Horoskop Škorpión august 2021

Škorpión sa môže pripraviť na veľmi dramatický august, a to hlavne v oblasti vzťahov. V poslednej dobe ste sa zameriavali len na prácu, a tak ste voči partnerovi správali celkom chladne, čo môže viesť k hádke alebo dokonca krízu. Nastal čas vyložiť karty na stôl a prejaviť skutočné city. Pokiaľ si Škorpión dokáže efektívne zorganizovať svoj čas, čaká ho v auguste veľmi plodné obdobie. V kariére teraz budete mať na dosah cieľ, ktorý ste si vytíčili. K jeho splneniu už zostáva len kúsok. Nezabúdajte však taktiež na relaxáciu a dostatočné množstvo spánku. Inak by ste si mohli zbytočne vyrobiť zdravotné problémy.f18.8.
Toto obdobie prináša veľa fyzickej energie, ale aj pevné duševné zdravie. S bežnými dennými problémami sa tak teraz dokážete vysporiadať hravo. S vašou šikovnosťou však prichádza potreba uznania vašej osoby. Tu je treba spozornieť, pretože tu už môže dochádzať ku konfliktu. Sebavedomie vám rozhodne nechýba, avšak na druhej strane niekedy vám môže chýbať zdravá sebakritickosť.V tomto období sa rozhodne oplatí investovať svoju energiu do práce. Po citovej stránke teraz budete zažívať skôr útlm. Záležitosti týkajúce sa vzťahov vám možno dokonca budú pripadať príliš malicherné a nezaujímavé. Napĺňať vás bude zamestnanie, pokiaľ však niekto bude napríklad brániť vášmu výkonu a vy sa ocitnete v strese, môžu sa vyskytnúť tendencie ku kritickosti a podráždenosti.
Horoskop august 2021 Škorpión podľa tém: láska, krása, zdravie, kariéra, financie, peniaze, práca, čítanie ďalej!.

Vzťahy a randenie

Zamyslite sa nad tým, nakoľko ste spoľahliví v partnerstve. Konajte priamočiaro, ale s láskou v srdci. Kráľovná palíc je dobrou partnerkou s nezištným jednaním. Na druhej strane pozná mieru, kam až môže pustiť iného človeka k sebe. Preto sa nenechajte vo vzťahoch využívať a aj vy nezneužívajte tých, ktorí vás ľúbia.

Peniaze a práca

Všeobecne karta opisuje vlastnosti ženy, ktorá pomôže a podporí. Samozrejme, že to platí aj pre mužov. Skĺbte praktickosť, ktorú vyjadruje táto karta, s vaším príslovečným citom pre všeobecný rozhľad a budete spokojní. Zaujmite spolupracovníkov nielen originálnymi nápadmi, ale i spoľahlivosťou. Pozbierajte úroky zo svojej doterajšej činnosti.

Krása

Chce to iskru! Ak máte málo energie, kúpte si ohnivý opál. Nezabúdajte na vytrvalosť vo všetkom. Energiu si zharmonizujte športom, pobytom v prírode a cestovaním. Najviac vám teraz prospeje vidiecke prostredie. Strávte v ňom niektorý z víkendov. 

Kariéra a financie

Ak v pracovnej oblasti máte pocit, že sa nikam neposúvate a že nikto nenačúva vašim požiadavkam, nemajte strach riskovať, ukončiť pracovný pomer, možno si trochu oddýchnuť… Od novembra sa vám  črtajú výhodné pracovné ponuky, s patričným finančným ocenením. A vy nadobudnete vnútorný pocit alebo silu, že ste docenení. Vy, ktorí robíte biznis, môžete tiež experimentovať so zmenami v tej oblasti, kde máte pocit, že to trochu pokrivkáva.

Zdravie

Ohrozený je váš chrbát – najmä pokiaľ ide o úrazy a prechladnutia. Pozor aj na seknutie v oblasti krížov!

Škorpión na mesiac september – Odkaz vašej víly

Skontrolujte tiež

Post Image

Horoskop Škorpión január 2022

Škorpión sa môže pripraviť na to, že začiatok roka prežije skôr v pokojnej nálade. Po …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *