité. Doprajte si poriadny odpočinok. 

Láska

Nezadaní Škorpióni, pri vašom znamení hviezdy ukazujú tiež melanchóliu a sebaľútosť. Taktiež na vás platí, že stále neviete pustiť minulosť, rekapitulujete si staré krivdy, ktoré vás držia v stagnácii a môžu vás dohnať až k sebatrýzneniu. Keby ste vedeli ovládať vašu škorpiónovskú povahu, máte obdobie po narodeninách, ktoré je úžasné v tom, že sa vám otvárajú príležitosti na zoznámenie sa cez nové energie, čo vám môže priniesť lásku, obdiv, vášeň a rozptýlenie, ktoré teraz tak veľmi potrebujete. Zadaní Škorpióni, aj vás obchádza určitý nedefinovateľný pocit melanchólie a neistoty, ale našťastie, vaši partneri vás milujú! Všetko to, čo vyžarujete. Váš esprit, náladovosť, aj vášeň… Preto vám urobia všetko, čo vám vidia na očiach – aj keď vy občas poštípete – ako pravý škorpión. Preto sa môžete tešiť na Vianoce plné prekvapení, kde si pod stromčekom môžete nájsť poukaz na dovolenku, peknú spodnú bielizeň, alebo drahý parfum. Týmto si váš partner urobí dvojnásobnú radosť – aj pre seba, aj pre vás! 🙂

Kariéra a financie

Aj v tejto sfére vám vychádzajú len tie najlepšie karty. Budete docenení kamarátskym prístupom kolegov, pochvalou nadriadeného a patričnou finančnou vianočnou odmenou. Toto vás pohladká na duši a rozloženie vaše chmáry a obavy, či ste dosť dobrí. Ak by ste plánovali v pracovnej oblasti niečo zmeniť, alebo sa pustiť do podnikania, vhodný čas na to bude v druhej polovici roku 2021.

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Škorpión november 2021

Počas chladných a krátkych dní, ktoré so sebou prinesie mesiac november, sa len máloktorý Škorpión …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *